Skocz do zawartości
Timon

[Plac Zabaw] Timon

Rekomendowane odpowiedzi

Timon   

1. Wiek: Za stary :[ 22
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:18994895
4. Link do profilu hlstatx: HlStatsX
5. Coś o sobie: W sumie to ogólnikowo muszę przyznać że lubię placki. Adminowałem stary serwer placu raczej większość ludzi mnie zna i nie trzeba dużo siebie przedstawiać, Lubie grać, lubię się drzeć dla komedii i lubię pomagać mam nadzieje że nowa nieogolna morda przyda się do administracji i pomoże w sumie we wszystkim : )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

troll, smarkacz i warszawiak. 3 razy nie.

:pffcht: just jokin, jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

Ja też jestem tak Timon ma doświadczenie gracze go znają i lubią a poza tym jest towarzyską osobą z którą miło spędzić czas na serwerze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Przyznam szczerze, że jest to ostatnio jeden z najbardziej sensownych kandydatów na administratora i gdybym nie miał wątpliwości, pozwoliłbym sobie przyjąć go od ręki, ale... Timona ciężko nie znać, ponieważ na Placu Zabaw przewija się już od paru lat - zarówno tym na cs:go jak i cs:s, jednakże jego aktywność na serwerze nie jest jakaś imponująca (~>click<~). Ma on co prawda kilka dłuższych "zrywów", jednak skoro powiedzieliśmy sobie "KONIEC!" z administratorami widmo, to chciałbym aby kandydat zastanowił się, czy na pewno ma czas i chęci wspomóc serwer - tak szczerze, wybiegając w przyszłość dłuższą niż 2 tygodnie. Jeżeli po zastanowieniu się, okaże się, że decyzja odnośnie kandydowania nie zmieniła się, to nie widzę żadnych przeciwwskazań aby Timon został administratorem serwera Plac Zabaw.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   
Napisano (edytowane)

Timon spoko ziomek, może i dużo nie gra ale poświęca czas na robienie/przerabianie map na serwer dlatego (moim zdaniem) można przymknąć oko na czas serwerowy.

Na Source spisywał się dobrze więc szanse można mu dać. 

JESTEM NA TAK

Edytowane przez ReVo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   

Nada się, ale przymykać oka na aktywność nie można, to trzeba poprawić.

Spoiler

i nie buntować się w więzieniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.