Skocz do zawartości
Heroes

[ban] Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Heroes   

1. Nick, na który została nałożona kara: Heroes
2. Steam ID: STEAM_0:1:59721240

3. Link do bana na Sourcebans:http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Heroes&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Piszę w sprawie permbana, którego ostatnio dostałem. Decyzją administracji było załatwienie sprawy ze szkalowaniem Crossa permbanem wszystkich, którzy mogli mieć ze sprawą coś wspólnego. Ta decyzje jest trochę krzywdząca moją osobę gdyż jest to odpowiedzialność zbiorowa, a ja nie mam zamiaru odpowiadać za głupotę innych.
5. Coś od siebie: Serwery Strefy dużo dla mnie znaczą o czym może świadczyć fakt że starałem się ogarnąć murdera jak się dało mimo braku reakcji z waszej strony gdy azus dał stanowisko [email protected] zupełnie obcej osobie(przynajmniej dla nas bo przed zostaniem [email protected] kanade ani raz nie wbił na murdera oraz zaczął ograniczać naszą władzę do minimum)

Ale jednak nie dla serwera murder piszę to odwołanie bo permban to dla mnie koniec "kariery" jako admin murdera, mimo tego że do niedzieli byłem stażowo najdłużej adminem. Odwołanie piszę by móc grać na placu zabaw, bo zdałem sobie sprawę, że gdy nie mogę na nim grać to pojawiła się pewnego rodzaju pustka, którą próbowałem zapełnić wbijając na plac innym kontem za co bardzo przepraszam, lecz pisałem z @CroSSem i może on potwierdzić brak wrogości z mojej strony względem jego, a to powinno wystarczyć by oczyścić się z tych bezpodstawnych zarzutów.

Przepraszam jeżeli wrogością jest dołączenie do grupy która ma nazwę wspólną z adminem. Gdy do niej dołączałem nie było na niej żadnych postów, a o admina się na niej nie prosiłem. Nie mam zamiaru oczyszczać się z zarzutów dobijając innych lecz ze szkalowaniem Crossa nie miałem nic wspólnego.

Mam nadzieję, że wykażecie choć trochę empatii i spojrzycie na tą całą sytuację z mojej strony.

(przepraszam @Latający że pisząc ten post poszedłem na skróty i duża jego część przypomina wysłaną ci wiadomość na priv lecz była ona taka dobra, że postanowiłem wzorować się na niej pisząc odwołanie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Askovsky   

Znam Heroes'a z CS:GO. Jest to bardzo sympatyczny gracz i nigdy nie słyszałem, ani nie widziałem, żeby kogoś obrażał, więc trudno mi w to uwierzyć.

Oczywiście jednak nie wiem jak było, o co chodziło, nie było mnie przy tym. Nie mam nic wspólnego z tą sprawą, jednak smutno mi, że tak dobry gracz nie będzie mógł już ze mną grać na serwerze Strefy Gier w CS:GO, dlatego dołączę moją cegiełke w prośbie o unbana.

Edytowane przez Askovsky

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blodi9   

Witam 

Jeśli @Heroes popełnił błąd to pewnie jego bardzo żałuję ale wątpię żeby nawet miał coś z tym wspólnego zawsze był cichy nie używał mikira na PZ a na czacie odpisywał jak była potrzeba. Na początku jak zacząłem grać na Placu to właśnie on mi pomagał z różnymi rzeczami np. Nie ogarniałem mapy to pisał mi że to trzeba tamto. Każdy popełnia błędy (jeśli w ogóle go popełnił) to każdemu należy dać szansę. Wiem również że bardzo lubi grać na Placu oraz w Gmoda spędzał naprawdę dużo czasu na tych grach. Nawet to pokazuje ze specjalnie tworzył multikonta żeby spędzać czas na tych grach. Ja jestem za tym żeby go odbanować. 

Pozdrawiam

Blodi9:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CroSS   

Owszem rozmawiałem z Heroes'em, nie wykazywał on jakieś większej wrogości w moją stronę. Jestem za Odbanowaniem, ale pod 2 warunkami:

• Nie będzie on w jakikolwiek sposób dążył do odbanowania pozostałej dwójki zbanowanych (Nethis Animal)
  • Nie będzie ubiegał się o stanowisko administratora na murderze.

