Skocz do zawartości
s1mple

[silence] s1mple

Rekomendowane odpowiedzi

s1mple   
Napisano (edytowane)

1.  Nick, na który została nałożona kara: s1mple

2.  Steam ID: STEAM_1:1:156908238

3.  Opis sytuacji: Zacznę od pmuta odezwałem się na serwerze najpierw "piekarz cicho" dostałem muta na 500 min . Teraz gag napisałem na jaliu żeby zadali mi pytania o piekarnie . Już po sytuacji dostałem bana na 12h według mnie słusznego za to że zmieniłem nick z piekarz123 na piekarnia. Ale to nie o to chodzi po całej tej historii wyrzucono mnie serwera i zmieniłem nick na " jebać pomidora" według mnie ten nick po tych wszystkich emocjach został ustawiony bo byłem zdenerwowany . Zachowałem się jak gówniarz z podstawówki nigdy pomidor nie uważałem cie za jakąś osobę która jest zła .

4.  Coś od siebie: Chciałbym Cie przeprosić za moje zachowanie jak ktoś ma podniesione ciśnienie przez jakąś sytuacje to tak zawsze jest. Rozumiem że Cie to uraziło więc cie przepraszam za to . Ale jeszcze jedna sprawa odnośnie byle jakiej mapy nie wywyższajcie innych graczy bo to jest w stosunku do innych niezbyt uczciwe gdy ktoś poda na surfie z normalnych graczy ile komu odjął to od razu dodaje gaga czy muta a jak dajmy na to vito czy ktoś taki krecik powie to nigdy nie dostanie muta albo gaga. Mam jedną prośbę niech nie piszą osoby które nie brały w tym udziału bo nie wiedzą o co chodzi . Zrobisz jak uważasz .

Edytowane przez s1mple

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Snetry   
Napisano (edytowane)

Jestem za tym aby zostawić tego muta ponieważ przesadzasz z tym "Piekarzem". Ile można? Raz, dwa raz można nie pośmiać ale nie za każdym razem gdy zobaczysz Vitox'a na serwerze.

Po drugie [...] zmieniłem nick na " jebać pomidora" [...] Gościu ile ty masz lat?

Po trzecie [...]  na surfie z normalnych graczy ile komu odjął to od razu dodaje gaga czy muta a jak dajmy na to vito czy ktoś taki krecik powie to nigdy nie dostanie muta albo gaga. [...] Krecik i Vitox to starzy gracze z css i dobrze wiedzą, że na serwie się nie podaje info. jakoś nie pamiętam żeby któryś z nich podpowiadał na surfach. 

Pomidor ma racje. Dorośnij w końcu.

Pozdrawiam 

Snetry 

Mute S1mple.PNG

Edytowane przez Snetry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VitoxD1   
2 godziny temu, Snetry napisał:

Jestem za tym aby zostawić tego muta ponieważ przesadzasz z tym "Piekarzem". Ile można? Raz, dwa raz można nie pośmiać ale nie za każdym razem gdy zobaczysz Vitox'a na serwerze.

Po drugie [...] zmieniłem nick na " jebać pomidora" [...] Gościu ile ty masz lat?

Po trzecie [...]  na surfie z normalnych graczy ile komu odjął to od razu dodaje gaga czy muta a jak dajmy na to vito czy ktoś taki krecik powie to nigdy nie dostanie muta albo gaga. [...] Krecik i Vitox to starzy gracze z css i dobrze wiedzą, że na serwie się nie podaje info. jakoś nie pamiętam żeby któryś z nich dawał podpowiadał na surfach. 

Pomidor ma racje. Dorośnij w końcu.

Pozdrawiam 

Snety 

Mute S1mple.PNG

+1 to samo chciałem napisać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   

Notoryczne Podpowiadanie z twojej strony oraz namawianie za co dostajesz muta, i też nie dostajesz muta bo są momenty gdy tylko zwraca ci się uwagę.

Pouczanie Adminów jak mają wykonywać swoje obowiązki.

Przeszkadzanie w prowadzeniu Jaila bo nie możesz zrozumieć dlaczego spray serwerowy został potraktowany jako graffiti z gry.

Kara nałożona prawidłowo.

4 godziny temu, s1mple napisał:

zmieniłem nick na " jebać pomidora" według mnie ten nick po tych wszystkich emocjach został ustawiony bo byłem zdenerwowany .

Tak tylko robią dzieci. Powinieneś się cieszyć, że dostałeś bana bo mogłeś pod wpływem tych emocji zrobić więcej głupot.

4 godziny temu, s1mple napisał:

Ale jeszcze jedna sprawa odnośnie byle jakiej mapy nie wywyższajcie innych graczy bo to jest w stosunku do innych niezbyt uczciwe gdy ktoś poda na surfie z normalnych graczy ile komu odjął to od razu dodaje gaga czy muta a jak dajmy na to vito czy ktoś taki krecik powie to nigdy nie dostanie muta albo gaga. Mam jedną prośbę niech nie piszą osoby które nie brały w tym udziału bo nie wiedzą o co chodzi . Zrobisz jak uważasz .

Przysłowie "Tonący brzytwy się chwyta" pasuje tutaj najlepiej. Większości graczy jest zwracana uwaga, system nakładania kar na graczy jest mniej więcej indywidualną decyzją danego admina i nikt nie jest wywyższany. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, s1mple napisał:

Ale jeszcze jedna sprawa odnośnie byle jakiej mapy nie wywyższajcie innych graczy bo to jest w stosunku do innych niezbyt uczciwe gdy ktoś poda na surfie z normalnych graczy ile komu odjął to od razu dodaje gaga czy muta a jak dajmy na to vito czy ktoś taki krecik powie to nigdy nie dostanie muta albo gaga.

Przeczytaj sobie to zdanie które napisałeś powyżej...Czy to ma jakiś sens?Powiedz mi tylko czy aż tak nie masz argumentacji aby odwołać się od silenca i próbujesz "udupic" innych wmawiając im,że to własnie oni podpowiadali,namawiali czy robi coś tego typu.Chamstwo Chamstwo i Chamstwo.

Twoja postawa wskazuje tylko  to,że zdjęcie tego silenca będzie zbędne.

AD2: Według Ciebie jestem osobą która jest faworyzowana przez adminów?Okej Zobacz tutaj: 

xD.jpg

Edytowane przez Krecik ;33

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę za późno na przeprosiny. Dałem Ci szansę, żebyś się ogarnął. Dobrze wiesz, że już nie jesteś śmieszny, tylko denerwujący i na dodatek zachowujesz się tak celowo. Nie wspomnę o ciągłym łapaniu wszystkich za słówka i cwaniakowaniu na jailach. Sory, ale za dużo ludzi się na Ciebie skarży.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
s1mple   

Dobrze rozumiem zrobiłeś jak chciałeś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Blokadę na czat Ci zdejmę, żebyś miał jak pisać na jailu, mute zostaje. Jeżeli jeszcze raz zobaczę, że celowo prowokujesz innych na serwerze, kolejnej szansy nie będzie.

#edit Zmiana decyzji, dalej nie potrafisz się zachować, więc perm gag wraca. Żałosne zachowanie, bo nie minął nawet 1 dzień od zdjęcia Twojej blokady...

Temat zamykam.

Edytowane przez pomidor™

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.