Skocz do zawartości
Madek.ZIP

Dodadanie ''VIPA'' na server Gmoda TTT

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio znalazłem server strefy gier TTT, i lepszego nie widziałem. Gra się na nim bardzo przyjemnie i admini jak trzeba. Ale...uważam ,że brakuje opcji kupna VIPA, bo taki ja chętnie wspomógł bym ten server i kupił sobie tego vipa chocby dla double jumpa albo rzadkiej skórki dla postaci. Uważam ,że było by to dobre dla servera jak i dobre dla gracza który to kupuje, wspomógł by server aby ten się bardziej rozwijał a w zamian by coś dostał co by go wyróżniało z pośród innych graczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorkowy   

szczerze mówiąc to też bym kupił vipa na np takim murderze gdzie często spędzam czas :P , ponad to fajnie by było jakby była ta opcja ze skórkami do skinów xD ,ale nie wiem czy jest taka możliwość bo serwery zostały postawione na serwerach od orange.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   

Skinów dla postaci i double jumpów nie będzie, bylo wiele razy o tym mówione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kupię VIPa więc poproszę: double jumpa albo triple jumpa; własny skin Dartha Moula; dostęp do komend gag, dban, goto, tp; własny slot; 666HP na rundę; kamizelka co rundę; 10 slotów na broń; Tryczka na każde zawołanie; G3SG1 co rundę; skiny do granatów; skiny do broni; własną piosenkę do bass cannona, skrypt na bycie zdrajcą; zniesienie karma banów; defibrylator; no clipa; 15 kredytów w sklepie dla D/T; wielki napis na loading screenie z moimi inicjałami; zamiast łomu nóż.

Spoiler

Oczywiście post ma charakter humorystyczny i nie należy traktować go poważnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Strefie Gier nie było, nie ma i nie będzie możliwości kupna VIPów czy innych bonusów. Nie zbieramy pieniędzy na utrzymanie serwerów ani na korzyści własne.

Rangi VIP mogą być przyznawane na innych zasadach. Mowa tutaj o konkursach, aktywności na serwerach itd. Musicie o takie coś pomęczyć administrację.

Wracając jeszcze do wsparcia finansowego, to okazjonalnie organizujemy zbiórki kasy na jakiś konkretny cel (plugin, skórka forum itp.). Osoby które się dorzucają nie otrzymują z tego powodu żadnych bonusów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

Co wy z tym wyróżnianiem macie? Żadnych specjalnych skinów a tym bardziej jakichś "useless" double jumpów i innych dyrdymałów nie będzie.
Jeżeli będzie taka okazja, zostaniecie (wy - gracze) poinformowani o możliwości startu w konkursie itp.
Latający podsumował wszystko, więc sądzę, że temat jest wyczerpany.
Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ehhh..No to trudno, a już miałem nadzieję że wywale kasę na rocznego vipa..No trudno :D dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ufek11   

Moim zdaniem gdyby na serwerach strefy byłby VIP to było okropne. Grasz sobie masz DNA na traita( a tu się okaxuje że to jakieś dziecko z bogatej rodziny. Pruróbujesz ustrzelić typa a ten odlatuje na swoim hexa jumpie z modelem pieseła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

na ŻADNYM serwerze strefy gier nigdy nie było ,nie ma i nie będzie możliwości kupna czegokolwiek za realną walutę. Wszystkie serwery strefy gier są serwerami PUBLICZNYMI!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie to wczoraj byłem średnio poczytalny, ale chciałbym coś napisać. @Madek.ZIP po twoim głosie sądzę że masz mniej niż 12 lat, a VIPa chciałbyś kupić za pieniądze rodziców. Wielkimi krokami zbliża się finał WOŚP. Przekaż pieniądze, które planowałeś na wydatek VIPa na cel charytatywny. Ty nic nie zyskasz, ale innej osobie dasz wiele nadziei na przeżycie następnego dnia. 

A jak chcesz VIPa----------> http://aukcje.wosp.org.pl/listing?query=VIP&scope=all

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro mam mniej niż 12 lat to dlaczego nie dostałem przez te 10h bycia na serwerze muta?

3 godziny temu, DragonFly napisał:

@Madek.ZIP Zawsze możesz poszukać jakiegoś ciekawego pluginu, przedstawić go administracji i zakupić, poprawisz rozgrywkę nie tylko sobie, ale też i innym.

Chętnie poszukam :) a nawet kupię jak będzie trzeba

Ps. Na WOŚP dałem już w ostatnich dniach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://scriptfodder.com/ tutaj masz link do strony z niektórymi pluginami. Ale najpierw zanim kupisz plugin, spytaj się na forum, czy się podoba i czy mógłby być wgrany na serwer. Obecnym największym sponsorem pluginów, jest Azus który już nie małe tysiące na nie wydał... A za cene, za która chciałbyś zakupić Vipa na rok (Około 120-170zł, patrząc po innych serwerach) mógłbyś zakupić naprawdę fajny plugin, lub kilka. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, DragonFly napisał:

https://scriptfodder.com/ tutaj masz link do strony z niektórymi pluginami. Ale najpierw zanim kupisz plugin, spytaj się na forum, czy się podoba i czy mógłby być wgrany na serwer. Obecnym największym sponsorem pluginów, jest Azus który już nie małe tysiące na nie wydał... A za cene, za która chciałbyś zakupić Vipa na rok (Około 120-170zł, patrząc po innych serwerach) mógłbyś zakupić naprawdę fajny plugin, lub kilka. 

Mam już kilka pluginow i chętnie się nimi podzielę ale narazie pozostawię podawanie pomysłów komu innemu bo jak narazie odbiłem się od w kilku przypadkach hamskiej krytyki. Ps. Z tym rocznym to żartowałem ale na mieś. Bym kupił ;P

Edytowane przez Madek.ZIP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   

Temat uznaje za wyczerpany i zamykam by uniknąć zbędnej dyskusji(Nie ma o czym dyskutować, płatnego Vipa nie będzie i już :)).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.