Skocz do zawartości
Dudus ;>

[Plac Zabaw] Dudus ;>

Rekomendowane odpowiedzi

Dudus ;>   

1. Wiek:     17     
2. Kontakt e-mail:    [email protected]    
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:142477319 Steam: http://steamcommunity.com/id/dziq00/
4. Link do profilu hlstatx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=661831
5. Coś o sobie:

A no witam. Mam na imię Sebastian znajomi mówią mi Dziku :Image00005: (od nazwiska). Jednak Dudus jest od początku to na Dudusiu się skończy. Pochodzę z Gorzowa Wlkp., a aktualnie mieszkam w Poznaniu gdzie zacząłem rozwijać się w kierunku Teleinformatyk*. Gram również na keyboardzie staram się tworzyć własną muzykę i nawiązując do serwera to mieszkając w bursie mam od groma czasu na pilnowanie, zarządzanie, granie, zabawe czyt. 4FUN, czyli standardowa 'robota' administratora. Adminowałem kiedyś na serwerach w 1.6, grałem trochę w CS:S, a od września nie wychodzę z serwera Plac Zabaw, gdyż panuje  tam świetna atmosfera 'et cetera' nie będę sztucznie gadał tylko chętnie wstępuje o posadę administratora na serwerze Plac Zabaw 4FUN. Hlstatx obecnie nabił mi prawie 4 dni, administratorzy inni mnie znają (tak na +), gracze również mnie znają (również na +) a chociażby każdy kto wszedł i wyszedł z serwera może mnie nawet kojarzyć, że zawsze dre morde na jailu. 'SIKRET PRZY KRATACH SIKRET BANIA' Nie przedłużając, wpisanie komendy /slay Dezyl** sprawiałoby mi przyjemność a adminowanie na serwerze pozwalałoby być dumnym jak Vegeta, nie jak jakiś kundel.

 

*(Dzięki zdolnością teleinformy mogę powspierać rozwój serwera ;p)

**(Żartowałem Dezylku XD)

 

:Image00017:

 

Spoiler

 

 

 

Podanie napisane w złym dziale. Przeniosłem. Chore formatowanie wyrzuciłem. Błędy w tekście zostawiam dla Jezusa. ~Świrex

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ptyś   

Zdecydowanie na NIE, rozwydrzony nie przestrzegajacy regulaminu chlopina. Wyzywa wszyskich na okrągło, a co 2 jego słowo to KURWA, ten ban na 3tygodnie mówi sam za siebie. Wczoraj nawet sam zostałem jego ofiarą gimboprzemocy, po kilku krotnym wpakowaniu mu śrutu w cymbał na buck wildzie zostałem mianowany "kurwą".

Nie dałem mu jednak bana bo nie byłem pewny czy powiedział "kurwo" czy "kurwa" o czym zresztą debatowałem z grubym.

http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=commslist&searchText=Duduś&Submit=Search

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jesus   

Opinia Świrexa pod Twoim postem, komentarz Ptysia, ban od slazzyego na 3 TYGODNIE oraz gag ode mnie na MIESIĄC nie pozwala mi Cię przyjąć póki co w szeregi administracji.
Zmień swoje nastawienie, udowodnij to, a pomyślimy.

pozdrawiam


@Świrex nie mam dziś siły na to :D

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×