Bad Boy pl

<ZS>Bad Boy pl

7 posts in this topic

1. Wiek (preferowany >= 16) - 14,5
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary - http://steamcommunity.com/profiles/76561198019317118  STEAM_0:0:29525695  skype Ghoster.ace
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - Mam doświadczenie podstawowe byłem administratorem na serwerach w minecraft tf2 i csgo

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: - chce być administratorem bo gdy nie ma nikogo na serwerze zawsze przyda się taki ja by kontrolował co tam się dzieje,pomagał innym,prowadził serwer w dobrą strone by go ulepszać,gram już ponad półtorej roku na serwerze,zapraszałbym i namawiał ludzi by przychodzili i namawiali innych do grania w sieciach strefy gier,i być zawsze pomocny dla innych,by ludzie np nie ghostowali,przeklinali,cheatowali,obrażali strefe gier,i nie używali bugów i exploitów
6. znajomość języka angielskiego - oczywiście mam znajomość języka agnielskiego i umiem pojedyńcze zdania po rosyjsku np:priviet 

i mam nadzieje że moje podanie jest rozpatrzone poprawnie i myślę że nadaje się na operatora lub administratora

Witam. 

Po pierwsze wiek, 14 i pół roku, chłopie nie za wcześnie? Stanowisko administratora to nie tylko komendy, ale i w pewnych sytuacjach odpowiedzialność za porządek, atmosferę, itd.

Po drugie, grasz już ponad półtora roku na serwerze, a masz niecałe 300h w gmoda. Nie sądzę jednak, że kupiłeś tą grę i od razu zacząłeś bywać na ZS i na żadnym innym trybie nie zawitałeś.

Po trzecie, słyszałem cię na serwerze, jak wyzywałeś się z innymi osobami z mniej więcej twojego rocznika. Nie chodzi tu już o same wyzwiska, lecz administrator bez mutacji raczej nie wzbudzi respektu wśród innych graczy.

Po czwarte,

23 godzin temu, Bad Boy pl napisał:

mam nadzieje że moje podanie jest rozpatrzone poprawnie

wiesz wgl co znaczy słowo "rozpatrzyć" ? Podanie może być poprawnie napisane, wypełnione, zredagowane, a od rozpatrywania jest h@

Stanowczo na NIE!  (spróbuj za jakieś 2 lata)

Pozdrawiam:

Fluttershy ;)

NooBak® lubi to

Fluttershy ja go nie wyzywałem ale upominałem o jego słownictwie i za obrażanie strefygier

Cóż Bad boy pl mówiąc wprost zgadzam się z Fluttere'm, co nieco o tobie słyszałem i niewierze że jesteś aktywny bo rzadko na serwie ciebie widuje  bo nawet jak nikogo niema  to ja siedze na serwerze sam najczęściej z Addi i jakimiś innymi graczami i ciebie nie widze, i naprawde spróbuj za 2 lata napisać.

JESTEM NA NIE

Pozdrawiam .._Ellie_.. :)

Tak macie racje ale teraz mam jakiegoś wirusa i z łóżka nie wstaje ps jestem na telefonie

Eh... Nie znam ciebie. 

Jestem na Nie.

Pozdrawiam Michał  ( ノ ゚ー゚)ノ .

Gość
This topic is now closed to further replies.