Skocz do zawartości
Ja jestem L.

[skarga] ReVo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: ReVo

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:1:16147971

3. Przybliżona data zajścia:  05-28-17 16:06 / Dodatkowo ten tydzień

4. Nazwa mapy: workshop/897603888/mg_piratewars_extended_pzv2

5. Opis sytuacji: Administrator o nicku ReVo zbanował mnie na tydzień za nazwanie gracza Kliczko dzieckiem oraz kwestionowanie jego wieku. Dostałem taką samą karę co gracz, który wyzywał Kliczko oraz jego rodzinę. Co to w ogóle ma znaczyć? To jest sprawiedliwość czy może kolesiostwo? Wydaje mi się ,że jakbym innego gracza nazwał dzieckiem to bym tak dużej kary nie dostał. Ze skargą czekałem długo, postanowiłem ostatnio zacząć zbierać dowody obciążające ReVo. Tak naprawdę nie potrzeba tutaj żadnych dowodów, ale nie zaszkodzi.
Otóż szanowny panie Adminie, chciałbym zacytować Pana zdanie:

"a po 10 godzinach pracy nie chce mi się jeszcze z debilami użerać na serwerze" - Trochę ostro, wiele graczy mogło to urazić, ale czy granie na serwerze sprawia Ci nieprzyjemność? Może po prostu nie dajesz sobie rady z graczami na serwerze?

Chciałbym jeszcze wspomnieć o jeszcze jednej rasistowskiej sytuacji. Otóż kiedy była rozmowa o turkach lub arabach, nasz kochany administrator nazwał ich brudasami.

6. Coś od siebie: Moim zdaniem Administrator ReVo jest nieobliczalny i często kieruje się emocjami karając graczy. Nie tylko ja tak myślę... Nie ma bardziej za przeproszeniem chamskiego admina od ReVo, przychodzi na serwer w złym humorze i kara za byle bzdety. To tyle, pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   

Moje zdanie:

Po pierwsze, nie możesz decydować co jak kogo obrazi albo obraża, to nie jest w twojej kwestii, bo podchodzisz do tego "nazwania dzieckiem i kwestionowania wieku" tak jakbyś dotknął gówna patykiem i przecież nic się nikomu nie stało (ewentualnie, przecież mnie to nie boli to innych też nie powinno). Najwidoczniej za mało czasu spędzasz z ludźmi w realu żeby wiedzieć jak jakimś najprostszym najgłupszym najmniej znaczącym słowem można kogoś doprowadzić do stanu, w którym ten człowiek, za to słowo, najprawdopodobniej rozszarpałby cię na kawałki.

"Kolesiostwo" ?

Puknij się w głowę. Używaj słów które mają jakikolwiek sens lub znaczenie co do tematu.

Rzeczywiście niepoprawnie się stało że dostałeś tą samą karę co ktoś tam kto zrobił gorzej, ale nie pytając ReVa stwierdzam że zrobił to z taką pewnością z uwagi na to że zdarzały ci się wcześniej sytuacje podobne.

A zdradzając ci rąbek tajemnicy "kare" dostałeś z uwagi na to że jak ktoś dał znać o sytuacji to padł też twój nick, nie z uwagi na to że to Kliczko był wyzywany.

Potem zaczynasz coś miętolić o tym że nazbierałeś dowodów, to świetnie stary puszczasz jeden cytat z jakiś 100+h grania z ReVem, w którym coś tam powiedział, nie wiadomo czy pod wpływem emocji, nie wiadomo czy wycięte z kontekstu ani czy to w ogóle się stało... ani to ***** dowód ani to mądre nie jest.

Co do brudasów to też poniżej pasa bo to jest akurat jego zdanie co sądzi o przyjezdnych i mogłeś to zachować dla siebie tymbardziej że tak jak wcześniej nic to nie wnosi, ale już niewnikając żeby nie wyewoluowało to na jakiś rasizm.

Reszta aż do "6." to stek bzdur także bez komentarza.