Tyle ode mnie. Pozdrawiam CroSS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

Heroes to wzorowy gracz, ktory swieci przykladem. według mnie ten gracz zasługuje na odbanowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heroes'a znam od prawie 4 lat. Kiedy masowo odeszli administratorzy z murdera, to on podjął się ratowania sytuacji, nigdy nie słyszałem żadnej skargi na niego, czy był na serwerze, czy nie. Zawsze starał się być obiektywny w pełnieniu funkcji, nie faworyzował nikogo, przestrzegał regulaminu. Myślę, że odebranie administratora to wystarczająca kara, a jeśli coś nabroi wtedy z całą pewnością powinien dostać perma. Druga szansa należy się każdemu. Lecz tu nie widzę jego winy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   

Jako admin serwera Plac Zabaw jestem za tym by umożliwić granie na naszym serwerze @Heroes. Gracz ten nigdy nie przejawiał wrogości/agresji do żadnego gracza na Placu Zabaw, wręcz przeciwnie.

Nie znam sytuacji jaka zaistniała, po przeczytaniu prośby oraz po wypowiedzi osoby @CroSS uważam iż jest to niska szkodliwość czynu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Może, nie siedzę na murderze czy też nie znam Heroes'a lecz widziałem cały temat od początku do końca i jedyne co zrobił on źle, to tylko dołączenie do tej owej grupy. Jak dla mnie ban powinien być zdjęty i byłbym za tym by po dłuższym czasie dobrego sprawowania Heroesa na serwerach mógł być w stanie mieć stanowisko administracyjne.

Taka jest moja opinia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wzk   

Jako ,że również Heros'a już jakiś czas znam i gadałem z nim o wiele wcześniej co sądzi o tej grupie to powiedział, że takie grupy jak ta są żałosne. Co mnie zdziwiło dlaczego z niej jeszcze  nie wyszedł skoro wiadomo było ,że nic  z tego dobrego nie wyjdzie. No ale skoro przyznał się do błędu i żałuje tego bo jak by patrzyć to dostał lekkim ,,rykoszetem" ,więc jestem za ,żeby został odbanowany :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dezyl   

Jeśli chodzi o sytuację na murderze nie będę się wypowiadał bo nie siedzę w tym, ale pierwsze co widzę, żeby heroes kogoś szkalował. Na Placu Zabaw nigdy nie widziałem takiej sytuacji jest bardzo przyjaźnie nastawiony i stara się pomagać każdemu graczowi najlepiej jak potrafi. 
Jak najbardziej jestem za unbanem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również nie wiem, co stało się na serwerze Garry's Moda, więc na ten temat się nie wypowiadam. Na Placu Zabaw Heroes chyba nigdy nie stwarzał problemów i uważam, że powinien dostać drugą szansę.

Bana na drugie konto dałem profilaktycznie, żeby później nie było oskarżeń w kierunku Administracji CS:GO, że nie zostały podjęte w tym kierunku żadne działania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Aliami   

Heroes to dobry przyjaciel ^^. Nigdy rozmawiając ze mną lub pisząc nie narzekał na CroSSa ani nie obrażał. Mam nadzieję że zdejmą Ci tego bananka ^^. Przydasz się na murderze nawet jako gracz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

jako Head Admin Placu Zabaw wystawiam CELUJĄCĄ ocenę z zachowania Heroesa - NIGDY nie brał udziału w konfliktowym sytuacjach na serwerze, nigdy nie widziałem go obrażającego innych - moim zdaniem kara, którą dostał była /collateral damage/ w świetle całej sytuacji.

ITS NOT A HERO WE NEED, ITS A HEROES THAT WE DESERVE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Miałem tu kilka permów ale to jest ***** lekka przesada z tym odwołaniem x D

Trochę kultury... //Yor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   

Może nie jestem jakiś super obeznany w temacie, ale skoro Heroes nic ci nie zrobił @CroSS, to mogłeś sobie już darować rzucanie tych warunków. Od odbanowywania i decydowania czy ktoś dostanie jakąś rangę jest administracja. Może twoje zdanie miałoby większe znaczenie, gdyby Heroes rzeczywiście był wobec ciebie nie w porządku, ale tak nie było.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nethis   

Heroes to mily, kulturalny i przyjacielski gracz, jako oficer grupy zaprosiłem pół listy znajomych do niej i dołączył do grupy, ze względu na zaproszenie ode mnie, a nie jako miałby swój wpływ w potencjalny rozwój grupy, którego i tak nie było.

