Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i każdego z osobna.

Dzisiaj grając na serwerze przyszedł dla mnie i Gerard'a do głowy taki pomysł. Stwórzmy Listę złotych myśli, które usłyszeliście/przeczytaliście grając na serwerze. Żeby ośmielić trochę publikę ja zacznę.

Kurde matka mi internety kradnie [...] Siedzi na tych jutubach i kradnie - Gerard

Mama dzwoni, zamknąć mordy! - Vargas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wwgoqfgnoqfgoqhtgqogqiognqogqgnqot- człowiek który dostał 3 slaye za odpowiedź w reporcie.

A tak na serio, jeżeli ktoś pamięta, to rozkminy nad sprzętem za pół kredytu.

A także: "Do czego ten nóż? Do masła k***a."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Vargas to Shitlock Holmes - Kera, do mnie gdy pobrałem DNA z traitora gdy kera sprawdził zwłoki a mi zasłoniło rolę zwłok pierdyliard wiadomości na steamie.

Ja do Ganbalva : Możesz mnie wyzywać od pi#$!d ale ty nigdy nie będziesz umiał trafić pomiędzy nogi dziewczyn.

Ja do mamy : Spokojnie mamo my się tak wyzywamy normalnie!

AnalWake - Idź ruchać płody

Yor : Słucham? | Ja : Nie mów słucham bo cię wyrucham.

Yor : Mogę ci nawet zdjęcie w slipkach wysłać ale to będzie 150+

Coś tam jeszcze słyszałem. Jak mi się przypomni to zedytuje tu więcej. W sumie pytajcie anala on miał spis cytatów graczy.

Edytowane przez VargasOgnisty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   

"Czołgające się htmltagi" 

:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arczi   
Godzinę temu, D.ツ napisał:

"Czołgające się htmltagi" 

:(

Masz na myśli czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są... czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są czołgające się czołgi, strzelającego html tagami na których są... ohh stooooooph that.

Ja dołączę swój niewartościowy zestaw złotych myśli, będą odbiegały od wcześniej narzucone "wzoru" krótkich cytatów wypowiedzi serwerowych, ja postaram się z lekka opisać je.

-Jakiś random wchodzi na serwer i wypowiada słowa "Witam wszystkich", a Gerard w tym czasie (z niewyjaśnionych przyczyn) wykrzyknął "Spier***alaj".

-Otóż na serwerze zagościła grupka osobników z niższym wiekiem niż 10 lat. Gdy zauważyli dobroć naszego serwera- html tagi po prostu oszaleli, zaczęli wrzeszczeć, że  "boszzeee lagguuuje, nie idzie graaaać, usuńcie te wielkie szpreje". Po zmianie mapy, na której ni śladu tych dobro twórczych html tagów, ów wyżej wymienieni gracze znowu narzekali na te html tagi. Jednak gdy zauważyli ich brak, kabaret zaczął się znowu, zaczęli szukać winnego gdzieś indziej(pewnie nie wpadli, by kupić komputer droższy niż 10 zł).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   
Napisano (edytowane)

Vargas Ognisty: Co się stanie jak skoczę i umrę?

Red Lagger: A co jeżeli Yor to komputer, który symuluje człowieka

Edytowane przez AlanWake

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
raver   

kos kurwa - nie pamiętam kto

Yor czytane od tyłu daje noob - Arolek 2k16

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hevenn   
Napisano (edytowane)

"Kos HEjvi a nie sorry kos Hejven" ~ jakiś tam random

Edytowane przez AlanWake

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorkowy   

''A to nie jest murder? ,to coś ty mi za tryb dał - MWMP'' 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@raver "Kos [email protected]"- Powiedział As do Oli, dziewczyny Kaptura i większości serwera... Pamiętam ten dzień, jak As(Chyba tak się nazywał zapomniałem Jego nick, można sprawdzić po banach/skargach) powiedział "Kos Kur..", a ja powiedziałem "czemu rzuca kosa na Ole". Jakie piekło wtedy się rozpętało, mimo tego, że każdy się śmiał to zostaliśmy ukarani na chyba tydzień za obrazę. Jeśli o to Ci raver chodziło w co wątpię bo to dość odległe czasy.

"Idzie kaptur do lekarza, a tam Ola" - Ban na tydzień od Kyuu za obrazę... Kiedyś to administracja była taka dobra!!! (Nie o wszystkich mowa)

"Kurwa jebane hitboxy" "Nie płacz" - Padało to co 3 minuty, pierwsze od Ensiferum drugie ode mnie. Ile się pgagów za to dostało, aż się łezka w oku kręci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   

"O nie, D, wychodzę, miło się grało, cześć" ~ Ash (mam gdzieś screeny :D)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

Ty niewidomy i mający raka penisie - Radke do Gerarda 
:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

To był zwykły świąteczny dzień. Nikt nie spodziewał sie że na serwer wparują raki z przeceny ~ Miecio.Pieczykon

!target (◣益◢) メ Ukas Ghosting

Tryczek zawsze kłamie ~ AnalWake

Zostałeś zabity przez Raka, to był Yor.

Edytowane przez Czeslawwieslaw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kexan   

KOS ASH ZAMKNĄŁ DRZWI - jakiś gracz 6 stycznia 2017

Polish Scout: sam muw

*DEAD* Chris Kyle: There is no embarrassment, and there's no LakuThere is no lachociągów on the mics here

pocotoczytasz.jpg

ryj jak bułki.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
On 17.01.2017 at 2:54 PM, DragonFly said:

"Idzie kaptur do lekarza, a tam Ola" - Ban na tydzień od Kyuu za obrazę... Kiedyś to administracja była taka dobra!!! (Nie o wszystkich mowa)

Pamiętam te piękne czasy. Pewnego razu widziałem jak Esmerill(T) zastrzelił kogoś na dolls'ach. No to poszedłem i ubiłem go raz dwa. Niestety jakiś rak zamiast pozwolić mi sprawdzić ciało albo zobaczyć czy w ogóle chcę je sprawdzić zabił mnie na miejscu. Takiego shit stormu na chat'cie dla żywych duchem do dziś nie słyszałem. W skrócie - według niego zRDM'owałem T, mówiłem że widziałem jak zastrzelił typa, a on swoje. W końcu stwierdziłem, że nie chce mi się z głupim droczyć to wyszedłem z serwera. Na następny dzień wchodzę a tu : BAN na 3 dni za RDM i ucieczke. http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:26367003&Submit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta