Skocz do zawartości
Michał

<JB> Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Michał   
Napisano (edytowane)

. Wiek (preferowany >= 16) 14...
2. Adres e-mail michalgamerpl123987@gmail.com.
3. Steam ID oraz namiary http://steamcommunity.com/profiles/76561198254301484/ 0:0:147017878
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Można powiedzieć że posiadam jakieś doświadczenie jako Administrator, byłem na kilku mniejszych serwerowniach gdzie limit graczy nie przekraczał 20, z tego posiadam własny serwer więc podstawy SourceModa w jakimś stopniu umiem.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chciałbym zostać Administratorem serwera jb Sg gdyż zauważyłem że Administracja serwera jb zmalała niż to było kiedyś i może przydadzą się dodatkowe ręce do pomocy nad zapanowaniem spokoju na serwerze, a myślę że każdy z serwera jb mnie zna i bym mógł się przydać.

Pozdrawiam Michał

Edytowane przez Michał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SpiduR   

Jestem na tak.

Michał jest miłą, aktywną i ogarniętą osobą. Grałem z nim sporo razy i od kiedy 1 raz wszedł na serwer, zaczął wyzywać ludzi mocno się zmienił i teraz jest w porzadku. Z tych właśnie powodów jestem na tak, ponieważ wydaje mi się, że poradzi sobie na stanowisku operatora a kto wie, może później admina. Co do wieku bym się nie czepiał, kto ma wiedzieć wie czemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorkowy   

Tak samo jak u @SpiduR , Michał może i ma 14 lat ,lecz ogarnia bardziej od typowego 16 latka - już nie raz go widziałem jak pomagał komuś. Jestem na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Michał na stanowisku administratora? To chyba jakiś żart, ten troll i spamer, co odkopywał tematy sprzed kilku lat, miałby się dobrze spisywać w roli administratora? Jakieś 3/4 tygodnie temu prawie nie wyłapał perma ode mnie na TS`ie za pajacowanie z kolegą, wchodzili na kanały i puszczali jakieś gówno. Teoretycznie Michał nie złamał regulaminu, więc mu bana nie wlepiłem, ale po rozmowie na ts`ie miałem wątpliwości, czy by mu nie nałożyć bana za bycie... Sami zresztą zobaczcie, https://scr.hu/40DL9L 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   
Napisano (edytowane)

@DragonFly Ciekawe za co perm, gdyż co prawda wbiłem do kanału na którym byłeś ale tylko pisałem i nie śmieszkowałem, to mój znajomy zaczął coś puszczać przez mikrofon, to czyli że jak on puszcza piosenkę to ja mam za to obrywać? I teraz piszesz że ja taki zły że spamie, odpisywałem po prostu na to co ty do mnie mówiłeś na Ts'ie... 

Edytowane przez Michał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytaj ze zrozumieniem i przeczytaj fragment " Michał nie złamał regulaminu, więc mu bana nie wlepiłem", wcale nie śmieszkowaliście, nie nie... Wchodziliście przypadkiem na kanały, na których byli ludzie i przypadkiem odpalała się Twojemu znajomemu piosenka. Gdy moja znajoma się poirytowała, zacząłeś się śmiać, chwile po tym kolega dostał perma, a Ty szybko wyciszyłeś mikrofon i już się nie odzywałeś. Ten screen jakbyś nie wiedział, nie pokazuje tego, że spamujesz tylko jak piszesz. A wspomniałem o spamie na forum, bo 6 pkt warnów nie wzięło się znikąd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Deb   

Jestem na TAK

Znam Michała już długi czas i wiem że jest odpowiednią osobą na takie stanowisko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wizio   

Jakoś argumenty przytoczone przez Kappę skuteczniej do mnie przemawiają, niżeli samo podanie. Nie pamiętam Ciebie z serwera (Co już jest moim problemem), ale nie można sobie pozwolić, aby osoby, które się tak zachowują reprezentowały Strefę Gier na serwerze. Jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.