Krzesel

[ban] KRZESEL

8 postów w tym temacie

1. Nick, na który została nałożona kara: KRZESEL

2. Steam ID:  STEAM_0:0:41748434
3. Link do bana na Sourcebans:   http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&hideinactive=true&advSearch=STEAM_0:0:41748434&advType=steamid
4. Opis sytuacji: Kilka miesięcy temu dostałem perm gaga i muta, po czym wszedłem na inne konto by móc dalej prowadzić bardziej lub mniej sensowne konwersacje. Po czym dostałem perma za "cwaniakowanie" i próby uniknięcia kary. 
5. Coś od siebie: Mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze pamięta [*]. Bywałem trollem, scrubem, czasami zachowywałem się jak retard, ale nie uważam, iż Perm był adekwatną karą do mojego czynu. Upłynęło trochę czasu i zrozumiałem, swój błąd, moje zachowanie wtedy nie było zbytnio inteligentne przyznaję i żałuję oraz przepraszam wszystkich urażonych. Chciałbym wrócić na TTT i grać przez kolejne długie dni jak kiedyś. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam Krzesel 

Krzesel lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ktoś się łaskawie wypowie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na prawdę uważasz, że to wystarczy? Nie dość że byłeś świadom swojej głupoty, to jeszcze później nie chcesz się pogodzić z karą adekwatną do wykroczenia. Próbujesz oszukiwać system kar, jak i administrację korzystając z multikonta. To jest żałosne zachowanie i zapewniam cię, że tak długo jak SG będzie miało swoje serwery, tak długo tego typu zachowanie będzie tępione. Perm ban za oszustwo na systemie kar jest karą powiedziałbym, że wręcz za lekką. Mało tego odwołujesz się od wszystkiego nie całe 3 miesiące po zdarzeniu. Poczekaj do następnej gwiazdki. Może wtedy administracja zdecyduje się sprawić ci prezent w postaci unbana. Na ten moment jestem zdecydowanie przeciwny zdejmowaniu kary.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zależy Mi na wypowiedzeniu się kogoś bardziej prawomocnego, niż jakiegoś wanna be "mentor anon" nie znającego mojej osoby. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Krzesel napisał:

Zależy Mi na wypowiedzeniu się kogoś bardziej prawomocnego, niż jakiegoś wanna be "mentor anon" nie znającego mojej osoby. :)

Jestem na nie, dalej jesteś toksyczny. Sam Yor już nie jest administratorem(?), więc musisz czekać na odpowiedź Kery, jednakże nie uważam żebyśmy potrzebowali osoby która pod własnym unbanem zachowuje sie toksycznie, co dopiero poza forum publicznym kiedy nie zależy mu na czymś ;).

Ps. Wracaj na swoje chany.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, D.ツ napisał:

Dalej jesteś toksyczny.

Nie wiem kiedy byłem toksyczny, no ale wiadomo każdy jest wrażliwy inaczej. Widać, iż nigdy ze mną nie miałeś przyjemności zagrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Krześle. To że ktoś jest z innej półki nie oznacza że nie może się wypowiedzieć. Wystarczyła mu analiza odwołania i wiedział jak się wypowiedzieć.

Do tego sam lajkujesz swoje posty co jest wg. mnie. idiotyczne

Co do odwołania. Administrator który ci nałożył prawdopodobnie nie ma zamiaru interweniować tzn. Zdejmować / podejmować jakiegokolwiek działania w sprawie bana. Co oznacza że nie ma zamiaru go zdjąć bądź nawet skracać. 

Bez zbędnego pierdzielenia. Sam sobie przegiąłeś. A jeśli nie wiesz co to być toksycznym to popytaj wujka google. On nie gryzie.

Pozdro Vargas.

Edytowane przez VargasOgnisty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Jeśli zamiast przyjmować krytyki innej osoby zaczynasz na nią naskakiwać, to nie widzę jakoś, żebyś zrozumiał swój błąd. Takich osób, jak już wyżej jakiś przypadkowy gracz TTT Tobie powiedział, nie potrzebujemy.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.