Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mifil   

Ja tam mogę zagrać w europkę, zależy od terminu. Niedziela ładnie by pasowała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Trochę późno zadaję pytanie ale czy ktoś ma ochotę zagrać dziś w eu 4 ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mogę się pisać, ale bardziej pod wieczór koło 20:00-21:00. Jest jednak szansa, że się nie wyrobię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie przepraszam że tak późno się włączam do konwersacji jestem za pasuje mi codziennie od ok. 16.30-17.30 zależy o której kończę zmianę w pracy. Mamy jakieś dodatki wogóle??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nethis   

@Johny_Naznaczony tak mamy wiele dlc, zależy kto jest hostem, braki zwykle dotyczą 2 ostatnich, które wyszły. Co do terminów grania ostatnio ciężko się zgadać(przez różne majówki, matury, etc.) może w tą niedzielę się uda! :) zwykle gramy w niedziele od 15, przy czym godziny są elastyczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mifil   
8 godzin temu, Johny_Naznaczony napisał:

Panowie przepraszam że tak późno się włączam do konwersacji jestem za pasuje mi codziennie od ok. 16.30-17.30 zależy o której kończę zmianę w pracy. Mamy jakieś dodatki wogóle??

Tu bardziej chodzi o rozumienie działań nowych mechanizmów z DLC. Ważne, że jedna osoba mająca najwięcej DLC będzie hostem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nethis   

@DragonFly parę osób się zgłosiło, może zaktualizujmy listę i od nowa się w najbliższym terminie zacznie rozgrywkę :D. Tylko pierw przydałoby się określić, kto może w niedzielę grać, żeby znów nie wyszło, że zgłosi się dużo osób, a potem ciężko 3v3 zagrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
Napisano (edytowane)

Może ja zagram. Oddam jakieś prowincje @Latającyemu i dam danine, by zwiększyć swoje szanse na skrócenie bana :D

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Coma   

Ja skończyłem matury i mogę powrócić do gry eu powiedzcie tylko kiedy chcecie zagrać do wbije

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta