Skocz do zawartości
Czeslawwieslaw

[TTT] Miecio.Pieczykon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16): 15

2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:95259924 oraz http://steamcommunity.com/profiles/76561198150785577

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie byłem administratorem ale kilka podstawowych komend znam.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Sporo gram na serwerze TTT a najwięcej w weekendy gdzie dołącza dużo osób grających po raz pierwszy w tryb albo osoby, które nadużywają mikrofonu.
Administratorzy nie zawsze są na serwerze, bo nie muszą a, że w weekendy admini nie siedzą całego dnia przed komputerem i nie są na serwerze to robi się trochę syfu. Chciałbym pomagać administracji w rozpatrywaniu reportów, jak i graczom w różnych sytuacjach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Deb   

Jestem na NIE 

Ponieważ twoja obecność na serwerze jest bardzo losowa

Czasami grasz tam po kilka godzin a potem przez kilka dni wcale

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   
Napisano (edytowane)

@Deb Pragnę byś pomyślał nad tym o jaki serwer się wypowiadasz gdzie on gra. Ponieważ Miecio gra więcej na TTT prawdopodobnie niż na breach'u a to TTT jest brane pod uwagę.

A odnosnie mojego zdania - jestem jak najbardziej na tak, Miecio jest jednym z bardziej aktywnych graczy naszego TTT oraz zawsze wyrywał się do pomocy jak jakiś gracz miał pytanie ;).

Edytowane przez Tomislav
drobne niedociągnięcie :d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Deb   

Biorę pod uwagę serwer TTT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Deb Na serwerze TTT jak napisałem gram w weekendy czyli Piątek, Sobota, Niedziela. W te dni jestem mocno aktywny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wizio   

Jeśli masz być weekendowym operatorem to sobie daruj. Wiekszy bedzie pożytek z osoby, która siedzi mniej przez cały tydzień, niż więcej w ciągu 3 dni. Na nie.

PS: Pomagać możesz jako gracz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SpiduR   
Napisano (edytowane)

Jestem na nie z dwóch powodów. 

Pierwszym jest twoje weekendowe granie. Trochę bez sensu jest dawanie komuś rangi na weekendy. Gracze którzy łamią regulamin wchodzą na serwer także w tygodniu. 

Drugim jest twój głos. Bez urazy miecio, bo naprawdę nic do Ciebie nie mam ale jakbym był nowym graczem ttt i złamał regulamin a upomniał byś mnie ty to nie zrobił bym sobie z tego nic.  

Jak już napisałem jestem na nie. 

Edytowane przez SpiduR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale wy bzdety piszecie o tym weekendowym operatorze, lepiej jest mieć dodatkowego operatora od piątku do niedzieli, niż nie mieć go wcale. Przecież nie ma ograniczenia co do ilości administracji czy operatorów, im więcej tym lepiej, takie moje zdanie. A weekend to czas w którym dużo osób nie ma czasu, albo chęci na granie w komputer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo iż ode mnie zależy czy kandydata przyjmę czy nie. Musze przyznać rację Dragonowi.

Pamiętajcie ludzie. Nie jesteśmy robotami żebyśmy musieli siedzieć 24/7 na serwerze. Jedni mają matury. Jedni zagrożenia bo olewali dla gier pewnie. A jedni też wychodzą na dwór albo mają dziewczyny i prawdziwe życie też muszą ogarnąć. A są tacy niektórzy młodzi którzy potrafią pokazać inteligencję i umieć obsługiwać się jako operator. *Przykładem jest @Tryczek *

Nawet inni admini (nie operatorzy) nie wbijają często bo też są zajęci pewnie życiem już dorosłym bądź prawie dorosłym. Zwróćcie uwagę na to ile razy jakiś się pojawia. Bo sam zauważyłem że niektórzy to tak często się nie pojawiają. I ja to rozumiem. Nie wiem jak tam wasza arogancja. 

