Madek.ZIP

Dodanie "bezpiecznego czasu"

9 posts in this topic

Ostatnio stałem się ofiarą ginięcia po 4 sek. z rąk traitora lub napotkałem mapę na której 60% serwera spawni się w 1 miejscu i traitor wpada na pomysł aby użyć jihada..Dalej wiadomo co bylo. A więc wpadłem na pomysł żeby po wybraniu roli było 10-15 sek podczas których nie było by możliwości zgonu.

Jest czas PRZED wybraniem roli, który powinien być wystarczający, właśnie po to ten czas istnieje, tak aby można było się rozejść.

4 minuty temu, D.ツ napisał:

Jest czas PRZED wybraniem roli, który powinien być wystarczający, właśnie po to ten czas istnieje, tak aby można było się rozejść.

Może i tak ale po wybraniu kim będziemy raczej zmieniają się nasze plany gdzie pójść i co zrobić, jaką broń wybrać.

Nie ma sensu. Smutna prawda jest taka, że normalnie najgłupszą rzeczą jaką może zrobić trait, to zabić na początku rundy. Niestety 90% graczy to najczęściej randomy które nieogarniają i trait może zabijać bezkarnie. Nie ma sensu dodawać dodatkowego safetime. Ja w ciągu tych 15 sekund zdążę sprawdzić reporta i przygotować sobie pozycję startową.

D.ツ i Arczi lubią to

Bez sensu ..... o ile pamiętam jak zacznie się tylko nowa mapa jest ok. 40 sekund rozgrzewki. W następnych 15 lub 20 (dawno nie grałem nie pamiętam) sekund. W tym czasie każda osoba znająca ten tryb odchodzi od gromady, a to że ktoś zabija cię po starcie rundy w plecy to tylko i wyłącznie pech .

Masz 15 sekund rozgrzewki. Spawn protection nie jest potrzebne.

Napisano (edytowane)

Godzinę temu, Ukas napisał:

Niektórzy chyba nie odczuwają braku mózgu...

Szkoda ,że niektórzy niedoceniaja tych którzy chcą pomóc, podać jakiś pomysl, zaznaczyć się że są i chcą. Po tym co tu jest napisane wyżej widzę że mój pomysł by katastrofalne zły :D

Edytowane przez Madek.ZIP

Witam

Twój pomysł to jest po prostu coś, co istnieje i działa od dawien dawna na serwerze. Jak i na każdym innym. Chwilowo raczej nie będzie to zmieniane, więc temat zamykam.

Pozdrawiam

Madek.ZIP i ufek11 lubią to

Gość
This topic is now closed to further replies.