Jestem całkowicie za ub, chłopak nic złego nie zrobił, znam go długo nie jest on osobą konfliktową, nie obraża on innych osób. Mimo tej samej sytuacji z CroSSem, Heroes potrafił mu wybaczyć ten post o degrada, nie to co ja i dlatego nie zasłużył na pewno na równe traktowanie ze mną.

Mam nadzieje, że po ub powrócisz na PZ, a nie wrócisz na murdera, bo za złe ocenianie sytuacji przez administrację się płaci karę(chyba logiczne przy banowaniu ADMINA) i serwer jest zmuszony sobie jakoś radzić, z innych decyzjami, szkoda tylko postaci @Aliami i @Nickos04, że nic złego nie zrobili,  a jednak muszą mieć na sobie teraz dużo więcej obowiązków.

Warunków crossa nie komentuje, dla dobra sprawy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Snetry   

Nie będę się tu rozpisywał, @Heroes to super ziomek, bez konfliktowy, zabawny, pomocny... Mógłbym wymieniać godzinami ale mówiłem ze nie będę się rozpisywał. Jako admin Placu Zabaw nie będę się wypowiadał w sprawie murdera bo po prostu nie wiem co tam się stało. Jestem adminem serwera PZ przez  prawie 4 miesiące, i z ręka na sercu nie pamiętam zęby Heroes kiedykolwiek złamał regulamin, na SB ma tylko 2 bany: za multi konto i sprawa murdera. Co prawda czasami przypominałem mu o zasiądzie 10 sek. ale to drobnostka. Heroes jak każdy z nas popełnia błędy i trzeba mu dać 2 szanse.

Jestem za unbanem

Pozdrawiam

Snetry

Heroes.PNG.4264ca8b37b14837c75ac864c879c389.PNG

Edytowane przez Snetry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem od siebie, że tak faktycznie CroSS mówił mi, że Heroes nie wykazywał wobec Niego większej agresji, nie mówię o tym jak Heroes się zachowywał na serwerach, bo każdy kto z nim grał od dłuższego czasu wiedział jaki jest, co jak widać przejawia się na ogólne pozytywne zachowanie z jego strony.

Do czego zmierzam, sam poszkodowany stwierdził, że Heroes nie przejawiał w znaczącym stopniu wrogiej aktywności wobec niego, więc w największym stopniu to powinno być brane pod uwagę przy decyzji o odbanowaniu Heroes'a (bo perm bądź co bądź wynika ze skargi CroSS'a).

P.S. Dziwny ten twój 2 podpunkt CroSS, ale to się kieruje do Heroes'a a nie do nas ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak czytam ten temat i jestem zawiedziony Heroes, na pw wyglądało to inaczej, niż teraz na forum. Nie widać tutaj żadnej skruchy...

20 godzin temu, Heroes napisał:

Decyzją administracji było załatwienie sprawy ze szkalowaniem Crossa permbanem wszystkich, którzy mogli mieć ze sprawą coś wspólnego. Ta decyzje jest trochę krzywdząca moją osobę gdyż jest to odpowiedzialność zbiorowa, a ja nie mam zamiaru odpowiadać za głupotę innych

Tutaj z miejsca już jestem przeciw Twojemu UB, zero skruchy to raz. Uważasz, że to przez głupotę innych musisz teraz odbywać kare? Nic bardziej mylnego, tylko i wyłącznie z Twojej winy zostałeś ukarany, bo doszedłeś do tej grupy bez żadnego przymusu, z własnej wolnej woli. Tylko z własnej głupoty masz tego bana. Dostałeś admina na grupie, więc powinny Ci przychodzić powiadomienia odnośnie tamtego postu, nikt z Was nie zareagował przez cały dzień, aż do skargi Crossa, ten post tam wisiał. Kiedy pytaliśmy się "Po co została założona ta grupa" - Wy milczeliście i staraliście się olać tą sprawę, udając, że nic się nie stało.