I dochodzimy do Coś do siebie

Moim zdaniem Administrator ReVo jest nieobliczalny i często kieruje się emocjami karając graczy. Nie tylko ja tak myślę... Nie ma bardziej za przeproszeniem chamskiego admina od ReVo, przychodzi na serwer w złym humorze i kara za byle bzdety. To tyle, pozdrawiam

Spoko, wypierzmy go z emocji, stary nie chce ci nic mówić ale gdyby na serwerze były Robociki zamiast ludzi które banowały by za rzeczywiste przewinienia (złamanie lub nagięcie regulaminu w jakikolwiek sposób) to poza tymi robocikami to nikogo innego na serwerze by nie było, a już na pewno ciebie :V iksDE

Osobiście nie widziałem ani nie słyszałem jakiś za specjalnie chamskich odzywek od ReVa, prawda że miał jakieś momenty gdzie nie był w skowronkach, ale może o tym nie wiesz bo kwestionując twój wiek jesteś za młody a co za tym idzie zbyt głupi żeby pojąć że nie zawsze w życiu idzie i nie ma opcji cały czas podchodzić do wszystkiego pozytywnie.

Tak samo z własnego zdania mogę nie zgodzić się z czasem trwania wielu kar dawanych (nie myl z faktem dostania kary)przez ReVo, ale to też każdy admin ma swoje podejście do stanu rzeczy.

(Zanim coś odpowiesz że jestem głupszy to zgadzam się, ja akurat uważam się za Debil Kinga, mam nawet koronę.)

Wersja TL;DR

Podsumowując ode mnie: napisałeś Płacz-Posta bo Admin ci wlepił bana, Bana ci wlepił bo tak jak napisałem wcześniej info dostał takie a nie inne (że ty w tym uczestniczyłeś, a że ci się już raz zdarzyło to było łatwiej "osądzić") i próbujesz go teraz "umniejszyć", dziecinada.

Pozdrawiam, hejki kisski loffki i te sprawy.

<3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   
35 minut temu, Ja jestem L. napisał:

a po 10 godzinach pracy nie chce mi się jeszcze z debilami użerać na serwerze" - Trochę ostro, wiele graczy mogło to urazić, ale czy granie na serwerze sprawia Ci nieprzyjemność? Może po prostu nie dajesz sobie rady z graczami na serwerze?

To prawda tak powiedziałem ale widzę, że szkołę zaczerpnąłeś od kolegi, łapanie się słówek i wyciąganie części kontekstu. Tak dla mnie jest debilem ten do którego mówi się przed głosowaniem na następną mapę by nie namawiał, mówi się to z 5-10 razy a i tak zacznie to robić no przepraszam ale inaczej niż debilizmem nie da się tego nazwać.

41 minut temu, Ja jestem L. napisał:

Chciałbym jeszcze wspomnieć o jeszcze jednej rasistowskiej sytuacji. Otóż kiedy była rozmowa o turkach lub arabach, nasz kochany administrator nazwał ich brudasami.

Nie pamiętam tego do końca ale chyba chodziło coś o terrorystach hmm no tak mam takie zdanie jeśli chodzi o terrorystów.

43 minut temu, Ja jestem L. napisał:

Coś od siebie: Moim zdaniem Administrator ReVo jest nieobliczalny i często kieruje się emocjami karając graczy. Nie tylko ja tak myślę... Nie ma bardziej za przeproszeniem chamskiego admina od ReVo, przychodzi na serwer w złym humorze i kara za byle bzdety. To tyle, pozdrawiam

Hmm ja kieruję się emocjami no wybacz mi przepraszam, że nakładam kary na ludzi kierując się emocjami. Wprowadźmy taryfikatory jak w polskim prawie za to tyle za tamto tyle i bedzie po sprawie. Wyjdź na świeże powietrze i przeczytaj ten cytat. Każdy z administracji kieruje się emocjami inaczej nie było by nakładania kar za łamanie regulaminu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
Napisano (edytowane)

Powiem tylko tyle ''ZAORANE''. Dodam iż narzekasz na innych a sam pomyśl jaki jesteś. Pisząc skargę i odwołanie pokazałeś jakie masz emocje. Revo? Chamski? Sam nie raz byłeś jakby  to powiedzieć ''chamski'' w stosunku do innych choć ci nic nie zrobili. Patrz na siebie nie na innych. R.I.P [*] mój czas
PS. Zamiast zostawić Kliczko to musiałeś dołączyć do Marcina i powiedzieć parę złych słów o nim.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Timon napisał:

"Kolesiostwo" ?

Puknij się w głowę. Używaj słów które mają jakikolwiek sens lub znaczenie co do tematu.

Z tego co słyszałem i co oczywiście "może" być nieprawdą ReVo zna się dobrze z Kliczko i dlatego tak szybko zareagował i mnie zbanował. Jeśli to nieprawda, to masz rację i te słowo nie jest tu potrzebne.

Potem zaczynasz coś miętolić o tym że nazbierałeś dowodów, to świetnie stary puszczasz jeden cytat z jakiś 100+h grania z ReVem, w którym coś tam powiedział, nie wiadomo czy pod wpływem emocji, nie wiadomo czy wycięte z kontekstu ani czy to w ogóle się stało... ani to ***** dowód ani to mądre nie jest.

Usłyszałem to zdanie maksymalnie 5 dni temu. Gdybym miał dostęp do demek i byłoby to konieczne to znalazłbym to nagranie, zresztą sam ReVo przed chwilą się do tego przyznał.

Dowody mają mniej niż tydzień, więc nie jest też tak ,że wypominam mu słowa, które wypowiedział 26.09.2016 roku o godzinie 22:22

Co do brudasów to też poniżej pasa bo to jest akurat jego zdanie co sądzi o przyjezdnych i mogłeś to zachować dla siebie tymbardziej że tak jak wcześniej nic to nie wnosi, ale już niewnikając żeby nie wyewoluowało to na jakiś rasizm.

A co to przepraszam jest jak nie rasizm? Czyli jak ja obrażę administrację placu to też jest to moje zdanie i nie podlega karze? Tymi słowami złamał On regulamin, więc chyba dobrze ,że umieściłem to jako jeden z dowodów w skardze.

Reszta aż do "6." to stek bzdur także bez komentarza.

Na szczęście to tylko Twoje zdanie.

Spoko, wypierzmy go z emocji, stary nie chce ci nic mówić ale gdyby na serwerze były Robociki zamiast ludzi które banowały by za rzeczywiste przewinienia (złamanie lub nagięcie regulaminu w jakikolwiek sposób) to poza tymi robocikami to nikogo innego na serwerze by nie było, a już na pewno ciebie :V iksDE

Racja, mam swoje za uszami.

Osobiście nie widziałem ani nie słyszałem jakiś za specjalnie chamskich odzywek od ReVa, prawda że miał jakieś momenty gdzie nie był w skowronkach, ale może o tym nie wiesz bo kwestionując twój wiek jesteś za młody a co za tym idzie zbyt głupi żeby pojąć że nie zawsze w życiu idzie i nie ma opcji cały czas podchodzić do wszystkiego pozytywnie.

Dobrze ,że napisałeś "może". Nie wiem co ReVo przeszedł i jaką ma sytuacje życiową, ale każdy ma problemy i na tym polega życie ,żeby się z nimi uporać. Skoro od naprawdę długiego czasu widzę, że ReVo jest w złym humorze i wpływa to na jego zachowanie to może przydałaby mu się jakaś przerwa? Niech wejdzie na serwer jako normalny gracz nie musząc co chwila dawać komuś knebla, bana czy muta.

Tak samo z własnego zdania mogę nie zgodzić się z czasem trwania wielu kar dawanych (nie myl z faktem dostania kary)przez ReVo, ale to też każdy admin ma swoje podejście do stanu rzeczy.

Ja zdaję sobie sprawę ,że nie macie żadnej tabelki, w której jest napisane ile ma trwać kara za dane przewinienie, ale widziałem już wiele sytuacji gdzie gracze dostawali bardzo wysokie kary nieadekwatne do ich czynów.

Podsumowując ode mnie: napisałeś Płacz-Posta bo Admin ci wlepił bana, Bana ci wlepił bo tak jak napisałem wcześniej info dostał takie a nie inne (że ty w tym uczestniczyłeś, a że ci się już raz zdarzyło to było łatwiej "osądzić") i próbujesz go teraz "umniejszyć", dziecinada.

Mam świadków ,którym mówiłem, że napiszę skargę na ReVo, a ten ban po prostu popchnął mnie do zrobienia tego. Nie chcę tutaj wypisywać ich nicków, ale jeśli naprawdę chcesz dostać potwierdzenie to zapraszam na priv i jeśli będą chcieli to Ci to potwierdzą. (Tak, wiem, że i tak nie jest do wystarczający dowód)

4 godziny temu, ReVo napisał:

Hmm ja kieruję się emocjami no wybacz mi przepraszam, że nakładam kary na ludzi kierując się emocjami. Wprowadźmy taryfikatory jak w polskim prawie za to tyle za tamto tyle i bedzie po sprawie. Wyjdź na świeże powietrze i przeczytaj ten cytat. Każdy z administracji kieruje się emocjami inaczej nie było by nakładania kar za łamanie regulaminu.

Nie zrozumiałeś mnie.. Chodzi o to ,że dajesz kary, które są zależne od Twojego humoru (najczęściej złego). Trzeba znać jakiś umiar karząc graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   
Napisano (edytowane)

L. Proszę cię napisz jakie kary są nakładane z mojej strony nie nieadekwatnie i są przesadzone.

24 minut temu, Ja jestem L. napisał:

Nie zrozumiałeś mnie.. Chodzi o to ,że dajesz kary, które są zależne od Twojego humoru (najczęściej złego).

Wróżbita Maciej z tarota odczyta ci jaki kto ma dzisiaj humor. Śmieszne jest to co piszesz ( Poprawiłeś mi humor hehehe)

Mam świadków ,którym mówiłem, że napiszę skargę na ReVo, a ten ban po prostu popchnął mnie do zrobienia tego. Nie chcę tutaj wypisywać ich nicków, ale jeśli naprawdę chcesz dostać potwierdzenie to zapraszam na priv i jeśli będą chcieli to Ci to potwierdzą. (Tak, wiem, że i tak nie jest do wystarczający dowód)

Ja chętnie się dowiem kto to niech się wypowiedzą przecież to forum publiczne.

Z tego co słyszałem i co oczywiście "może" być nieprawdą ReVo zna się dobrze z Kliczko i dlatego tak szybko zareagował oraz mnie zbanował. Jeśli to nieprawda, to masz rację i te słowo nie jest tu potrzebne.

L. tym co teraz napisałeś pokazujesz jaki masz niski poziom. Jak ktoś do mnie pisze, że go obrażają na serwie itp. to co mam zaczekać by nie było później gadania.

Z 99.99% razem gdy dostaje wiadomość od kogoś że jest syf na serwie wchodzę i reaguję i tak było w tym przypadku, nie raz do mnie pisałeś i wchodziłem na serwer co o tym to już zapominasz ???

Większość z was zachowuję się jak tak zwane chorągiewki, tam gdzie zawieje wiaterek w tamtą stronę lecicie. Jak admin jest dla was spoko i dostajecie mniejsze kary za to co robicie to jest zajebiście ale jak już popełni błąd lub da wam kare mocniejszą niż wam się to podoba to jazda z nim przecież tak nie może być to nie normalne itp. proszę cie nie pisz, że tak nie jest bo jesteś na to najlepszym dowodem. Prosta kalkulacja dostajecie kary od kogoś kto ma w dupie czy będziecie go lubić czy nie, jest przewinienie jest kara taka zasada powinna być stosowana.

Pozdrawiam

Edytowane przez ReVo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, ReVo napisał:

L. Proszę cię napisz jakie kary są nakładane z mojej strony nie nieadekwatnie i są przesadzone.

Najczęściej muty i kneble, czasem bany.

6 minut temu, ReVo napisał:

L. tym co teraz napisałeś pokazujesz jaki masz niski poziom. Jak ktoś do mnie pisze, że go obrażają na serwie itp. to co mam zaczekać by nie było później gadania.

Z 99.99% razem gdy dostaje wiadomość od kogoś że jest syf na serwie wchodzę i reaguję i tak było w tym przypadku, nie raz do mnie pisałeś i wchodziłem na serwer co o tym to już zapominasz ???

Zdziwiło mnie to ,że nagle dostałem bana za nic, więc jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu ,że uwierzyłeś swojemu koledze na słowo i mnie zbanowałeś. Oczywiście, mogło być też tak ,że po prostu się pomyliłeś.

11 minut temu, ReVo napisał:

Większość z was zachowuję się jak tak zwane chorągiewki, tam gdzie zawieje wiaterek w tamtą stronę lecicie. Jak admin jest dla was spoko i dostajecie mniejsze kary za to co robicie to jest zajebiście ale jak już popełni błąd lub da wam kare mocniejszą niż wam się to podoba to jazda z nim przecież tak nie może być to nie normalne itp. proszę cie nie pisz, że tak nie jest bo jesteś na to najlepszym dowodem.

To chyba oczywiste ,że bardziej się lubi administratora, który nie daje dużych kar, jest miły, ma dystans i da się z nim normalnie porozmawiać oraz pośmiać.

Którego policjanta byś bardziej lubił? Miłego czy chamskiego? Osobiście ja z większością adminów mam dobry kontakt i z żadnymi nie mam sprzeczek, a potrafili mi dać surową karę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   
14 minut temu, Ja jestem L. napisał:

Najczęściej muty i kneble, czasem bany.

Prosiłem o pokazanie mi tego nic nie dałeś. !!!

14 minut temu, Ja jestem L. napisał:

Zdziwiło mnie to ,że nagle dostałem bana za nic, więc jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu ,że uwierzyłeś swojemu koledze na słowo i mnie zbanowałeś. Oczywiście, mogło być też tak ,że po prostu się pomyliłeś.

Widać, że cytujesz to co jest dla ciebie wygodne napisałem, dostałem informacje o tym, że go obrażacie wszedłem na hlstatsy i zobaczyłem wyzwiska wszedłem na serwer i zbanowałem.

Popełniłem błąd i się do tego przyznałem więc twoje stwierdzenie nic nie wnosi.

35 minut temu, Ja jestem L. napisał:

To chyba oczywiste ,że bardziej się lubi administratora, który nie daje dużych kar, jest miły, ma dystans i da się z nim normalnie porozmawiać oraz pośmiać.

Którego policjanta byś bardziej lubił? Miłego czy chamskiego? Osobiście ja z większością adminów mam dobry kontakt i z żadnymi nie mam sprzeczek, a potrafili mi dać surową karę.

Nie zmieniaj tego co pisałeś, wyżej w cytacie jest o słabszych karach a zaraz zmieniasz na chamstwo czy to gra słów by było to inaczej odbierane przez czytających ?

Powinieneś był to ująć tak. Policjanta który poucza i daję małe mandaty a Policjanta który przejrzał na oczy i widzi, że to nie ma sensu bo poprawy w zachowaniu nie ma, i nie będzie.

44 minut temu, Ja jestem L. napisał:

potrafili mi dać surową karę.

Tak @Ja jestem L. masz racje dostajesz surowe kary.....  SARKAZM !!!

L..png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, ReVo napisał:

Prosiłem o pokazanie mi tego nic nie dałeś. !!!

Nie chce mi się tego szukać, zresztą wiele osób nie zgadza się z długością nakładanych przez Ciebie kar. Nawet admini.

8 minut temu, ReVo napisał:

Widać, że cytujesz to co jest dla ciebie wygodne

Odpowiadam na to na co moim zdaniem warto, po co mam cytować bezsensowne wypowiedzi?

10 minut temu, ReVo napisał:

Nie zmieniaj tego co pisałeś, wyżej w cytacie jest o słabszych karach a zaraz zmieniasz na chamstwo czy to gra słów by było to inaczej odbierane przez czytających ?

Wydaje mi się ,że chamstwo i surowe kary mogą iść w parze.

13 minut temu, ReVo napisał:

Powinieneś był to ująć tak. Policjanta który poucza i daję małe mandaty a Policjanta który przejrzał na oczy i widzi, że to nie ma sensu bo poprawy w zachowaniu nie ma, i nie będzie.

Rozumiem to tak, że wrzucasz wszystkich do jednego worka bo każdy jest taki sam i nie słucha tego co się do niego mówi. Wybieram tego pierwszego policjanta.

19 minut temu, ReVo napisał:

Tak @Ja jestem L. masz racje dostajesz surowe kary.....  SARKAZM !!!

Nie mówię tylko o serwerze na GO, mówię też o Source. Słuchaj, jak ban jest słuszny to się nie obrażam na administratora, który mi go dał, ale jeśli jest niesłuszny to co? Mam udawać ,że nic się nie stało?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   
19 minut temu, Ja jestem L. napisał:

Nie chce mi się tego szukać, zresztą wiele osób nie zgadza się z długością nakładanych przez Ciebie kar. Nawet admini.

Proszę by się wypowiedziały te osoby oraz ci administratorzy.

Nie chce się szukać czy raczej nie znajdziesz ?

