Skocz do zawartości
GOD

[Skarga] Rzuf, Leny, Janek

Rekomendowane odpowiedzi

GOD   

1. Nicki: Leny, janek, rzuf
2. Steam id. Id Lenego:  STEAM_1:0:38560734  Id Rzufa:  STEAM_1:0:47358537  id Janka:  STEAM_1:1:77701099 co to tego id nie jestem pewien czy to prawidłowy
3. Data zajścia 04.04.2017 godzina 18:15
4. Nazwa mapy  mg_struses_games_csgo_v2
5. Opis sytuacji: gracze przezywali się i przy okazji osoba o nicku janek obraziła moją osobę.
6. Nie pisałbym tego gdyby nie to że jedna z tych osób wyszła z serwera bo nie mogła wytrzymać tego i dlatego że jak napisałem zostałem obrażony. Jak wiem była mowa o czymś że ktoś został sprowokowany itd. i ktoś nie ma prawa się odzywać. Lubie tych graczy ale cóż. Raczej nie ma co narzekać gdyż screeny są tu. mogłem zrobić ich więcej ale jakoś wpłynęło by to na kare. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=898379439 https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/89351480105601964/030A80AA2B60EE78C7D9D81E5292C24834ECE32F/
 https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/89351480105601740/DE11E1628BEBD08F301AE39B59FDA9AE2B8F162A/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze, na żadnym z trzech zamieszczonych przez Ciebie screenshotów nie widać, żeby Janek Cię obraził.

Po drugie, nie rozumiem, dlaczego piszesz skargę o taki pierdół, znając Lenego, Janka i Rzufia po prostu się wydurniali.

Osobiście nie popieram takiego zachowania na serwerze, bo patrzą na to inni gracze, ale wiele razy zdarzały się podobne albo i gorsze akcje, po których nikt nie leciał z płaczem na forum.

Rozumiem, że kandydujesz na stanowisko administratora, ale bez przesady z tym pilnowaniem porządku.

Podsumowując, przed chwilą Rzuf poinformował mnie, że zaistniała sytuacja była "kontrolowana", dlatego też wydaje mi się, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
Napisano (edytowane)
38 minut temu, pomidor™ napisał:

Po pierwsze, na żadnym z trzech zamieszczonych przez Ciebie screenshotów nie widać, żeby Janek Cię obraził.

Po drugie, nie rozumiem, dlaczego piszesz skargę o taki pierdół, znając Lenego, Janka i Rzufia po prostu się wydurniali.

Osobiście nie popieram takiego zachowania na serwerze, bo patrzą na to inni gracze, ale wiele razy zdarzały się podobne albo i gorsze akcje, po których nikt nie leciał z płaczem na forum.

Rozumiem, że kandydujesz na stanowisko administratora, ale bez przesady z tym pilnowaniem porządku.

Podsumowując, przed chwilą Rzuf poinformował mnie, że zaistniała sytuacja była "kontrolowana", dlatego też wydaje mi się, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

1. Rozumiem że z skąd masz wiedzieć czy rzeczywiście Janek mnie obrażał. Dałem mało screenów. 2. Nie wydurniali się. To co dałem w screenach to tylko przykłady. Po za tym nazwać kogoś ,,dzi**ą'' i ,,gówn**m'' (to słowo miało też miejsce) nie jest zbyt obraźliwe? Trochę tych słów miało miejsce. 3. Rozumiem że nie popierasz ale to co się tam działo na serwerze nie można ująć... leny wyszedł bo miał dość , a z parę osób się z tej sytuacji denerwowała. 3. Nie lecę z płaczem. Robię tą skargę z powodu innych osób. 4. Kandyduje na admina ale to inny temat i niech tak zostanie. 5. ,,Kontrolowana''? Rzuf próbował uspokoić Lenego i potem przynajmniej coś mniej rzuf się odzywał ale Janek nadal przezywał i Leny chyba też. 5. Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca w ogóle. I dlatego że ktoś nie chce kogoś ukarać dzieją się takie rzeczy. Ponadto leny to były admin i nie powinien tak się pokazywać. Podsumuje: Temat moim zdaniem nie jest do zamknięcia. Wyłącznym rozwiązaniem jest obejrzenie demka.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyznam, że dość ciekawa sytuacja.

Skąd wiesz, że się nie wydurniali, skoro sami uczestnicy tego incydentu twierdzą inaczej?