Głosu żadnego nie udzielam bo ja jestem głównie od ogarnięcia porządku i ładu. Lecz jest to moje zdanie które moglibyście wziąć pod uwagę. Bo niektórzy naprawdę nie pomyślą w dobry sposób jaki coś się sprawdzić może. 

Co do podania to jeszcze i tak przemyślę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Nigdy nie chciałem się wypowiadać pod podaniami z innych trybów lecz widzę tutaj sprzeczność ludzi od czego ma być operator. Właśnie w weekendy administracji najczęściej nie ma praktycznie na żadnym serwerze zbyt długo bo każdy spędza swoje życie jak uważa i w większości ludzie po prostu wolą odpocząć od życia codziennego i zrobić coś innego niż to co robią zazwyczaj.

9 godzin temu, Wizio napisał:

PS: Pomagać możesz jako gracz.

Jako gracz można pomagać lecz jak nie ma administracji to panuję anarchia na serwerze. Jak dla mnie argument typu możesz pomagać jako gracz jest głupi bo mimo wszystko taki gracz co jedyne może zrobić to napisać skargę. Pisząc podanie na serwer zgłaszasz swoją inicjatywę i chęć do bycia stróżem na serwerze. Co jak co ale szybciej gracze posłuchają się administracji niż jakiś gracz im powie by przestali łamać regulamin.

Do samej osoby nie znam cię za dobrze ale wypiszę co nie co.

Plusy

-Regularność.

-Jesteś bardzo długo na serwerze TTT.

-Chęć ulepszenia serwera własną osobą.

Minusy żadnych nie widzę bo cię dokładnie nie znam.

Mój głoś jest to Neutral z możliwością zmiany z racji wypowiedzenia się większej ilości ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Screem   

Miecio moze i gra tylko w weekendy Ale tak jak i Vargas mowil nie kazdy ma czas na granie w nie.. czesto widuje Miecia gdy wchodze na serwer.(oczywiscie w weekendy) Poza tym często gadamy z Mieciem i wcale, a wcale nie przeklina, jest spokojny. 

@SpiduR, kazdy kiedys nie mial mutacji :v

Jestem na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SpiduR   

@Screem Ale ja to wszystko rozumiem. Ja też nie przeszedłem jeszcze mutacji. Co nie zmienia faktu, że osoby w wieku wyższym niz 15 lat w większości będą miały za przeproszeniem w dupie polecenia miecia. Wiem to z własnego doświadczenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MDDawid1   
Napisano (edytowane)

Przydała by się kolejna osoba odpowiadająca na reporty, a Miecio zna regulamin (może nawet go czytał!). Nawet jeśli będzie aktywny tylko w weekendy jestem na TAK.

Edytowane przez MDDawid1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@SpiduR Osoby które się nie będą się słuchały będą dostawały ostrzeżenia a jak to nie pomoże to będą slaye albo kicki. Kara bedzie zależała od sytuacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Av3niXo   

Miecio zdobył duże zaufanie u graczy wszyscy go rozpoznają już przez ten prawie cały rok grania na strefie zna regulamin. Jestem na TAK

@SpiduR Tryczek jest w tym samym wieku co Miecio a słuchają się jego, a jeśli ktoś nie będzie się słuchał i będzie rdm'ował czy coś da mu slaya czy bana na dzień i będzie już się pewnie słuchał żeby drugiego nie wyrwać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SpiduR   
Napisano (edytowane)
37 minutes ago, Av3niXo said:

Miecio zdobył duże zaufanie u graczy wszyscy go rozpoznają już przez ten prawie cały rok grania na strefie zna regulamin. Jestem na TAK

@SpiduR Tryczek jest w tym samym wieku co Miecio a słuchają się jego, a jeśli ktoś nie będzie się słuchał i będzie rdm'ował czy coś da mu slaya czy bana na dzień i będzie już się pewnie słuchał żeby drugiego nie wyrwać.

