Skocz do zawartości
Szczery|HC

(M) Szczery|HC

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek 16 lat
2. Adres e-mail [email protected]
3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:0:93773314 , http://steamcommunity.com/profiles/76561198147812356
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:Byłem administratorem na serverach Cs 1.6 , Team Fortress 2 , oraz na serverach prywatnych rozmaitych gier .

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:Dużo gram , jestem ogarnięty , nie jestem sztywny , w razie problemów jestem w stanie poświęcić granie aby go rozwiązać , ogarniam komendy (tak 8/10)
raczej jestem szanowany wśród graczy , nie byłem banowany (nie przypominam sobie) , gram już półtora miesiąca na Garry's Mod Murder Strefa Gier oraz posiadam Discorda :) 
6. Znajomość mojego języka angielskiego jest ponad podstawowa :)

Edytowane przez Tryczek
Czerwony jest dla administracji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nethis   

Chwilowo na NIE

ze względu braku regularnej aktywności( zaczęła się od około 12dni) dodatkowo na ostatnich nickach masz łącznie 30h na serwerze murder, uważam że jest to za mało, jednak posiadasz ich więcej niż [email protected], co może być okolicznością łagodzącą.  Gracza nie mam okazji poznać, więc nie mogę go ocenić.

Do zamknięcia podania możesz spokojnie aktywność swoją nadrobić, widząc po gametrackerze ogółem administracji murdera, niektórzy maja za dużo czasu i szukają "adminowania" na innych serwerach, więc masz wysoką szansę na pozytywne rozpatrzenie swojego podania.

Pozdrawiam Nethis

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pillow   

Jestem na NIE 

Szczery, jesteś sympatycznym graczem i można się z tobą pośmiać na serwerze. Mimo tego, mam do Ciebie kilka uwag.
Po pierwsze, w regulaminie jest napisane:

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora

Jednak Twój GT pokazuje, że regularnie grasz od 12 dni, mając przy tym 27 godzin na serwerze. Popraw aktywność.
http://www.gametracker.com/player/☻Szczery|HC☻ツ/193.110.121.73:27015/

PLAYER SCORE

player_score.php?nameb64=4pi7U3pjemVyeXx

Po drugie ( znowu zacytuje punkt z regulaminu składania podania )

3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną

Bardzo często w swoich wypowiedziach stosujesz słowa niecenzuralne, co nie przystoi na administratora tego serwera.

Oczywiście, wszystko można poprawić, jednak tak jak wyżej napisałem, jestem na NIE.

Pozdrawiam, Pillow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

Grając chwile z tobą, mogę stwierdzić, że jesteś dość sympatyczną osobą, ale ze względu na twoją aktywność jestem na NIE. Pograj troszkę dłużej i złóż podanie za miesiąc. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tuptuś   

Jesteś bardzo sympatyczną osobą, dobrze się z Tobą gra, lecz musisz poprawić swoją aktywność bo jest niska. Chwilowo jestem na NIE.

~Pozdrawiam B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.