RedLagger

[BAN] RedLagger

3 posts in this topic

1. Nick, na który została nałożona kara: Worm

2. UniqueID: yX8TS5dvjai3z+zu8p/4/cgZ24o=

3. Data zajścia:  31 Grudnia ok. godz. 16:30

3. Opis sytuacji: W zeszłym roku ze znajomym na TS utworzyliśmy podkanał do recepcji i ustawiliśmy sobie przy tym nicki zbanowanych ludzi, w celu potrollowania.

4. Coś od siebie: Chciałbym dostać unbana, ponieważ często używam TS z kumplami do gier kooperacyjnych (l4d2), a siedzenie na konkurencyjnych team speakach doprowadza mnie i moich znajomych do szału, ponieważ ciągle admini wchodzą na kanał i przeszkadzają nam w grze. Czytaliśmy regulamin i nie było napisane, że nie można tworzyć podkanałów, więc idąc z myślą "Co nie jest zabronione, jest dozwolone" stworzyliśmy pokanał, a to się skończyło banem dla mnie i mojego znajomego. 

Przepraszam za to postępowanie.

widzisz, to ze nie bylo tego w regulaminie to nie znaczy ze mozna robic co sie chce... to po pierwsze. Trollowanie innych osob jest nie mile widziane tak samo jak osoby lub ich nicki które szkodziły dobremu imieniu całej strefy gier wiec takie osoby zostają permbana. I nie dziw sie ze macie bana bo juz to drugi przypadek beznajdzejnego waszego typu myslenia "czego nie ma w regulaminie to nie jest zabronione". na ten temat niech sie wypowiedzą Administratorzy ts3.

14 hours ago, RedLagger said:

w celu potrollowania.

14 hours ago, RedLagger said:

Czytaliśmy regulamin i nie było napisane, że nie można tworzyć podkanałów, więc idąc z myślą "Co nie jest zabronione, jest dozwolone" stworzyliśmy pokanał, a to się skończyło banem dla mnie i mojego znajomego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

To, że nie ma czegoś w regulaminie, nie znaczy, że nie jest zabronione. Jeżeli mama nie zabroni ci kraść, to oznacza, że bez konsekwencji możesz to robić? Nie, ponieważ obowiązuje również wyższe prawo, tak jak w tym przypadku netykieta.

Ponieważ przeprosiłeś na swoje zachowanie, to unbana otrzymasz.

Pozdrawiam

Remzo.

Świrex lubi to

Gość
This topic is now closed to further replies.