ufek11

<TTT> ufok11

6 posts in this topic

Napisano (edytowane)

1. Wiek 14 lat
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary http://steamcommunity.com/profiles/76561198090494936.  Steam ID: STEAM_0:0:65114604
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie, ale mam podstawowe doświadczenie z ulx'em (zawsze mogę się poduczyć)

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Bardzo lubię Strefę gier, na serwerach byłem już dwa lata temu, jestem aktywnym użytkownikiem, duża część osób na serwerze mnie rozpoznaje, a poza tym bardzo chciałbym ogarniać serwer kiedy nie ma innych operatorów.

Moje aktualne staty są dostępne poniżej:

b_560x95.png

Edytowane przez ufek11

Ufok jest fajną osobą i bardzo ogarniętą, na TAK

ufek11 lubi to

Osoba stara się o uprawnienia administratora, a nawet nie potrafi poprawnie władać polskim językiem. Dowodem na to jest temat, który ostatnio został przez delikwenta napisany. Jest to wstyd, aby taka osoba była tutaj administratorem/operatorem. Poza tym jest trochę za młody. 

Nie.

Po 1, może się czepiam ale irytuje mnie jak ktoś nie umie poprawnie skopiować szablonu - uważam, że nawet małpę dałoby się tego nauczyć.

Po 2. Sorka ale jesteś jeszcze dzieciak, a administrator powinien mieć jednak te 16 lat według naszych reguł, o tyle co 15latków da się jakoś przepuścić to 14 to już przesada..

Spoko typek tylko trochę za bardzo podwiek plus brak doświadczenia jak na tak popularny serwer. Neutral

W takim razie są dwa rozwiązania albo poczekam albo lecicie w pobliże ciała o dużej masie.

Prosze admina albo moda o zamknięcie tematu

Gość
This topic is now closed to further replies.