Skocz do zawartości
mz58

<br #4> mz58

Rekomendowane odpowiedzi

mz58   

1. Wiek : 16
2. Adres e-mail : [email protected]
3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:0:100960854  http://steamcommunity.com/profiles/76561198162187436/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie miałem okazji zostać adminem

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Zauważam że na serwerze nr4 często brakuje kogoś z Administracji (szczególnie w godzinach porannych) . Ja gram po całych dniach więc luka byłaby wypełniona ;) ponadto każdy mnie zna i jestem uczciwy i honorowy.

///

Steam ID też jest wymagane oraz poprawiłem link gdyż przenosił do edycji własnego konta Steam ;) - NavySealPL

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

EEEE na nie, podanie to jakiś żart, kilka zdań serio? A jak na twój wiek "mogłeś" więcej napisać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ile pisałeś to podanie? Minute? Mogłeś się bardziej postarać. Nie grałem z tobą na serwerze, więc nie mogę stwierdzić czy pomagasz innym, czy wręcz przeciwnie. Podanie napisałeś, tylko by było, nie napisałeś celów, dlaczego chcesz być adminem, napisałeś, że chcesz nim by, bo tak, bo czemu nie,nie włożyłeś w to pracy... Gdyby nie jakość podania byłbym neutralny, może byłbym na Tak, lecz jestem zmuszony być na NIE.

Pozdrawiam, Urban

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MrZaje   

Podanie krótkie i słabo napisane. Jak na twój wiek mógłbyś się bardziej postarać. Jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Miszczu   

Podanie jest za krótki i nie wyjaśniłeś czemu chciałbyś zostać adminem. Następnym razem usiądź na spokojnie i zastanów się co chciałbyś napisać żeby nas zachęcić, abyśmy cię przyjeli.

Na ten czas NIE

/Zamykam

Zbyt dużo osób jest za odrzuceniem podania i szkoda mi trzymać 1 podanie miesiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.