doodzio

[A3 Vanilla] DooDziO

5 postów w tym temacie

1. Nick pod którym grasz na serwerze: DooDziO

2. GUID: 76561198046887493
3. Wiek (preferowane +18): 22 ( w tym miesiącu  będzie  )
4. Doświadczenie jako administrator: Brak ( Chyba ze liczy się klepanie komend w serwerze Minecraft postawionym dla rodziny )
5. Dostępność na forum: Często  jestem przed komputerem  + mam taptalka
6. Staż w ArmA i znajomość tejże gry: Posiadam Arme 2 ( z dodatkami  nie grana bo zakupiona po upadku GameSpay'a Grałem z kilka godzin w DayZ  )  Posiadam Nowsze odsłony Operation Flashpoint ale Windows 10 ich nie lubi.)  ~1000h na ArmA3 ( >400h na serwerach Strefy ).  Ciągle uczę się latać :-) wielu widziało z jakimi skutkami
7. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić serwerowi:
( 7h to minimum średnio więcej, najwięcej  w weekendy ale mogę się pojawiać w tygodniu o dzikich godzinach )

8. Znajomość języka Angielskiego: 5/10 ( byki w pisaniu i niechęć do mówienia, jak nie używam zapominam  )
9. Coś o sobie oraz uzasadnienie decyzji o podaniu:

O sobie
W realnym życiu po prostu Dominik.

Lubię sobie pograć w wolnym czasie w Arme 3.

Jestem leniem nolife'm nerdem pseudo-informatykiem itd.
Lubię czekoladę, piwo od czasu do czasu i dobre kino akcji ( Niezniszczali to jest fajna komedia )
Średnio znoszę RPG'i w armie  na trzeźwo piwko pomaga.
Uzasadnienie
Gram o nie typowych porach więc mogę popilnować serwera jak innego admina nie będzie.
Nie lubię cheater'ów ( mylnie nazywanych hackerami,  gdyż nie mają oni w przeciwieństwie do hackera żadnej wiedz jak ten cheat działa a tylko psuja innym zabawę )
Zdobycie doświadczenia jako Administrator  i pretekst żeby używać angielskiego.

Coś by się jeszcze znalazło.

Shay27 lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

DooDzio gośc fajny miło sie z nim gra i jest czasem troche beki :) mysle ze mozna mu dać szansę tym bardziej ze gdzies musi zdobyć doswiadczenie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie to podanie złożyłeś trochę cię się w ryzy weźmie i będzie z ciebie admin jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem na tak ale oczywiście po okresie próbnym będzie wszystko wiadomo , okres próbny  1 miesiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.