36 minut temu, Ja jestem L. napisał:

Rozumiem to tak, że wrzucasz wszystkich do jednego worka bo każdy jest taki sam i nie słucha tego co się do niego mówi. Wybieram tego pierwszego policjanta.

Nie mówiłem tu o wszystkich czytaj później pisz.

37 minut temu, Ja jestem L. napisał:

Nie mówię tylko o serwerze na GO, mówię też o Source. Słuchaj, jak ban jest słuszny to się nie obrażam na administratora, który mi go dał, ale jeśli jest niesłuszny to co? Mam udawać ,że nic się nie stało?

hmm gramy na go czy css

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, GOD napisał:

Powiem tylko tyle ''ZAORANE''. Dodam iż narzekasz na innych a sam pomyśl jaki jesteś. Pisząc skargę i odwołanie pokazałeś jakie masz emocje. Revo? Chamski? Sam nie raz byłeś jakby  to powiedzieć ''chamski'' w stosunku do innych choć ci nic nie zrobili. Patrz na siebie nie na innych. R.I.P [*] mój czas
PS. Zamiast zostawić Kliczko to musiałeś dołączyć do Marcina i powiedzieć parę złych słów o nim.

Odpowiem Ci na to tylko dlatego ,że denerwują mnie te Twoje nic nie wnoszące posty na forum. Co jest przepraszam "ZAORANE"? Pokazałem jakie mam emocje? Nie rozumiem, jakie? Przyznaje, potrafię być chamski, ale zawsze jestem pozytywnie nastawiony i zazwyczaj wyzywam się z graczami, którzy mają do siebie dystans i im to nie przeszkadza. Piszesz "R.I.P [*] mój czas", to Twój obowiązek siedzieć tutaj? Czy ktoś Ci kazał pisać ten komentarz? Wypowiadasz się tylko ,żeby się wypowiedzieć jak np. w moim odwołaniu "Jak dla mnie jeżeli mówisz tak jak było ban powinien być skrócony ale musi być jakaś kara" po czym piszesz "Raczej jednak ban powinien być zdjęty i skończyć się na upomnieniu". Zobacz... gówno wiesz, a gadasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   

Wybacz Donal stwierdzenie jesus jedno mówi drugie robi miało go obrazić.

Tak uniosłem się na tym demku ale czy wy nie łamiecie regulaminu w późnym czasie dnia... widzę, że teraz stalking pełną parą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, ReVo napisał:

Nie mówiłem tu o wszystkich czytaj później pisz.

Zazwyczaj pouczenia daje się nowym graczom, rzadziej się zdarzy dać jakiemuś stałemu graczowi.

11 minut temu, ReVo napisał:

Proszę by się wypowiedziały te osoby oraz ci administratorzy.

Nie chce się szukać czy raczej nie znajdziesz ?

Nie mam wpływu na to i nie chcę nikogo w to mieszać. Forum przecież jest otwarte dla wszystkich.

Nie chce mi się szukać, nie raz przy mnie dawałeś wysokie kary w przypływie gniewu.

12 minut temu, ReVo napisał:

hmm gramy na go czy css

Niektórzy admini z GO mieli admina na Source.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   
1 minutę temu, Ja jestem L. napisał:

Zazwyczaj pouczenia daje się nowym graczom, rzadziej się zdarzy dać jakiemuś stałemu graczowi.

I tak jak piszesz tak robie sytuacja z wczoraj gdy dzieciak gadał z icetea na surfie !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kliczko   

Widzę że chyba pora abym ja się wypowiedział. Tak znam się z ReVo jeszcze ze starych czasów Placu na CSS ale to akurat nic nie zmienia w tej sprawie. Poprosiłem go o interwencję bo to był jedyny admin dostępny w mojej liście znajomych. Jeśli chodzi o sprawę bana L. to prawda jest taka że cała sytuacja zaczeła się od niego i jego zaczepek na które nie odpowiadałem z wyjątkiem krótkiej rozmowy o ukończonych klasach podstawówki. Gdyby nie zaczepianie mnie przez L.a całej tej sytuacji by nie było bo nikt by nie zwrócił nawet uwagi na moją obecność bo nawet się nie odzywałem. ReVo zna Cię dłużej i pewnie przy wymierzaniu kary wziął pod uwagę wcześniejsze występki. Tyle w temacie z mojej strony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   
31 minut temu, Donald Tusk napisał:

I tu nie chodzi tyllko o tę konkretną sytuację, ale tak jest ciągle, więc nie pisz, że "zdarza ci się unieść" bo to nieprawda. Nie zachowujesz się kulturalnie i tyle.

