Blodi9

Zaproponuj konkurs

23 postów w tym temacie

Witam 

Chcecie konkurs?  

Jeśli TAK to napiszcie z jakiej kategorii(oprócz surfa) chcielibyście.

Ale to nie wszytko! Musicie również napisać jak by on przebiegał. Odrazu możecie podać mapy na której wszytko było rozgrywane.

Pozdrawiam 

Blodi9:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Wydaje mi się, że jedynymi możliwościami są surfy ,coursy ewentualnie ffa. Padła propozycja mistrza jaila, ale by było sprawiedliwie to ct powinno zabijać terro tylko i wyłącznie za pomocą zabaw na mapie, a nie gier typu mistrza klawiatury/1 - ostatniej reakcji gdzie do zabicia przez zwycięzce będą wybierani najlepsi gracze. Mistrz surfa jest o tyle fajny bo szanse są równe, Mistrz coursa będzie wyglądał tak, po wyborze mapki niektóre osoby ją wytryhardują na pamięć co zepsuje zabawę reszcie (sam bym tak zrobił :D). Mistrz deathruna też sensu nie ma wszyscy będą stali jak widły w gnoju i czekali aż ktoś zrobi pułapkę. Akurat FFA, coursy i surfy to moje ulubione tryby, ale najlepiej jest tak jak było teraz z tym mistrzem surfa. Ponadto nie powinno być blokady dla zwycięzców ostatnich konkursów, bo mnie nie będzie satysfakcjonowała wygrana gdy nie pokonam najlepszych ;)

Edytowane przez Heroes
kamiko, Rzuf, Blodi9 i 2 innych lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zróbcie konkurs surf_timer, to wtedy i ja chętnie zagram ^.^

Heroes i DragonFly lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie grałem specjalnie na placu, może tylko raz wbiłem, ale pamiętam jeszcze jak 2 lata temu na teamspeaku był prowadzony Idol Placu Zabaw. Osobiście w nim nawet uczestniczyłem, bo nie miałem co do roboty, ale muszę powiedzieć, że wspominam cieplutko to wydarzenie.

kamiko lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomimo tego, że na Placu gram parę dni to w CS:GO bardzo lubię tryb surf. Ja byłbym za surfem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Szjdss napisał:

Nie grałem specjalnie na placu, może tylko raz wbiłem, ale pamiętam jeszcze jak 2 lata temu na teamspeaku był prowadzony Idol Placu Zabaw. Osobiście w nim nawet uczestniczyłem, bo nie miałem co do roboty, ale muszę powiedzieć, że wspominam cieplutko to wydarzenie.

Hmm ciekawe kto wygrał tego Idola ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szjdss lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja proponuje zrobić mistrza FFA - robimy zgłoszenia i 3 drużyny po 10 osób na jakiejś mapie - może być z tych FFA na serwerze albo odpalić na czas konkursu jakas mape typu dust2 albo inferno, było by fajnie sprawdzić sie na turniejowej mapie ekipa z serwera ;D na pewno było by dużo śmiechu 

kamiko, SpiduR i Rosołek lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Krecik ;33 ciekawe kto był 6 osobą która dołączyła do twojego fanklubu i kto dalej ma twoje nagranie na kompie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

@Heroes cours nie wyglądałby tak że by była jedna mapa i ktoś by się tak dobrze wyuczył że z zamkniętymi oczami przeszedłby. Tylko w byście zaproponowali mapy my byśmy wybrali 5 map i byśmy dali wam się z nimi oswoić. A potem przed konkursem zrobić głosowanie którą z tych map byście chcieli zagrać i tyle.

Mistrza Jb da się zorganizować dlatego was proszę żebyście zaproponowali jak to mogłoby wyglądać.

@DragonFly Pomysł okey. Tylko jak ogarnąć potem czasy u osób :/

@Szjdss Kolejny spoko pomysł tylko że większość graczy na PZ to gracze którzy nie posiadają mutacji lub mikrofonu a jeszcze niektórzy się wstydzą przez rozmawiać przez ten mikrofon.