Zacytuję tutaj Kerakote:
Pominę już fakt, że teraz nikt grupy nie zakładał, to nie ja pisałem, nawet o tej grupie nie wiedziałem itd. Zachowujecie się jak jakieś nastolatki w gimnazjum, co niby koleżanki, a za plecami obgadywanie i wyśmiewanie. Dorośli faceci, a takie żałosne zagrywki. Widocznie brakuje odwagi, aby przyznać się otwarcie do niechęci do kogoś, czyżby wojownicy klawiatury byli mocni tylko za plecami?

Serwery Strefy dużo dla mnie znaczą o czym może świadczyć fakt że starałem się ogarnąć murdera jak się dało mimo braku reakcji z waszej strony gdy azus dał stanowisko [email protected] zupełnie obcej osobie(przynajmniej dla nas bo przed zostaniem [email protected] kanade ani raz nie wbił na murdera oraz zaczął ograniczać naszą władzę do minimum)

Jeżeli czegoś nie jesteś pewien, to nie poruszaj tych kwestii. To, że nie zostałeś poinformowany o spotkaniu na Wasz temat i oddaniu władzy Kanade, nie oznacza, że się ono nie odbyło. Mordencjusz nie miał nic przeciwko oddaniu władzy Kanade, a to on był Super Adminem serwera. Informować już Was o tym nie musiał, ponieważ zostaliście zdegradowani i zbanowani. 

Serwery Strefy dużo dla mnie znaczą

No właśnie nie bardzo. Wiemy, że konto z którego została założona ta grupa, jest drugim kontem któregoś z administratorów/graczy murdera, Ty wiesz kto to i mimo tego nie chcesz nam tej informacji przekazać, bo cytując "Nie chce być chu***". Nie chcesz tego robić, nie musisz, ale byłoby to wielkim plusem do poparcia tego odwołania.

Odwołanie piszę by móc grać na placu zabaw, bo zdałem sobie sprawę, że gdy nie mogę na nim grać to pojawiła się pewnego rodzaju pustka, którą próbowałem zapełnić wbijając na plac innym kontem za co bardzo przepraszam,

Za samą próbę ominięcia bana jestem za podtrzymaniem go do czasu nieokreślonego.

Wielki Plus dla Administratora Pomidora który nadał tego bana, pomimo tego, że się znają i kolegują. Tutaj widać profesjonalizm i obiektywne podejście do sprawy, duży szacunek dla Ciebie.

A teraz do Panów z CS:GO zapraszam do przeczytania Waszego tematu "Ekipa Gmoda Wypowiedzi na temat CS:GO" - zmieńcie sobie tylko CS:GO na Gmod. Wieje trochę hipokryzją Panowie, bo nie wnosicie do tego tematu kompletnie nic, oprócz "Lubie go, miły gracz, na CS:GO nigdy nikogo nie obrażał" - Co to ma wspólnego ze sprawą przez którą dostał bana? 

Reasumując jestem przeciwko unbanowi na obecną chwilę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

@DragonFly Nie ma tu praktycznie żadnej skruchy ponieważ nic nie zrobiłem i nie mam zamiaru przepraszać za rzucane mi oskarżenia, oprócz dołączęnia do grupy za co przeprosiłem  było głupotą z mojej strony dołączanie do niej. Piszę to w formie odwołania a nie prośby o ub.

1 godzinę temu, DragonFly napisał:

Ty wiesz kto to i mimo tego nie chcesz nam tej informacji przekazać,

Pisałem z Kerą i napisał on bardzo mądrą rzecz bym pisząc UB skupił się tylko na mnie i Crosie.

Gdybyś czytał uważnie odpowiedzi to zauważyłbyś odpowiedź Crossa, która powinna być wystarczająca by oczyścić się z zarzutów, a ja jestem osobą na której można polegać więc zanim napisałem to odwołanie to na pw ostrzegałem również Ciebie, że szczegółów nie podam.

