Julek

[ban] JuleK

14 postów w tym temacie

[b]1. Nick, na który została nałożona kara: JuleK

[b]2. Steam ID: 76561197962494661

[b]3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:1114466&Submit

[b]4. Opis sytuacji: No więc tak, grałem na trybie TTT, normalnie nie trollowałem ani nic podobnego (a jak robiłem to nie świadomie) no ale miałem już iść zagrać z kolegą w inną grę
i była ostatnia runda, przyznaje się bo chyba kogoś zabiłem pod koniec mojej gry na serwerze, po czym wyszedłem ale nie wiedziałem bo nie myślałem, że dostane bana, ale chciałem wejść około 18-19 na serwer i patrze ban, byłem zły i zdziwiony, 
dlatego piszę odwałanie na tego bana, myślę że rozumiecie,że to nie było celowe.

[b]5. Coś od siebie: Przepraszam za psucie rozgrywki na serwerze w ten sposób, liczę na to, że będę mógł pograć za niedługo na serwerze, ponieważ na Strefie Gier tylko grałem. :/ 
 ps. Nie wiem czy dobrze, że tutaj pisze ale bana dostałem na każdy serwer Strefy Gier. 

Pozdrawiam Julek

Przepraszam za błędy interpunkcyjne oraz ortograficzne to przez stres.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sytuacja:

Więc tak, pamiętam że od tego HE ucierpiało więcej niż tylko jedna osoba i zostałeś przez to przez graczy zreportowany. Z perspektywy każdej osoby był to typowy RDM z ucieczką, albowiem zabiłeś parę osób po czym opuściłeś serwer.

Opinia:

Wina twoja była tu ewidentna i kara jakaś się należy. Większa czy mniejsza ale powinna jakaś być, gdyż za wszystkie swoje czyny odpowiadamy i nieznajomość regulaminu nie zwalna od jego przestrzegania.

Także tak. Tyle ze mnie (na razie). Chętnie jeszcze wysłucham opinii innych na ten temat.

Szjdss lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

No wiem zrobiłem parę błędów, ale mógłbym chociaż prosić o skróconego bana lub też przynajmniej odbanowania na innych serwerach (trybach) Strefy gier.

Edytowane przez Julek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie tak działa Sourcebans, że mając bana na jednym serwerze masz na wszystkie, co ma zapobiec sytuacją, że trollujesz na jednym serwerze a na drugim grasz normalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
24 minuty temu, mafoe PL napisał:

No właśnie tak działa Sourcebans, że mając bana na jednym serwerze masz na wszystkie, co ma zapobiec sytuacją, że trollujesz na jednym serwerze a na drugim grasz normalnie.

W pełni popieram zdanie mafoe. Znam Julka z Murdera i tam nie stwarza żadnych problemów. Niesprawiedliwie dostał bana na aż wszystkie serwery Strefy Gier.

Pozdrawiam, Pillow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Mimo iż nie jest to mój dział chciałbym się wypowiedzieć dlatego że w TTT na strefie grałem długo (1100h przegrane w gmod). Z tego co tu czytam, dostałeś bardzo słusznego bana. Takie zachowania muszą być banowane, gdyż jeśli jedna osoba zostanie za to bez karna wtedy możliwe że większość graczy będzie robiła to samo. Mogłeś się zastanowić 3 razy lub więcej zanim rzucisz tego HE. Zepsułeś rozgrywkę graczom którzy potem cię zreportowali... I SŁUSZNIE. Gratuluje adminowi GMODA za surowe ukaranie tego gracza. Następnym razem zastanów się 3 razy zanim zrobisz znowu coś głupiego.

Pozdrawiam

MeRaX :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 minuty temu, Pillow napisał:

W pełni popieram zdanie mafoe. Znam Julka z Murdera i tam nie stwarza żadnych problemów. Niesprawiedliwie dostał bana na aż wszystkie serwery Strefy Gier.

Pozdrawiam, Pillow

Niesprawiedliwie? Czyli uważasz, że mógłbym teraz wejść na murdera zwyzywać administracja, z mass rdmować graczy itd. A potem wejść bezkarnie na inne serwery strefy, i grać jakby nigdy nic, bo przecież nie na tym serwerze byłem szkodnikiem... więc czemu miałbym niby nie móc pograć na innym... Głupota straszna, radziłbym Ci się zastanowić nad tym co napisałeś i spróbować znaleźć sens w Twojej własnej wypowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, DragonFly napisał:

Niesprawiedliwie? Czyli uważasz, że mógłbym teraz wejść na murdera zwyzywać administracja, z mass rdmować graczy itd. A potem wejść bezkarnie na inne serwery strefy, i grać jakby nigdy nic, bo przecież nie na tym serwerze byłem szkodnikiem... więc czemu miałbym niby nie móc pograć na innym... Głupota straszna, radziłbym Ci się zastanowić nad tym co napisałeś i spróbować znaleźć sens w Twojej własnej wypowiedzi.

Przepraszam, ale nie zachowuje się tak jak mnie oceniłeś. Zabiłem na trybie TTT kilku ludzi, dlatego iż chodzili za mną a prosilem żeby nie zbliżali się oraz strzelali do mnie, tak jak wyżej pisałem prosiłbym o unbana na pozostałych serwerach, ponieważ na murderze nigdy się nie zachowywałem tak jak napisałeś kolego. Prosiłbym ciebie żebyś nie oceniał ludzi pochopnie bo nie jesteś w 100% w temacie oraz nie byłeś przy całej sytuacji. 

Dziękuję bardzo za wysłuchanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku o odwieszenie bana, zrozumcie mnie i postawcie się w mojej sytuacji, nie robiłem nic specjalnie bo taki nie jestem.

Pozdrawiam Julek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Ban w 100% słuszny, nie widzę powodu w prowadzeniu dalszej dyskusji (chyba, że Johny lub Vargas skrócą Ci tego bana).

Godzinę temu, Pillow napisał:

Pozdrawiam, Pillow

Z całym szacunkiem, ale czy Ty w ogóle wiesz co piszesz? Zgodziłeś się ze zdaniem Mafoe... Jednakże (pomimo tego, iż ban jest słuszny) Twoim zdaniem jest to niesprawiedliwe, że ban jest nadany na wszystkie serwery. Paradoks... (albo kolesiostwo)

Pozdrawiam

Yor

SpiduR i Szjdss lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym przeprosić za mój komentarz wyżej. Pomyłka wyniknęła z niedoczytania oraz ze zmęczenia. 

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
48 minut temu, Julek napisał:

Przepraszam, ale nie zachowuje się tak jak mnie oceniłeś. Zabiłem na trybie TTT kilku ludzi, dlatego iż chodzili za mną a prosilem żeby nie zbliżali się oraz strzelali do mnie, tak jak wyżej pisałem prosiłbym o unbana na pozostałych serwerach, ponieważ na murderze nigdy się nie zachowywałem tak jak napisałeś kolego. Prosiłbym ciebie żebyś nie oceniał ludzi pochopnie bo nie jesteś w 100% w temacie oraz nie byłeś przy całej sytuacji. 

Dziękuję bardzo za wysłuchanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku o odwieszenie bana, zrozumcie mnie i postawcie się w mojej sytuacji, nie robiłem nic specjalnie bo taki nie jestem.

Pozdrawiam Julek

Po pierwsze to mijałeś się z prawdą co do swojego przewinienia, sam teraz sobie przeczysz... Wcześniej była jedna osoba, teraz jest kilka? Lepiej już siebie nie pogrążaj.

Druga sprawa, bany od zawsze są na wszystkie serwery i nikt Ci nie da ub na jakiś serwer, albo dostaje się na wszystkie albo wcale ;)

Po trzecie, nie pisałem do Ciebie, ani o Tobie... Odniosłem się jedynie do wypowiedzi @Pillow Także nie rozumiem czemu masz do mnie jakieś pretensje, w sprawie Twojej oceny, której nigdzie nie wystawiłem.

Szjdss, DragonFly i Pillow lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kara słuszna moim zdaniem, ale można mu skrócić tego bana o 1 tydzień.... A potem jak sytuacja się powtórzy to dać na 1.5 miesiąca lub więcej  z możliwością odwołania po upływie połowy czasu. 

Pozdrawiam snajper24. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Julek napisał:

Zabiłem na trybie TTT kilku ludzi, dlatego iż chodzili za mną a prosilem żeby nie zbliżali się oraz strzelali do mnie, tak jak wyżej pisałem prosiłbym o unbana na pozostałych serwerach, ponieważ na murderze nigdy się nie zachowywałem tak jak napisałeś kolego. 

Ale to nas w tym momencie nie interesuje ziomuś. Odpowiadasz za swoje zachowanie na całej Strefie. Poza tym - SB działa na zasadzie "wszystko albo nic" tak więc sorry memory - nabroiłeś i teraz sobie odpoczniesz i przemyślisz swoje zachowanie. Może...
Co do samego bana zasłużony, aczkolwiek nie wiem czy długość nie jest ciut za duża. Z drugiej strony natomiast wierzę, że Johny dobrał długość adekwatnie do czynu, wiec co do ewentualnego skrócenia się nie odniosę, bo jestem między młotem a kowadłem ;P
Pozdrawiam!

snajper24 lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko zostało chyba już powiedziane.

Ja nie widzę powodu aby skracać ci ban'a. Sam z doświadczenia wiem że miesiąc odpoczynku dobrze ci zrobi i przemyślisz swoje zachowanie.

Temat wyczerpany, zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.