@SpiduR Sory ale surf na zabijanie odpada ponieważ był dwa razy pod rząd. Trzeba próbować czegoś innego.

@leny Akurat ten konkurs łatwo ogarnąć ale nie rozumiem jak zrobić te 3 drużyny po 10 osób.

Wasze pomysły możecie pisać do 31 maja do godziny 23.59. A potem w raz z resztą administacji wybierzemy pomysł który był najciekawszy.

Pozdrawiam

Blodi9:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

@Blodi9 Niby można wybrać te 5 map, ale wyboru znów wielkiego nie ma. To by musiała być mapa, którą ktoś przejdzie, ale nie może tego zrobić co 2 osoba, więc map nie ma znów tak dużo, jakby mogło się wydawać. Mistrza jaila nw jak bym widział, osoba która miała najwięcej życzeń wygrywa? Na jailu 1 runda potrafi trwać dość długo, więc nie jestem pewien czy mistrz jaila wypali. A jak już iść w strone ffa i robienie drużyn to może lepiej zrobić je po 5 osób np takie teamy i zrobić turniej na jakiejś grywalnej mapie np Tuscan. Tylko to by wyglądało tak, że pewnie zgłosiłyby się osoby, które nigdy nie grały na serwerze, więc można dać jakiś próg minimalny przegrany na placu jakieś 50h. I tak najbardziej do mnie przemawia mistrz surfa np na dust/greatriver albo mai remix. 

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Blodi9 Miałem na myśli surfy na czas :) Gracze wybierają pare map i gramy na jednej mapie powiedzmy 2 godziny i kto będzie miał najlepszy czas ten wygrywa. Kto będzie mial najwięcej najlepszych czasów na mapach wygrywa. Chyba, że będzie remis to te osoby bierze się na mapę "awaryjną" i grają kto pierwszy skończy.

FFA też dobry pomysł tylko problem z zebraniem drużyn. Można by o tym na forum napisać i zrobić zapisy do drużyn a dla tych co nie mają konta na forum napisało by się na serwerze żeby weszli, założyli i dołączyli do jakiejś drużyny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, więc tak @Blodi9. Wrzuciłoby się plugin od surfa na serwer(ogólnodostępny), i tam wgralibyśmy jedną mapę tier 1-2, tak, żeby każdy mógł się pobawić. Gralibyśmy to 30 minut, a pod koniec sprawdzilibyśmy topke, gdzie widnieją czasy i pozycje w rankingu. Co do map to chętnie pomogę jakąś wybrać, bo kiedyś sporo surfowałem, nawet omnifice udało się zrobić. Mapy tier 1-2 robi się bardzo przyjemnie. 

Blodi9 i SpiduR lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Ja bym zagrał na de_westwood. Konkurs nazywał by się "najlepszy kowboj". Graliśmy coś podobnego i myślę że spodobało by się wszystkim. Polegał by on na graniu tylko deaglami, rewolwerami, kewlarami (bez hełmu), novami i sawed-offami. Najlepszy zawodnik w drużynie dostaje nagrodę... :)

Heroes lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@DragonFly coraz bardziej mnie mnie twój pomysł zadowala lecz trzeba pana @Remzo pytać czy jest taka możliwość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mistrz MULTIGAMES

Just MeRaX lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@DragonFly

Nie wiem czy o tym samym pluginie myślimy, mianowicie, na świetnym byłym serwerze w CS:S, był podobny plugin, działał on na zasadzie przejścia jak najszybciej z punktu startowego, do punktu mety. Była w nim Top Lista osób które przeszli mapę najszybciej wraz z czasem.

@Remzo

Jeżeli jest możliwe dodanie takiego pluginu od strony technicznej, to myślę że wyszło by to tylko na plus, raz że wprowadzi to jakąś rywalizacje między graczami na mapach typu course, w końcu każdy będzie chciał widnieć w "Topce" z jak najkrótszym czasem, zwiększy się też popyt na takie mapki, dwa, można organizować konkursy na takich mapach, ale też na coursach, gdzie się nie ginie, czyli np. ZeiZeiii lub Bob2

Konkurs polegał by na prostych zasadach, 3 pierwsze osoby które przejdą mapę jak najszybciej, wygrywają.

Spoiler

A administracje, co będzie oszukiwać, poprzez wykorzystanie swoich mocy do polepszania sobie czasu na mapach, po prostu, albo wywalić, albo zawszieszać. Słyszałem że były takie przypadki, przez co plugin został usunięty.

Just MeRaX, Świrex i Blodi9 lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@IceTea chodzi mi o ten podstawowy plugin do Surfa, nie ten rozbudowany z KSF`a. Jeśli chodzi o zasady, to lepiej aby to było kto ma najlepszy czas, niż przejdzie pierwszy. Bo tak to zabawa za szybko się skończy. A ściganie się kto pierwszy skończy jest głupie, bo wystarczy piksel i odpadasz z zabawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Mam pytanie - co surf na czas ma wspólnego z PZ? Nie uważacie, że robienie konkurencji, które nie istnieje na pz jest trochę... Nie na miejscu?

@IceTea

Nie wiesz jak było i gadasz głupoty... Na takim So_high był problem przez spawn protection, można było wylecieć na metę z respa jak ktoś ogarniał bh,  ew można było bugować przez /TP, które było zepsute na początku.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

FFA Without weapons

Zasady są proste walka pomiędzy graczami/drużynami bez broni palnej.

Dostępne bronie/sprzęt podczas konkursu:

• Nóż
  • Taser (teraz bodajże się regeneruje, wraz z nowym update, lecz nie jestem pewien)
  • Granaty każdego rodzaju
  • Kevlar/Kevlar + Helmet
  • +/- 2x strzykawka

Czas trwania mapy: 20 minut

Czas trwania rundy: 1:30 minuty

+/- sv_gravity 650

Mapy: Standardowa pula map de_...

Podczas trwania konkursu bombsite'y na mapie są wyłączone

Zasady zwycięstwa:

Jak największy wynik, bądź największa ilość zabójstw.

Edytowane przez Mordencjusz
Blodi9 lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

@DragonFly

Można, oczywiście że można, po to ten temat by wspólnie dyskutować nad przebiegiem konkursu. Trzy pierwsze osoby, które przeszli mapę jako pierwsze, można podpiąć pod "serwerowe wydarzenie" które zorganizuje jakiś administrator, np. nagrodą będzie coś, co owy administrator ma do zaoferowania, jakiś skin czy nawet skrzynkę/klucz. Kiedyś były takie "wydarzenia" tylko że wtedy były do wygrania kredyty. W każdym bądź razie, taki i taki sposób to czysta rywalizacja, a o to chodzi.

@Jesus

o widzisz, ja głupi zaufałem pewnym administratorom którzy tak przedstawili mi ową sytuacje z pluginem.

bugowanie można podpiąć pod regulamin, a punkt startowy można ustawić ręcznie, czyli np. ustawiasz "start" za respem i wtedy nawet jak wylecisz "bunnyhope" na metę, to ci tego nie zaliczy, bo nie przekroczyłeś punktu startowego.

Edytowane przez IceTea

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JAK chcecie to organizujcie konkurs , ja wam mogę w zamian dać kilkanaście kodów gier steam do rozdania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@IceTea, @Jesus

[A propos race pluginu] To nie są wcale znowu takie głupoty. Sporadyczne sytuacje się zdarzały, ale były wyłapywane, "naginacze" zasad ostrzegani / karani, a ich rekordy usuwane. I to nie była wyłącznie kwestia glitchowania na mg_sohigh_course_v3 (które akurat w wielu przypadkach dało się łatwo wyłapać). W najgorszym razie można wyłączyć administrację z tabeli rekordów, albo pogłówkować z opcją typu "oficjalne rekordy nabijamy tylko w czasie konkursów i wyświetlamy je na forum (na tej podstawie przydzielamy nagrody)", a te w pluginie są tylko poglądowe. Poza tym, na pewno znalazło się jeszcze parę sposobów na utrudnienie gry oszustwom ;-)

Just MeRaX lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spokojnie, takie przewały u mnie nie przejdą, ale dzięki @Świrex za informację!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta