Skocz do zawartości

Dobry pomysł czy zły pomysł?  

32 użytkowników zagłosowało

1. 1. Dobry pomysł czy zły pomysł?

• Dobry :D
      28
    • Zły!!
      4

Rekomendowane odpowiedzi

SpiduR   
Napisano (edytowane)

Witam, 

Temat to nie żaden clickbait. Sporo osób chciało powrót więc ja i fox wpadliśmy na realny pomysł przywrócenia JailBreak'a do życia. Jesteśmy pewni, że dostaniemy spore wsparcie od starych graczy JailBreak'a, ponieważ tak jak my lubili siedzieć tam godzinami. Obecnie Polskich serwerów JailBreak nie jest dużo więc to dobry moment. Niestety za dużo nie napiszę, bo pomysł na razie jest noworodkiem. Dodam, że częścią techniczną zajmie się @Wuker który jeszcze dzisiaj powinien się tutaj wypowiedzieć. 

P.S Jeżeli jesteś starym graczem JailBreak'a lub po prostu chcesz aby taki serwer powstał napisz, że jesteś za!

Edytowane przez SpiduR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jestem za, jb to był fajny tryb który tętnił życiem ale niestety wszystko się zmieniło przez deatchrun odeszło kilka osób a przez breach... po prostu cud jakby 1 osoba tam była. Jakby ta ankieta coś dała to  na pewno byłbym stałym graczem jb

Edytowane przez SzczwanyLis
Chciałem rozwinąc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Nie jestem stałym graczem JB, ale i tak jestem za SpiduR... Tryb JB towarzyszy mi od czasów gry w cs 1.6 czyli mniej więcej 5 lat, więc mam sentyment do tego trybu gry. Jak wiadomo, serwer często świecił pustkami, więc plany przywrócenia wejdą w życie, trzeba będzie go nieco zmodyfikować, by graczy u siebie zatrzymać :)

Edytowane przez Mordencjusz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po takim czasie przerwy od jaila on znowu wróci!

Mam nadzieję, że tym razem nie dostaniemy ataku kebabów. (info dla tych których nie było podczas "ataku": irytujący plik "muzyczny", który był puszczany non-stop miał na początku w nazwie kebab-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jestem jak najbardziej za! Tęskniłem za naszą kochaną społecznością JB. Chciałbym znów spędzić kolejne wesołe godziny na wspólnej zabawie! :D

Tęskniący:
Pizdosz

Edytowane przez Rzodkiewka
Podpis :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marlaks   

Godziny spędzone na tym serwerze nie spędziły mi snu nawet z jednej powieki, więc uważam że ten pomysł jest bardzo dobry i chciałbym aby JB powrócił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wuker   

Potwierdzam iż jestem w stanie zająć się plikami oraz technikami serwera, jeśli nikt nie jest przeciwko. Wagaruję 5 dni w tygodniu więc będę miał sporo czasu, żeby pisać serwer :P

Pozdrawiam

Wuker

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MAS_POL   

Oczywiście, że reaktywacja JB to dobry pomysł. Po długiej przerwie od GM z wielką chęcią wrócę do niego oraz trybu, dzięki któremu w tę grę grałem tyle, ile grałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   
Napisano (edytowane)

Jestem za tym pomysłem.

Edytowane przez Michał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem oczywiście za Spędzone 100-200 h na jb Jestem na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
azuspl   

Jestem w stanie załatwić Youtuberów aby pograli troszkę na tym trybie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Yor   

Witam

Szczerze powiedziawszy jestem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Obecne community Gmoda jest po prostu kiepskie (duża ilość dzieci, w dodatku ytberzy zsyłają tę i tak już olbrzymią plagę). Negatywne nastawienie wzmacnia osoba "prawie" mi nieznana, która ma zajmować się sprawami technicznymi (my także obdarzyliśmy zaufaniem jedną z osób, która miała przywrócić JB - chyba nie muszę przytaczać jak to się skończyło). Co więcej, nie wiem jak będzie wyglądać Twój dostęp do plików Wuker, bo losowym, zgłaszającym się osobom nie dają ot tak sobie dostępu do maszyny. O wrzucenie/modernizację plików będziesz musiał się zgłaszać do i tak zarobionej już administracji (Azus jest na pewno zajęty, nie wiem jak z Wachem oraz Latającym).

