Skocz do zawartości
MatthewR

Serwer Arma 3 Altis Life / Exile (najlepiej Tanoa :) )

Rekomendowane odpowiedzi

MatthewR   

Ogółem rzadko gram na zwykłej Armie, a jak już to gram raczej w dużej ekipie znajomych :P. Po prostu zwykłe tryby są trochę nudne gdy gra się na nich zbyt poważnie (nie wiem jak jest na strefie gier bo w większości gram na serwerach Brytyjskich), a mody Altis i Exile są po prostu świetne gdy gra się samotnie.

-W Altisie można być samotnym gliną który jeździ po mieście i wyłapuje kierowców którzy średnio potrafią jeździć :D.

-Nie ma nic bardziej klimatycznego niż bycie zestrzelonym przez APC podczas nocnego lotu helikopterem, a po przebudzeniu się odkryć że jesteśmy ranni a dookoła nas respi się horda zombiaków. Exile na to pozwala :).

Gdyby zostały dodane te serwery może bym przestał grać na Brytyjskich serwerkach i pobawił się tutaj :v. Bo bądź co bądź nasz ojczysty język bardziej pasuje do przesiadywaniu przy ognisku w akompaniamencie gitary i kilku butelek wódki :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MatthewR   

Mam nadzieje że wypali, życzę powodzenia :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

Witam może też się wypowiem.

Według mnie lepiej byłoby wprowadzić serwer Altis Life niż Exile ponieważ tryb exile koncentruje się na przetrwaniu wiec nie ma tam tyle interakcji z innymi graczami co na life, druga kwestia jest to ze nie ma porządnego serwera altis. Natomiast jest jeden problem z altisem, żeby zrobić porządny i oryginalny serwer potrzeba koder, którego z tego co wiem nie posiadamy no chyba ze coś się przez miesiąc zmieniło. Próbowałem szukać gotowych skryptów i rzeczywiście jest ich sporo ale jednak trzeba potem grzebać w kodzie i się z tym długo bawić.  Kolejna kwestia jest to ze potrzebne są tekstury, a co za tym idzie również grafik który je wykona i tak jak w przypadku koder z tego co pamiętam grafika także nie mamy. Nie mam natomiast pojęcia jak od strony technicznej wygląda exile, jednakże on chyba jest łatwiejszy do konfiguracji. Jakby kodowania dało się szybko nauczyć to bym do tego siadł. Ale akurat dopiero wracam z dłuższego urlopu i nie miałem za wiele czasu aby nad tym usiąść. Wcześniej coś tam bazgrałem ale nic nie wychodziło.  Podsumowując Altis, bądź States Life jest ambitniejszym celem, jednakże wymaga on dużej ilości pracy żeby ludzie się tym zainteresowali, natomiast exile jest mniej ambitniejszym celem według mnie bo każdy serwer niczym się nie różni, a sam tryb nie ma wielu dróg wyboru. Przepraszam za błędy ortograficzne, pisze z urządzenia mobilnego i czasem autokorekty coś zepsuje. 

Pozdrawiam,

Barnaba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kozak   
Napisano (edytowane)

Altisów jest od cholery i jeszcze trochę, nie jest to nic nowego, rozgrywka szybko się nudzi oraz jest magnesem na wszelaką dzieciarnię i trolli.

Nie będę się tu długo rozpisywał, żeby nikogo nie urazić ale strefa nie ma ekipy która byłaby w stanie sobie poradzić z prowadzeniem tak dużego przedsięwzięcia (A3 ACE stoi mimo deklaracji...)

Naprawdę nie warto.

Zdecydowanie na nie.

Edytowane przez Kozak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

to proszę o konkretne propozycje zeby serwera ace strefy nie posylac do piachu... mozna exile zrobic ale nie wiadomo jak dlugo by mial zainteresowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

Niestety wiem ze trochę się posypały z moja deklaracja opieki, głównie przez nałożenie się dużej ilości nauki i wyjazdów,  jednakże w mojej wypowiedzi chodzi mi o to ze jest bodajże 1 polski serwer Life, a inne serwery są zrobione na nieprzerobionych skryptach i stockowych teksturach. Zgodzę się z tym ze Life'y przyciągają trolli i dzieciarnie, tylko czy exile będzie lepszy?

@MatthewR Wracając także do głównej rozmowy, tanoa raczej odpada bo niektórzy gracze nie posiadają Apexa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

dokladnie :) a ja bym chcial cos stworzyc co każdy ma,każdy by grał i była by to gra przyciagajaca tak jak w przypadku hmmm army? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kozak   

Propozycje może złożyć każdy, bo paplanina nic nie kosztuje, natomiast realne zajęcie się serwerem (i nie mówię tu o banowaniu/kickowaniu, bo to też nie wymaga wielkiego zachodu) to są godziny pracy. Często ciężkiej i niewdzięcznej (coś nie działa, coś trzeba napisać od nowa).

Jakiś czas temu parę osób zgodziło się wspólnie na rozruszanie strefowego A3 ACE, wyszło na to, że tylko ja i markooff zaczęliśmy wkładać w to realny czas. Reszta to były deklaracje, wprawdzie bardzo miłe i w ogóle, ale na tym żadnego, nawet najprostszego serwera się nie zbuduje.

Nie mieliście nawet czasu by ogarnąć już zrobione mapy, więc po co dywagować nad projektem, który będzie wymagał skryptów, tekstur i pomyślunku...

To jakby chcieć zbudować samochodzik z klocków lego, nie otworzyć nawet pudełka ale zaraz potem stwierdzić "Ch**, strzelmy sobie rakietę w ogródku."

@Barnaba Rozumiem, że wyjazdy/nauka nie pozwoliły Ci wspomóc nas przy serwerze, o to zarzutu do ciebie nie mam, ale zaczynanie znowu "ale bym se serwer postawił najlepiej taki Atlis Lajf" powoduje u mnie lekkie deja vu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

@Kozak Rozumiem, już po rozmawiałem z chesterem o tym, ale bardziej w mojej wypowiedzi odnosiłem się do wypowiedzi chestera i jaknajbardziej rozumiem obawy bo nie ukrywam ze trochę mi przykro ze przez mój urlop i niespełnione obietnice serwer ace upadł, ale nie jest to miejsce na wylewanie żalów, tak jak wyżej pisałeś Life'a nie da się zrobić z paru powodów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Shay27   
Napisano (edytowane)

Też bym chętnie zobaczył serwer life myślę żę byłoby to dobrym pomysłem kozak ma rację altis lifów jest od cholery ale polskich jest nieliczna ilość a serwer jak serwer exile czy altis life zawsze się kiedyś znudzi co do tekstur to najmniejszy problem na necie jest ich od groma wystarczy je troche poprzerabiać w gimpie i będzie git

Edytowane przez Shay27

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta