Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z zalogowaniem się na steamie. Otóż wczoraj dałem tryb offline na chwilę, żeby zapobiec spamu od kilku osób. Po powrocie czyt. 21 chciałem się zalogować na steam, ale on cały czas nie mógł się połączyć z siecią, a gdy już się łączył to tylko w trybie offline. Po reinstalu steama wszystko działało, aż do momentu gdy nie wyłączyłem lapka. Dnia dzisiejszego próbuje zalogować się na steam i znów to samo co wczoraj...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

Też tak wczoraj miałem, musisz poczekać i problem się sam rozwiąże, to prawdopodobnie jakaś awaria.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Purcu97   

Witam, od czasu do czasu też zdarza mi się taki błąd ale jest On bardziej spowodowany połączeniem z internetem ( w moim przypadku ), zwykle szybki restart modemu załatwia sprawę ale w skrajnych przypadkach muszę ponownie uruchomić komputer i wtedy wszystko działa tak jak powinno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Matriks   

Też teraz nie mogę się połączyć ze steamem. Najprawdopodobniej jakaś awaria ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dawre   

Witam

Znalazłem takie coś: http://downdetector.pl/status/steam/aktualnosci/131245-awaria-w-steam-2

U mnie wczoraj steam działał na moim i na żony koncie (osobne kompy, blaszak i lap), ale już na koncie dzieciaków nie (kolejny lap). Dziwne, bo to to samo ip. Ponadto, jak żona próbowała się logować ze swojej maszyny na ich konto, to też nic to nie dało. Może to ma związek z tym, że moje i żony konta są dość stare, a dzieciaki mają konta od niedawna. Nie wiem jak inaczej można wytłumaczyć to, że na tym samym ip i sprzęcie jedne działają, a inne nie.

W chwili obecnej, w pracy steam mi działa (jeszcze inny komp i inne ip)

Pozdrawiam

dawre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   

Witam

U mnie zadziałało jak zmieniłem region pobierania np. Germany, możliwe, że w Polsce mają jakieś problemy. Potem można znowu zmienić na Polskę.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ukas   

@DragonFly nie wiem czy nadal aktualnie, ale znalazłem takie coś:

Ok, więc co trzeba zrobić, żeby móc się zalogować w kliencie? 
1. Uruchamiasz aplikację. 
2. Kiedy wywali błąd logowania, logujesz się offline. 
3. Wchodzisz w ustawienia, zmieniasz region pobierania na inny (w moim przypadku pomogła zmiana na Niemcy Frankfurt)
4. Restart klienta 
5. Jeśli nadal nie możesz się zalogować, to znowu logujesz się offline i zmieniasz na inny region pobierania
6. Punkty 3-5 powtarzasz do skutku. 
7. Niektórzy po wszystkim zmieniają z powrotem na pierwotny region, ale ja osobiście zostawiłem nowy
8. Jeśli po kilku próbach nadal nie działa, to w skrócie do Steam należy dopisać -tcp (obrazek podglądowy poniżej) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorkowy   
Napisano (edytowane)

Witaj, nie napiszę tutaj porady lecz masz tutaj stronkę 

która wyświetla ci aktualny status serwisu Steam'a z ''całego świata'' że tak to ujmę, myślę że ci się przyda.

Edytowane przez Skorkowy
Spojler dla strony (Na wszelki wypadek)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim sposobem jest, gdy zauważę taki problem po prostu restart komputera, najlepiej wylogowanie się z systemu i ponowne zalogowanie, zawsze działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   
Napisano (edytowane)

Można albo odpalić steama z -tcp jako argument(sposób dla bardziej zaawansowanych) albo tak jak było wspominane zmienić serwer pobierania na jakiś zagraniczny. Steamowi po prostu padają polskie serwery. Restartowanie komputera etc nie ma sensu, problem nie leży po waszej stronie.

Edytowane przez D.ツ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta