Skocz do zawartości
Limbo

BR #2 Limbo

Rekomendowane odpowiedzi

Limbo   

1. Wiek (preferowany >= 16) : 22
2. Adres e-mail : [email protected]
3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:1:33751940 http://steamcommunity.com/id/airtisss
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Aktualnie jestem na serwerze strefy gier BR#1 oraz byłem kiedyś na jednym serwerze w cs 1.6 Diablomod.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Chce zostać administratorem na serwerze BR#2 na wzgląd tego iż lubię tryb Breach'a ale to jest według dużej liczby osób mało istotne. Mam też duże poczucie sprawiedliwości by gracze przestrzegali regulamin i nie jestem za tym by od razu karać ludzi za ich przewinienia a bardziej zależy mi na tym by zrozumieli swój błąd i go nie popełniali w przyszłości. Co do moich godzin i regularności owszem jest tragiczna lecz mogę ją szybko załatać własną obecnością. Co do tych dwóch dni które mnie nie było to jest to spowodowane problemami technicznymi serwerów a nie mam zamiaru co chwilę patrzeć czy serwer działa sprawnie. Drugim powodem jest to, iż mimo serwer #2 ma dużo ludzi w załodze ale ich aktywność jest bardzo niska.

Edytowane przez Limbo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wilczy   

Jestem na tak

Limbo jest znanym, doświadczonym i dobrze cenionym adminem z serwera breacha #1. Godnie reprezentuje strefę gier. Zawsze sprawiedliwie podchodzi do sytuacji na serwerze. Uważam, że nie zależnie na ilość posiadanych godziny przez Limbo na serwerze breacha #2, będzie pomocny jako administrator. A co do regularności zawsze można to odrobić w czasie :)

Edytowane przez Wilczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LoOr   

Doświadczony administrator z #1, który ma dość czasu by sprawować porządek na obu serwerach. Jak dla mnie podanie to czysta formalność. Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nethis   

Zdecydowanie na tak

Jak ktoś poznał Limbo to wie, że jako administrator świetnie się spisuję i nie ma z nim problemów. Gracz ten wykazuje wysoki poziom kultury i jest pomocny dla graczy. No i co najważniejsze dostał swoją szansę na Br1, wykorzystał ją dobrze, jego częstotliwość pojawiania się na serwerze o ile się nie mylę dalej była jedną z najwyższych według gametrackera. Nie wiem jak się prezentuje na Breachu 2 obecna sytuacja z aktywnością administracji, ale jak ktoś już wspominał na forum lepiej żeby było więcej administratorów i zminimalizować szansę na sytuację, gdzie gracze bezkarnie łamią regulamin z powodu braku opieki na serwerze. Wsparcie na okres wakacyjny na pewno się przyda!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Zdecydowane TAK

Limbo znam z BR 1 i sprawdza się świetnie jako administrator. Jest sprawiedliwy i pilnuje żeby każdy przestrzegał ragulaminu. Ogarnięty i myślę że świetnie sprawdzi się również i na BR 2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Glace   

Widziałem go przy pracy i to całkowicie mi wystarczy aby uznać, że jest odpowiedni na to stanowisko. Jestem na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bruno   

Grałem z nim trochę na Breachu #1 i #2 ogólnie wydawał sie ogarnięty i miły 

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
oSi'   

Jestem na TAK

Jak dostałem operatora na serwerze #4 bardzo mi pomagał. Bardzo aktywny i miły gracz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.