Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

doodzio   

1. Nick pod którym grasz na serwerze: DooDziO

2. GUID: 76561198046887493
3. Wiek (preferowane +18): 22 ( w tym miesiącu  będzie  )
4. Doświadczenie jako administrator: Brak ( Chyba ze liczy się klepanie komend w serwerze Minecraft postawionym dla rodziny )
5. Dostępność na forum: Często  jestem przed komputerem  + mam taptalka
6. Staż w ArmA i znajomość tejże gry: Posiadam Arme 2 ( z dodatkami  nie grana bo zakupiona po upadku GameSpay'a Grałem z kilka godzin w DayZ  )  Posiadam Nowsze odsłony Operation Flashpoint ale Windows 10 ich nie lubi.)  ~1000h na ArmA3 ( >400h na serwerach Strefy ).  Ciągle uczę się latać :-) wielu widziało z jakimi skutkami
7. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić serwerowi:
( 7h to minimum średnio więcej, najwięcej  w weekendy ale mogę się pojawiać w tygodniu o dzikich godzinach )

8. Znajomość języka Angielskiego: 5/10 ( byki w pisaniu i niechęć do mówienia, jak nie używam zapominam  )
9. Coś o sobie oraz uzasadnienie decyzji o podaniu:

O sobie
W realnym życiu po prostu Dominik.

Lubię sobie pograć w wolnym czasie w Arme 3.

Jestem leniem nolife'm nerdem pseudo-informatykiem itd.
Lubię czekoladę, piwo od czasu do czasu i dobre kino akcji ( Niezniszczali to jest fajna komedia )
Średnio znoszę RPG'i w armie  na trzeźwo piwko pomaga.
Uzasadnienie
Gram o nie typowych porach więc mogę popilnować serwera jak innego admina nie będzie.
Nie lubię cheater'ów ( mylnie nazywanych hackerami,  gdyż nie mają oni w przeciwieństwie do hackera żadnej wiedz jak ten cheat działa a tylko psuja innym zabawę )
Zdobycie doświadczenia jako Administrator  i pretekst żeby używać angielskiego.

Coś by się jeszcze znalazło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

DooDzio gośc fajny miło sie z nim gra i jest czasem troche beki :) mysle ze mozna mu dać szansę tym bardziej ze gdzies musi zdobyć doswiadczenie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Shay27   

Faktycznie to podanie złożyłeś trochę cię się w ryzy weźmie i będzie z ciebie admin jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem na tak ale oczywiście po okresie próbnym będzie wszystko wiadomo , okres próbny  1 miesiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.