Tryczek

[BAN] Tryczek

5 postów w tym temacie

1. Nick, na który została nałożona kara: Zuwal

2. UniqueID: Nie mam już tamtego konta, nie mam jak wziąć ID. Jeśli mogę dać IP lub coś tego typu to napiszcie.

3. Data zajścia: 31 Grudnia ok. godz. 16:30.

3. Opis sytuacji: W zeszłym roku (he) byliśmy z kolegą na TS, odkryliśmy że można robić podkanały do każdego kanału i zrobiliśmy podkanał do recepcji ustawiając przy tym głupie nicki.

4. Coś od siebie: Chciałbym dostać unbana ponieważ lubię używać tego TS do rozmawiania z ludźmi oraz np. prowokowanie ghostingu ludzi podejrzanych o to na TTT przez co kilka osób poleciało z banem. Czytaliśmy regulamin i nie było o tym wzmianki wiec pomyśleliśmy że kanał tymczasowy który raczej nikomu nie przeszkadza i nie wpływa na nikogo bezpośrednio na innych kanałach może postać te 10 minut. To było głupie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to fajnie, skoro jako admin takie rzeczy robisz, zwłaszcza, że czytałem, że nawet zdobyłeś perma na gmod jako "Zuwal".

Nie ja Cię zbanowałem na TS3, więc decyzja zostaje u osoby która to zrobiła.

Nie podoba mi się, że ktoś aspirujący do rangi administracji nie odróżnia dobra od zła, nawet jeżeli czegoś nie ma w regulaminie to nie znaczy, że róbta co chceta, ale miło, że zauważyłeś niewłaściwość poczynań.

Takie moje zdanie, niech inni się wypowiedzą.

Nethis lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Husarz napisał:

zwłaszcza, że czytałem, że nawet zdobyłeś perma na gmod jako "Zuwal".

To nie ja jestem oryginalnym zuwalem, tylko ustawiłem jego nick na TS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Aha, no to rzeczywiście wiele wyjaśnia....

Zapytałbym o powód podszywania się pod kogoś, ale zaraz się to zamieni w dyskusję, a Ty się odwołałeś od bana więc może niech po prostu inni admini i moderatorzy TS3 się wypowiedzą w sprawie odbanowania.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odpowiedź taka sama jak u twojego kolegi. Mam nadzieję, że zrozumiałeś dokładnie swój błąd i w przyszłości, szczególnie jako administrator nie odstawisz takiego numeru. Takie zachowanie zdecydowanie źle wpływa na wizerunek całej sieci.

Pozdrawiam

Remzo.

Tryczek lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.