Akise Aru

Ograniczenie ilości free

8 postów w tym temacie

Odkąd zacząłem grać na serwerze zauważyłem że gracze nagminnie stosują "free" czyli że przepuszczają wszystkich mówiąc np że kto pierwszy przejdzie niech wybierze BH albo Knife. Oczywiście kiedy Aktywator da free to każdy Uciekinier musi postawić na siebie 20 punktów bo przecież łatwy sposób na zysk. Mam propozycje aby ograniczyć rozgrywkę tak, aby nie mogło być 2 free pod rząd oraz aby Uciekinierzy nie mogli stawiać na siebie po tym jak Aktywator da im wolną rękę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czerwony kolor jest dla administracji, polecam zapoznać się z regulaminem forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powinien być zakaz free, a nie ograniczenie ich poprzez karanie za 2 pod rząd. Nie na tym polega rozgrywka, by wybierać zakończenie po dogadaniu się z aktywatorem. To ma być nagroda, gdy uda ci się przejść, bo wykażesz się umiejętnościami i pokonasz aktywatora, gdy jest free to cała idea deathruna jako trybu traci sens.

cwojtek, Akise Aru, Kare i 1 inny lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

Nie mogę się zgodzić,  żeby był zakaz FREE. 

Według mnie, dawanie FREE jest indywidualna decyzją. I jeśli Aktywator nie ma ochoty aktywować pułapki, to nie będzie tego robił.

Powinna być, także opcja czy się chce być aktywatorem, w ten sposób można uniknąć ciągłej ilości FREE. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

Nie sądzę że Zakaz na FREE był by potrzebny.

Jak wyżej wspomniane jest to sprawa indywidualna :/.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako, że gram na Deathrun rzadko i nie lubię być aktywatorem. Zawsze daje po prostu FREE by jak najszybciej skończyć rundę by zagrać następną jako uciekinier.

Zakaz free jest nie potrzebny bo jest to indywidualna sprawa jak to wyżej napisali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie powinno być jak jest, jesli chodzi o free to jest indywidualna sprawa, ja daję free prawie zawsze i lubie sie pobawic gdy wszyscy ida przez pierwsze 2/3 pułapki na spokojnie a na jeden wszyscy się wywalają z myślą że było free albo jak chce zmienic skina itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamykam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.