Nie chcę juz tutaj pisać, bo zaraz będzie, że nabijam posty. 

Powiedz mi skąd ludzie słysząc miecia który nie przeszedł mutacji i ma piskliwy glos maja wiedzieć, że ma 15 lat? Nie napisałem nigdzie, że wątpię w jego wiek. Napisałem, że nowi gracze mogą nie brać go na poważnie i najzwyczajniej olewać. 

P.S Nie ma sensu prowadzić dalej tej dyskusji, napisałem swoje zdanie i mam do tego prawo.

Edytowane przez SpiduR

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Drains   
Napisano (edytowane)

Najbardziej przeszkadza brak mutacji i w sumie głównie z tego powodu jestem na NIE , gdyby miecio był już po mutacji to może zagłosowałbym inaczej.

Edytowane przez Drains

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   

Dobra, jeszcze dorzucę od siebie resztę, jako że dopiero teraz sobie na forum spojrzałem. Jak słucham Miecia to akurat on nie ma piskliwego głosu - nawet jeśli nie ma mutacji, to głos w mojej opinii jest jak najbardziej nie przeszkadzający, a jak ktoś by się nie chciał go słuchać z tego powodu to... No cóż, ten ktoś szkodzi tylko sobie.

Jeszcze nie wypowiedziałem się na temat tego waszego "weekendowego operatora". Weźmy pod uwagę to, że teraz jest koniec roku, teraz w szkołach jest czas na poprawy ocen, ewentualne doszlifowanie wszystkiego. A nawet jeśli tylko weekendy to co z tego? Raz, że administracja też może mieć zaplanowany weekend, tak czy tak dodatkowa osoba by się przydała. Po drugie, zaraz są wakacje więc co to ma za znaczenie? I jeszcze po trzecie... Jak słusznie też zostało wspomniane nikt nie jest w stanie zmuszać siebie i siedzieć codziennie po parę godzin na serwerze i pilnować. Też mi się zdarzy, że sobie np. z 3 dni nie pogram, bo albo mam naukę i wolny czas wolę przeznaczyć na coś innego i jaki sens ma takie zmuszanie samego siebie, tylko po to, żeby nikt się nie czepił?

No cóż, takie moje zdanie i tyle.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na NIE po pewnym incydencie. 

Jakiś czas temu, kiedy wszedłem na serwer po odbanowaniu graliśmy na mapie TTT_simple_fixd. Pan Miecio postanowił wejśc do secretu przy uzyciu stucka. Odpuściłem mu wtedy ze względu na brak dowodów i nie chciałem robić kwasów zaraz po banie. Dziś znowu graliśmy na tej mapie i Miecio jako detektyw wraz ze swoim kolegą - Sorokiem, znowu postanowili wejśc do secreta przy użyciu stucka. Czy jest to godne zachowanie osoby kandydującej na administratora? Rozmawiałem chwilę z jednym z operatorów i panowie dostali tylko ostrzeżenie. Regularność również jest powodem do mojego zdania. W weekendy na serwerze prawie zawsze przesiadują młodsi operatorzy - Tryczek, Tomislav, Szisz i nie widzę pwododu dla którego potrzebny powinien być kolejny administrator. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc tak, nie wiem jaka jest tam u was sytuacja ale wierzę, że na ttt głos nie gra tak ważnej roli. Miecia porównam do postaci z pewnej gry, mianowicie do Leo z Wiedźmina 1, jak wiemy Leo był wiedźminem, ale nie przeszedł mutacji, tak samo wygląda sprawa u Jaskółki, ale jednak wiedźmini ich przyjęli(to jest tylko porównanie sytuacji). Weekendowi admini są osobami, których takie serwery potrzebują, choć co ja tam wiem. Gdyby coś ode mnie zależało, to mój głos jest na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po paru przemyśleniach muszę niestety odrzucić podanie.

Zachęcam do napisania następnym razem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.