Dlaczego sądzisz, że Leny wyszedł z serwera, bo miał dość?

W jakim celu piszesz tę skargę za innych, skoro na jeden z Twoich zarzutów nie ma w ogóle dowodu, a ktoś, kto miałby jakiekolwiek uwagi, mógłby zrobić to samodzielnie?

I don't understand what's going on...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

Gdyby któryś z nich poczuł się urażony sam złożyłby skargę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bobek   

Co do całej skargi....  Czytając to , odnoszę wrażenie jakbym pracował na komendzie i przyszłaby do mnie Pani w moherowym bereciku z donosem , że Kowalski kłócił się wczoraj pod blokiem z Nowakiem i Kiepskim.
Z jednej strony bardzo zacna inicjatywa , ale z drugiej robieniu komuś koło "dupy". Skoro żaden z w/w Panów nie napisał skargi , ani nie było żadnych uwag na priv.
Prawda.... Zachowanie Panów trochę podłe i dla osób 3 (które były świadkiem tej sytuacji) mogłoby się wydawać , że na serwerze panuje wszechobecna patologia. Ale nic bardziej mylnego :) Na serwerze każdy odnosi się do Siebie z wzajemnym szacunkiem i wielkim uśmiechem na twarzy. Od czasu do czasu są chwilę lżejsze :)
Osobiście nie popieram używania aż tak mocnej argumentacji.
Podsumowując jestem za ostrzeżeniem dla tych Panów i przy następnej "awanturze w patologicznym domu"  ukaranie ich 12h gagiem.

Pozdrawiam,
Bobek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
leny   
Napisano (edytowane)

Cześć, chciałbym ustosunkować się co do oskarżeń GOD'a.
Cała ta durnowata dyskusja na czacie to nie była kłótnia - tylko beka, i całkiem śmiało mógłbym rzec że jeśli byłbym na Twoim miejscu to faktycznie mogło by mi to wyglądać na kłótnię, ale. 
Ale ww. dyskusja nie tyczyła się w żadnym stopniu Ciebie ani nikogo innego. Nieraz na serwerze tyramy się nawzajem wszyscy i nie sprawia to nikomu kłopotu, ja wiem że screena łatwiej zrobić i wnieść oskarżenia niż zgrać demko i posłuchać co kto gadał...ale to jest identyczna sytuacja i takich jest mnóstwo na serwerze - chcieliśmy się pośmiać to się pośmialiśmy między sobą i przy okazji pare innych osób, komuś to na pewno mogło przeszkadzać, ktoś całkiem śmiało mógł mieć wyje ß ane ale nie mieszaliśmy w to innych osób ani nikogo nie wyzywaliśmy. Dzień jak codzień na serwerze - nie każdemu się musi podobać to, co ktoś mówi albo pisze i jakoś nie tworzą tematów na forum ze skargami, to trochę takie niefajne podpier*alanie z Twojej strony nawiązując do tego co Bobek powiedział.
A teraz chciałbym ustosunkować się do całej dyskusji - była durnowata i w pewnym momencie już nudna i przesadzona. Chciałbym w imieniu swoim i dwóch nierozgarniętych smarkaczy (janek,rzuf) przeprosić za zaistniałą sytuację a także poprosić o najniższy możliwy wymiar kary bądź o umorzenie sprawy. 

ps.

God, byłem administratorem i wiem że powinienem dawać przykład, mimo wszystko cały czas jestem taki sam i nic się w moich poczynaniach nie zmieniło, a ta cała sprawa to był mały odchył z naszej strony i tyle - nikt nie powiedział że administrator ma być sztywny jak księgowy w gipsie, nie mieć za grosz poczucia humoru i tylko sterczeć nad monitorem i pilnować porządku. Mam nadzieję że Ciebie i innych aż tak bardzo nie zdemoralizowałem i nie skłoniłem do łamania regulaminu. 
Wiem że nie chciałeś źle, i wcale tak nie postąpiłeś, tylko po prostu nie wiem czy aby na pewno ta skarga była konieczna...

Edytowane przez leny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Hola hola, żarty żartami, ale nie zmienia to faktu, iż istnieje w regulaminie punkt, który nazywa się " 12. Nadmierne używanie wulgaryzmów jest zabronione".

W ramach nagrody cała trójka zgodnie otrzymuje gagi na okres 48h. Zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.