Skocz do zawartości
fmezy

BR#2 FmeZy #2

Rekomendowane odpowiedzi

fmezy   

1. Wiek (preferowany >= 16) 15

2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:168632819 http://steamcommunity.com/profiles/76561198297531367

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Jestem administratorem na serwerze SharGaming TPA|HOME|MODS w unturned

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Pragnę zostać administratorem sieci "SG" ponieważ,potrafię bezproblemowo dogadać sie z innymi ludźmi, mam na uwadze potrzeby i wygodę użytkowników serwisu . Nie prowadzę do konfliktów , wole łagodne rozwiązanie jakiegokolwiek sporu .

Dziekuje za uwage

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@firemaster poproszę o podanie nicku w grze i profilu na STEAM w tym wątku lub we wiadomości prywatnej, jak podanie będzie zamknięte. 

Wracając do podania. Podanie jest bardzo słabe. Krótkie i ogólnie beznadziejne. Powód do zostania administratorem totalnie błahy. Pod wszystkimi nickami Cię sprawdziłem i grasz raptem od 12 dni. Oczywiście jestem na NIE. Proszę kogoś o zamknięcie podania, gdyż gracz nie spełnia wymogów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Deb   
Napisano (edytowane)

Kolejne podanie osoby która ma mniej niż 16 lat napisane byle jak

"chce mieć admina bo chce mieć komendy"

To podanie to jakiś żart

Jestem na NIE

453.png

Edytowane przez Deb

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwszy raz spotkała mnie taka sytuacja, aby po złożeniu podania ktoś wysłał do mnie wiadomość z pretensjami do mnie. Nie wiem, czy jest to zachowanie godne administratora. 

5753b94e07d2.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Najpierw napiszę mały offtop ale często jak widzę jak ludzie piszą "Ty masz 14 lat to nie nadasz się". Na górze macie napisany wiek preferowany to nie jest wiek od którego można pisać podania. Podanie to nie wypracowanie, w nich się nie musisz rozpisywać na 10 zdań.

Teraz z tego co zrobiłem swoje małe dochodzenie do fmezy o ile każdy jego jest nick na gametracker to grał pod trzema i gra regularnie. Można dać mu szansę zostać administratorem strefy gier. Jestem jak najbardziej na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bruno   

Widuje go często i jest miły pomagał mi w niektórych sprawach administracyjnych(id steam osoby, różne ss) lecz nieraz może mu coś odwalić czego byłem świadkiem lecz nie skreśla go z bycia adminem. Oczywiście jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kare   

Witam

Panowie, to jakiś żart? Po tych wiadomościach wyżej widać wyraźnie, że osoba ta jest na tyle niedojrzała, że nie potrafi przyjąć żadnej krytyki - co będzie, jak ktoś na serwerze zwróci takiemu administratorowi/operatorowi uwagę na coś? Jak już @DragonFly napisał - kandydat powinien być z miejsca skreślony za te wiadomości do innych użytkowników forum zamieszczone powyżej.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Minak   
Napisano (edytowane)

@Kare, spokojnie. Ktoś z #2, a najlepiej [email protected], musi to najpierw w ogole przeczytac, a wtedy pewnie sie wypowie i zamknie temat.

Edytowane przez Minak
przecinek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Troniś   

Mimo że jakość podania nie powala. Mimo tej wiadomości to mogę stwierdzić że fmezy nie jest zły. Nie wyzywa ludzi, nie dostaje banów. Moim skromnym zdaniem można dać mu szanse i sprawdzić jak się sprawuje, jeśli nie będzie za dobrym operatorem to range mu zawsze można zabrać czyż nie? ;) 

Jestem na Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Danielox   

Jestem neutralny ponieważ różne rzeczy działy się na serwerach podanie średniej jakości 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, Troniś napisał:

jeśli nie będzie za dobrym operatorem to range mu zawsze można zabrać czyż nie? ;) 

Po co w ogóle rozpatrywać podania, dajmy każdemu operatora, a ten co się nie sprawdzi wyleci i tyle... Logiką to Wy nie grzeszycie Panowie, trzeba dmuchać na zimne, aby do takich sytuacji, jak wywalanie kogoś z administracji nie dochodziło, czy też innych głupich akcji na serwie. Bo to źle pokazuje SG i [email protected] serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.