W każdym razie powodzenia.

Pozdrawiam

Yor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   
2 godziny temu, azuspl napisał:

Jestem w stanie załatwić Youtuberów aby pograli troszkę na tym trybie ;)

300px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_st

Wszystkie serwery na których "grali jutuberzy" mają większosć community w wieku 12 lat i proponowanie czegoś takiego w kierunku JB jest @Karegodne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tu się zgadzam. Jak bardzo chcecie reaktywować serwer to bez pomocy "Youtuberów", bo oni nie ściągną żadnych graczy 15+, a po co sami gracze 13-? W taki sposób to same raki by były na serwerze, a Ci bardziej "ogarnięci" by wychodzili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kocmouch   

Serwer działa od powrotu maszyny.

Gracze poszli do konkurencji.

Jest parę rzeczy, które trzeba na aktualnej wersji poprawić.

Pozdrawiam,

Kocmouch

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mr.Dagon   

Żeby była jasność - gracze poszli do konkurencji, bo magicznym zrządzeniem losu, strefowy jailbreak nagle zaczął mieć problemy techniczne gdy owa konkurencja się pojawiła. Nasz serwer został zamknięty, więc ludzie przeszli tam i na domiar złego gdy nasz jb wrócił to ... nie był naprawiony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wizio   

Podzielam tutaj jednak zdanie Yora. Pomysł może ponownie spalić na panewce, ponieważ pojawiło się kilka nieprzyjemnych problemów (mianowicie 4 duże i 169 mniejszych), które mogą skutecznie przywrócić serwer JB po jego starcie do jest stanu, w którym był już pod koniec. Nie zapominajmy, że przez ostatni miesiąc serwer miał średnio może... 5 graczy na krzyż, którzy wbijali z nadzieją na sprowadzenie szerszej publiki, co jednak nie przyniosło większego skutku. Próbować nikt nie zabrania, aczkolwiek takie łatwe to nie będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Wizio napisał:

Podzielam tutaj jednak zdanie Yora. Pomysł może ponownie spalić na panewce, ponieważ pojawiło się kilka nieprzyjemnych problemów (mianowicie 4 duże i 169 mniejszych), które mogą skutecznie przywrócić serwer JB po jego starcie do jest stanu, w którym był już pod koniec. Nie zapominajmy, że przez ostatni miesiąc serwer miał średnio może... 5 graczy na krzyż, którzy wbijali z nadzieją na sprowadzenie szerszej publiki, co jednak nie przyniosło większego skutku. Próbować nikt nie zabrania, aczkolwiek takie łatwe to nie będzie.

Graczy nie było, ponieważ serwer jest bardziej dziurawy niż polskie drogi. Przenikanie przez propy, pusty point shop, tylko jeden admin, a to tylko część. Nie da się grać na serwerze, który jest szkieletem tego co było, więc nie dziwcie się, że ludzie nie byli zainteresowani. Mimo wszystko nie skreślam serwera, rozmawiałem z wieloma członkami społeczności JB i chętnie by wrócili, bo inne serwery tego trybu ich rozczarowały.

Prawda jest taka, że teraz możemy debatować na temat sensu postawienia serwera, ale jeśli tego nie zrobimy, to nigdy się nie dowiemy jak jest. Decyzja nie należy do mnie, ale mam nadzieję, że odzew społeczności zwróci uwagę kogoś z góry. Nie jesteśmy tak liczni jak społeczności breach i nigdy nie będziemy, ale również jesteśmy częścią SG. Niezależnie od decyzji chciałbym podziękować wszystkim, których mogłem tutaj spotkać za wspólną zabawę i świetnie spędzony czas. Do zobaczenia na serwerze, lub kiedyś gdzieś w świecie :D

Na zawsze wasz :

Pizdosz 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mr.Dagon   

Zamykając ten temat, informuje iż Jailbreak jest robiony przez Kocmoucha, lecz trzeba dać mu troche wyrozumiałości i zaufania (miejmy nadzieje że słusznie), gdyż trzeba załatać parę istotnych elementów serwera. Teraz zostało nam tylko czekać i mieć nadzieje aby wszystko poszło dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.