Skocz do zawartości
.._ Ellie _..

[M] .._Ellie_..

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek :

- 20 lat

2. Adres e-mail :

- [email protected]

3. Steam ID :

-   STEAM_0:1:122540884

4. Czy byłeś kiedyś administratorem, doświadczenie jako administrator :

- Byłem administratorem na serwerze ZS  ale z powodu jego upadku szukam kolejnego serwera z waszej listy który mnie zainspiruje swą miłą atmosferą i chciałbym spróbować na tym serwerze być administratorem i pomagać innym graczom w ich problemach ze zrozumieniem trybu rozgrywki.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG :

- Na serwerze Murder gram już od czasu upadku ZS  bo zainspirował mnie tak jak poprzedni serwer na którym sprawowałem opiekę tak i w ramach chęci i wytłumaczenia innym graczom trybu chciałbym sprawować także opiekę na tym serwerze. Wolę pomagać innym niż patrzeć jak inni się z nich śmieją bo nie rozumieją trybu. Dlatego chciał bym wstąpić do grona administracji tego serwera.

6. Znajomość  języka angielskiego :

- Znajomość języka angielskiego mieszkam w Stanach Zjednoczonych i z angielskim nie mam najmniejszego problemu.

Liczę na pozytywne rozpatrzenia. Jak coś to spokojnie poprawiam już swą aktywność i na serwerze staram się być często. Do usłyszenia... :)

Edytowane przez .._ Ellie _..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc tak:

PLUSY:

-Doświadczenie

-Pomocny i miły dla graczy

Minusy:

-Aktywność/godziny(Dość spory minus)

Ogólnie jestem na TAK z powodu małej liczby administratorów,tylko popraw te godziny :).

Pozdrawiam snajper24.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CroSS   

Ellie może nie wchodzi zbyt często, ale jest bardzo ogarniętą i prze sympatyczną osobą jaką miałem przyjemność poznać, można z nim pogadać o wszystkim oraz jest bardzo spokojną i wyrozumiałą osobą, nie mam żadnych zastrzeżeń, nigdy nie sprawiał problemów, starał się jako gracz pomagać ile mógł. Jestem jak najbardziej na TAK, tylko proszę popraw swoją aktywność.

Pozdrawiam CroSS.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Plusy:

-Duże doświadczenie

-Dobre podanie

-Jak widzę z podania masz dużą znajomość angielskiego.

Minusy:

-W tej chwili na serwerze ma około 54 godzin przegranych, a to tak średnio.

W tej chwili jestem na TAK

Pozdrawiam [PL]XxGhostRiderxX[PL].

// Kolor czerwony jest dla administracji

Edytowane przez Kubek Wody

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nethis   

Grając na serwerze, widywałem co jakiś czas Elliego, ale jego aktywność wyglądała, podobnie do aktualnego gametrackera. Myślę, że granie po 30min nawet codziennie to za mało, aby zostać administratorem,  ale @Kanade , jak widać w poprzednim jego zaakceptowanym podaniu, mało zwraca uwagę na GT, więc i może tobie się uda odnieść sukces z twoimi niecałymi 55h grania na serwerze ;) .  Co do osobowości, to Ciebie nie znam, więc nie mam prawa oceniać.

Podsumowując jestem na NIE,  nadrób swoją aktywność na serwerze, mimo tego, że wspomniałeś o tym w podaniu to nie widzę zbytnio twojej "poprawy". To główny powód, ale nie martw się nie wszyscy na to zwracają uwagę, z niecierpliwością czekam na odpowiedź pana [email protected] =).

Pozdrawiam Nethis

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kanade   
Napisano (edytowane)

Podanie odrzucam, za mała aktywność.

Edytowane przez Kanade

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.