Pierwszy raz mi się zdarzyło kogoś zwyzywać tak jak na tym demku i nie wmawiaj mi, że tak nie jest.

Tak przeklinam na serwie ale nie na tak, żeby to kogoś obrażało inni gracze to robią i do nich się nie odnosicie.

Cytuje moje słowo do np dezyla (dezyl ale z ciebie **** mnie zabiłeś) jest to żartobliwe sam dezyl o tym wie. Wiele razy jak wchodzę nazywacie się gejami itp. i to wam nie przeszkadza...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
Napisano (edytowane)
34 minut temu, Ja jestem L. napisał:

Odpowiem Ci na to tylko dlatego ,że denerwują mnie te Twoje nic nie wnoszące posty na forum. Co jest przepraszam "ZAORANE"? Pokazałem jakie mam emocje? Nie rozumiem, jakie? Przyznaje, potrafię być chamski, ale zawsze jestem pozytywnie nastawiony i zazwyczaj wyzywam się z graczami, którzy mają do siebie dystans i im to nie przeszkadza. Piszesz "R.I.P [*] mój czas", to Twój obowiązek siedzieć tutaj? Czy ktoś Ci kazał pisać ten komentarz? Wypowiadasz się tylko ,żeby się wypowiedzieć jak np. w moim odwołaniu "Jak dla mnie jeżeli mówisz tak jak było ban powinien być skrócony ale musi być jakaś kara" po czym piszesz "Raczej jednak ban powinien być zdjęty i skończyć się na upomnieniu". Zobacz... gówno wiesz, a gadasz.

Przyznam się po ch** piszę tę posty przepraszam moja wina. Przepraszam że  nie podobają  ci się moje słowa które nie musisz czytać. Emocje. Przeczytaj post Timona. Możesz się kłóć przezywać ale może komuś się czasem to może nie spodobać ;). Przyznaje jesteś pozytywny zależy dla kogo nawet czasami cie lubię. Nie nie kazał mam swoją wole.  Jak dla mnie jeżeli mówisz tak jak było ban powinien być skrócony ale musi być jakaś kara a widziałeś że to był tekst przekreślony? Nw może ja jestem ślepy mogłem ten fragment usunąć i tak zrobię bo miał się ten fragment nie liczyć. No mogę chyba gadać zabronisz mi?

Edytowane przez GOD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko to co tam mówiłeś da się znieść, ale słowa "**** mu w dupe niech **** zginie na raka" są nie na miejscu, nie życzy się takich rzeczy nikomu. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blodi9   

Witam

Tak jak poprosił Revo żebyśmy my wyrazili opinię. Stwierdzam że większość kar które dał są słuszne. Jak zawsze wchodził na server nowy gracz który coś zrobił nie zgodnie z regulaminem mowił co źle zrobił i dał mi pouczenie(robi podobnie jak dezyl). A jeśli ktoś znów coś zrobił źle to dawał surową karę a dlaczego? Ponieważ uprzedził osobę wcześniej czego nie powinniem robić. Fakt czasami przesadzi lecz surowe kary są w porządku żeby osoba zrozumiała swój błąd oraz nigdy już go nie popełniła.

Jeśli administracja będzie patrzyła na wszytko luźnym okiem to na serwerze będzie się działa rzeź. Dodam że Revo ma specyficzny charakter ale naprawdę idze się z nim dogadać nie mówię po to żeby mu za przeproszeniem lizać dupe bo znim miałem również na pieńku jak zaczynałem grać na serwerze. Szczerze mówiąc lubię was ale wasze zachowanie spadło do poziomu przedszkolaka znacie się chyba naprawdę długo żeby rozwiązać ten problem pomiędzy wami. 

Pozdrawiam 

Blodi9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze, nie możesz decydować co jak kogo obrazi albo obraża, to nie jest w twojej kwestii, bo podchodzisz do tego "nazwania dzieckiem i kwestionowania wieku" tak jakbyś dotknął gówna patykiem i przecież nic się nikomu nie stało (ewentualnie, przecież mnie to nie boli to innych też nie powinno). Najwidoczniej za mało czasu spędzasz z ludźmi w realu żeby wiedzieć jak jakimś najprostszym najgłupszym najmniej znaczącym słowem można kogoś doprowadzić do stanu, w którym ten człowiek, za to słowo, najprawdopodobniej rozszarpałby cię na kawałki. Nazywanie kogoś dzieckiem nie jest obrazą, to, że kogoś to uraża świadczy tylko o jego podejściu do swojego zachowania.

Potem zaczynasz coś miętolić o tym że nazbierałeś dowodów, to świetnie stary puszczasz jeden cytat z jakiś 100+h grania z ReVem, w którym coś tam powiedział, nie wiadomo czy pod wpływem emocji, nie wiadomo czy wycięte z kontekstu ani czy to w ogóle się stało... ani to ***** dowód ani to mądre nie jest. Przeklinanie na forum jakie to dojrzałe.

Co Ty piszesz... Prywatne zdanie to może sobie zachować dla siebie, a nie obwieszczać je całemu serwerowi. 

Spoko, wypierzmy go z emocji, stary nie chce ci nic mówić ale gdyby na serwerze były Robociki zamiast ludzi które banowały by za rzeczywiste przewinienia (złamanie lub nagięcie regulaminu w jakikolwiek sposób) to poza tymi robocikami to nikogo innego na serwerze by nie było, a już na pewno ciebie :V iksDE - Widać powagę sytuacji i umiejętność pisania na forum.

Czyli jak mi w życiu coś nie wyjdzie to mogę się powyżywać w internecie, i uprzykrzać innym grę? Dobry tok myślenia

(Zanim coś odpowiesz że jestem głupszy to zgadzam się, ja akurat uważam się za Debil Kinga, mam nawet koronę.)

Czemu Ty masz jakiekolwiek uprawnienia? Z przykrością muszę przyznać Ci racje, co do samooceny siebie.

Pozdrawiam, hejki kisski loffki i te sprawy.

Kolejny pokaz świetnego zachowania admina.

Odpowiadam w cytacie na czerwono.

Godzinę temu, Donald Tusk napisał:

A wy co sądzicie o [email protected] Jesusie? Bo pan administrator ReVo myśli tak:

To jest wystarczający dowód by nałożyć permbana na ReVo. Mam taką nadzieje, że tak postąpi Remzo i Jezus. Takie zachowanie nie przystoi administratorowi. Bardzo dziękuje Donald za te demko.

Ps. na forum nie rzucamy słownictwem z rynsztoku, i każda osoba zostanie za to ukarana. 
EDIT: Revo, Timon oraz L nie mogą wypowiadać się do 20:00 dnia jutrzejszego. Informacja dla wszystkich. Następnym razem prosiłbym o zapoznanie się z regulaminem forum, bo tutaj bez wyjątków każdy karany jest równo ; )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Dopiero niedawno wróciłem do domu z urlopu i co zastaję? Nie mam zbytnio czasu dziś się tym zająć, dopiero jutro to dokładnie ogarnę.

W celach zapobiegawczych: L, Twoja skarga jest dla mnie odrzucona. Jesteście/my siebie warci, bo tylko bijecie pianę*.
Revo - jesteś bezterminowo zawieszony w prawach administratora do dalszego wyjaśnienia.

Zamykam.

*http://sjp.pwn.pl/ciekawostki/haslo/Bic-piane;5391625.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)

Dobra, parę dni na spokojnie minęło, każdy miał prawo się wypowiedzieć.

Na ReVo, za jego zachowanie oraz odzywki nakładam następującą karę: banicja z serwera na 2 tygodnie, mute na miesiąc, zawieszenie w prawach admina na miesiąc (liczone od dnia skończenia mute'a) oraz automatyczna degradacja do Junior Admina.
Przykro mi, że sprawa tak wyszła, ale dobrze, że ReVo przeprosiłeś. Miło też, że sam przyszedłeś do mnie i zachowałeś się bardzo poprawnie z chęcią dobrowolnego poddania się karze.

Mam nadzieję, że sytuacja tego typu już nigdy się nie powtórzy, nie tylko u Ciebie, ale też u któregokolwiek z graczy. Temat będzie już zamknięty, pytania/zastrzeżenia proszę na PW (!).
Zamykam.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.