Twoje pierwsze zdanie idealnie się sprawdza w drugą stronę jestem trochę zawiedziony twoim zdaniem bo na pw wyglądało to inaczej :/

niestety nie mogę edytować postów będę wdzięczny jak ktoś je połączy

Zacytuję tutaj Kerakote:
Pominę już fakt, że teraz nikt grupy nie zakładał, to nie ja pisałem, nawet o tej grupie nie wiedziałem itd. Zachowujecie się jak jakieś nastolatki w gimnazjum, co niby koleżanki, a za plecami obgadywanie i wyśmiewanie. Dorośli faceci, a takie żałosne zagrywki. Widocznie brakuje odwagi, aby przyznać się otwarcie do niechęci do kogoś, czyżby wojownicy klawiatury byli mocni tylko za plecami?

Błagam cię przeczytaj cały temat jeszcze raz i najlepiej ten ze szkalowaniem też do czego mam się przyznać jedyną głupotą było zaakceptowanie zaproszenia do tej grupy nie szkalowałem w niej crossa poza nią też, więc nie wiem dlaczego tak bardzo usiłujesz wmówić mi że to robiłem.

Jeżeli czegoś nie jesteś pewien, to nie poruszaj tych kwestii. To, że nie zostałeś poinformowany o spotkaniu na Wasz temat i oddaniu władzy Kanade, nie oznacza, że się ono nie odbyło. Mordencjusz nie miał nic przeciwko oddaniu władzy Kanade, a to on był Super Adminem serwera. Informować już Was o tym nie musiał, ponieważ zostaliście zdegradowani i zbanowani. 

Ty nie poruszaj tych kwestii, bo okazuje się, że ty o nich nic nie wiesz. Bana dostaliśmy w niedziele powinieneś dobrze o tym wiedzieć bo byłeś przy podejmowaniu decyzji a Kanade został [email protected] dużo wcześniej.

Wydawało mi się że po wypowiedzi Crossa moje UB to będzie formalność choć udowodniłem moją niewinność to i tak cały czas się starasz żebym dalej miał perma takiego obrotu spraw się nie spodziewałem.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Heroes napisał:

1) Gdybyś czytał uważnie odpowiedzi to zauważyłbyś odpowiedź Crossa, która powinna być wystarczająca by oczyścić się z zarzutów,

2)a ja jestem osobą na której można polegać więc zanim napisałem to odwołanie to na pw ostrzegałem również Ciebie, że szczegółów nie podam.

3) Błagam cię przeczytaj cały temat jeszcze raz i najlepiej ten ze szkalowaniem też do czego mam się przyznać jedyną głupotą było zaakceptowanie zaproszenia do tej grupy nie szkalowałem w niej crossa poza nią też, więc nie wiem dlaczego tak bardzo usiłujesz wmówić mi że to robiłem.

4) Ty nie poruszaj tych kwestii, bo okazuje się, że ty o nich nic nie wiesz. Bana dostaliśmy w niedziele powinieneś dobrze o tym wiedzieć bo byłeś przy podejmowaniu decyzji a Kanade został [email protected] dużo wcześniej.

5) Wydawało mi się że po wypowiedzi Crossa moje UB to będzie formalność choć udowodniłem moją niewinność to i tak cały czas się starasz żebym dalej miał perma takiego obrotu spraw się nie spodziewałem.

1) Widziałem wypowiedz crossa, ale Ty nie rozumiesz za co tak dokładnie dostałeś tego bana, ale to napisze później.

2) Ja tutaj nie napisałem, że tego od Ciebie oczekuje, tylko fajnie byłoby gdybyś to zrobił, bo byłby to duży plus za poparciem odwołania.

3) To samo co w punkcie pierwszym.

4) Powiało arogancją. Bardzo dobrze znane mi są wszystkie sprawy. Jakbyś chciał wiedzieć, nie zawsze mamy wspólnie czas o każdej porze i godzinie, więc terminy spotkań ustalamy wspólnie, spotkanie odnośnie tego dziwnego przekazania [email protected] Kanade połączyliśmy z waszą sprawą, więc omówiliśmy całe to zajście w niedziele. Zaprosiliśmy Kanade, by powiedział czemu zostały pozmieniane rangi wszystkim administratorom(Prawie) i czemu to spotkanie odbyło się tylko w tak nielicznym gronie (Azus, Kanade, Cross). Tak, więc nie zarzucaj mi kłamstw. 

