Skocz do zawartości
Pillow

<M> Pillow

Rekomendowane odpowiedzi

Pillow   

1. Wiek (preferowany >= 16) : 16
2. Adres e-mail : [email protected]
3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:0:201418616 oraz link do profilu steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198363102960/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator : Administratorem co prawda nigdy nie byłem, jednak znam komendy używane przez wyższe rangi, a także wiem jak postepować z graczami, którzy łamią regulamin serwera.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG : Postanowiłem napisać to podanie ze względu na sytuację panującą na serwerze. Serwer Murdera przechodzi zmiany. Wraz z nowym [email protected] ubyło administratorów. Nie wszyscy mogą wchodzić na serwer i zajmować się nim przez cały czas. Dodatkowa osoba w administracji, pomogłaby serwerowi w jego odnowie, a takze w "czyszczeniu" z graczy nie stosujących się do zasad.
6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego : Język angielski jest u mnie na poziomie rozszerzonym. Przez 6 lat uczęszczam na dodatkowe lekcje tego języka. W komunikacji za pomocą angielskiego nie mam problemu, a jeśli chodzi o komendy, wydaje mi się, że nie będę miał z nimi problemu.
7.Dodam jeszcze coś o mnie : Mam na imię Jasiek. W tym roku kończę gimnazjum i wybieram sie do liceum. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości i koleżeńską. Mam kilka hobby : czasem pogrywam sobie na gitarze,uprawiam sport oraz gram w gry. Nawiązując do tego ostatniego, na serwerze jestem prawie codziennie. Oczywiście zdarzają sie wyjątki. Głównie wchodzę na serwer po południu - po szkole, oraz wieczorami.                                                                                                                                     8. Moje GameTrackery : Pierwszy, aktualny -Pillow http://www.gametracker.com/player/Pillow/193.110.121.73:27015/ oraz drugi, pod wcześniejszym nickiem - Dzoony      http://www.gametracker.com/player/Dzoony/193.110.121.73:27015/                                                                                                                                                                                                    

Edytowane przez Pillow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plusy:

-Godziny

-podejście do graczy

-W miarę dobrze zrobione podanie

Minusy:

-Słabo strzela(musi być jakiś minus ^^)

Podsumowując jestem na TAK. Przyda się kolejna osoba do pomocy na serwerze, tym bardziej że owy tryb posiada małą ilość osób w administracji.

Pozdrawiam snajper24. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

Ja też jestem na tak.

Pillow jest dojrzałą, i ogarniętą osoba. Nie przypominam sobie by jakoś łamał regulamin, a teraz murderowi przyda się nowa administracja ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nethis   

Jestem na TAK, Pillow jest aktywnym, uprzejmym graczem , kiedy grałem na serwerze nie spotkałem się z żadnymi problemami z owym osobnikiem. Nieraz pouczał innych graczy, kiedy zdarzało im się łamać regulamin. Jest prawdziwy w tym co mówi i jestem przekonany, że warto dać mu szansę :) .

Przyda się osoba do pomocy w administracji murdera, która nie tylko siedzi na serwerze, ale również używa mikrofonu i potrafi szybko zareagować w razie powstania jakiegoś problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Aliami   

Poduszka jest dobrym kolegą ^^. Jest ogarnięty i koleżeński. Nigdy nie było z nim żadnych problemów. Aktualnie w administracji są tylko 4 osoby więc każda pomoc się dla nas liczy. Gdy nie ma mnie lub snajpera na serwerze to stara się pilnować serwera.

Pozdrawiam Aliami ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CroSS   

NEUTRALNY, ponieważ

-twój pierwszy post to podanie, czyli nie udzielałeś się na forum,

-podanie jest w miarę ok,

-należałeś do grupy szkalującej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tuptuś   

Jestem na tak. Nigdy nie widziałam, żeby Pillow łamał regulamin, wręcz przeciwnie gdy ktoś go złamał, on natychmiast reagował. Prawdą jest, że jest mało osób w administracji także każde ręce się przydadzą do pomocy. Co do @CroSS tak prawda był w tej grupie, ale z tego co wiem, snajper także w niej był, a admina posiada ;) Ogółem Pillow na pewno by się sprawdził w roli Administratora. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kanade   

Podanie przyjęte, witaj w administracji!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.