5) No i tutaj rozpisze się odnośnie Twojego bana, bo sam nie potrafisz zinterpretować, za co go dostałeś. Byłeś Administratorem Murdera od dłuższego czasu, reprezentowałeś w ten sposób Strefe Gier. Jako Administrator jesteś karany zupełnie inaczej, niż zwyczajny użytkownik. Powstała grupa w celu szkalowania Cross`a, a Ty posiadałeś tam administratora, to nic, że nic tam nie napisałeś. Przynależałeś do niej jako Administrator Strefy Gier, wiesz jak to wygląda? Każdy inny użytkownik mógł zobaczyć, że administracja popiera obrażanie innych i sama nawet uczestniczy w tych śmiesznych grupach. W żaden sposób nie zareagowałeś na powstanie tej grupy, nawet do niej wstąpiłeś, bo czemu nie. W pełni powinieneś być świadomy, że ta grupa miała tylko jeden cel- ośmieszyć Crossa. Powstał post, powstały wydarzenia, a Ty stałeś bierny i przyglądałeś się temu. To, że Cross uważa, że nic się nie stało, bo to nie Ty pisałeś tych rzeczy, nie oznacza, że jesteś bez winy. Do Panów których staż sięga tych dni, kojarzycie może grupę Anty Neostrada Strefa Gier? Przypomnijcie sobie jak został potraktowany każdy członek tej grupy. Ta grupa szkalująca została potraktowana łagodnie, bo zbanowaliśmy Tylko administracje tej grupy, a nie całość.

I teraz do wszystkich tych którzy są za unbanem. Czy widzicie tutaj jakąś skruchę? Widzicie, żeby Heroes w jakiś sposób przyznał się do błędu który popełnił? Interpretacje pozostawiam Wam. Ja tam widzę tylko arogancje i przekonanie o byciu zupełnie niewinnym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

@DragonFly Po rozmowie rozumiem cię w 100% i wiem o co ci chodziło, na początku nie rozumiałem tego, że nie mam jeszcze ub choć @CroSS poświadczył brak mojego wrogiego nastawienia względem go. Jednak nie podszedłem do tego w taki sposób, że jako administrator samym członkostwem w owej grupie pokazywałem jednak wrogość i dla osoby z zewnątrz udział administracji w niej to był obraz nienawiści i braku zgrania między nami co fatalnie świadczyło o nas jako administracji. Masz racje  świadomie do niej dołączyłem nikt mi tego nie kazał a mimo tego, że widziałem co się zaczyna dziać z tą grupą po poście Felixa nie opuściłem jej. Mój udział nie miał w sobie nic osobistego bo nic do @CroSS`a nie mam. Jedyną obrona może być to że pisałem prywatnie osobą które się pytały o grupę co o niej myślę a właściwie tylko 2 bo one się pytały, to może być jedyny czynnik łagodzący ale przepraszam za swoją postawę jako gracz, a szczególnie administrator i mam nadzieję, że to nie jest koniec mojego udziału w społeczności strefy gier. Rozumiem że naturalnym jest wykluczanie z niej osób takich jak ja ale proszę o jeszcze jedną szanse, gdy będziecie wydawać werdykt w tej sprawie weźcie pod uwagę że moja historia banów poza moim ostatnim przewinieniem i (związanym z nim następnym, które może sugerować że mi nie zależy na strefie, wręcz przeciwnie przykładem może być próba utrzymania serwera murder, który kiedyś upadł i zacząłem jako pierwszy stawiać go na nogi oraz staranie się o serwer paintball, który ostatecznie wystartował za co należą się wielkie podziękowania dla Remza) wracając to moja historia banów jest pusta pomimo wielu lat gry na waszych serwerach zarówno w garrys modzie jak i cs go. Przepraszam jeszcze raz i pragnę podziękować wszystkim osobą, które zabrały tu głos nie tylko tym które mnie broniły ale również tobie że uświadomiłeś mi gdzie popełniam błąd. Mam nadzieję, że otrzymam od was szansę, a postaram się nie nawalić tak jak to zrobiłem teraz.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam Heroesa z placu zabaw i już długo na nim gram i jeszcze nie zdazylo sie aby Heroes złamał regulamin. Moge powiedzieć że był pomocny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.