DarthEleven

[BAN]/[PYTANIE]

5 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam, dzisiaj postanowiłem zagrać o troszkę wczesnej porze jak na granie w gmoda, więc wszedłem na serwer 4 breacha i zauwazylem ze są na nim tylko 3 osoby, dlatego wpadłem na dość niecodzienny pomysł, ponieważ byłem dowódcą MTF (sam) i zapytałem się na priv 2 innych graczy kim są (nie pamiętam nicków :(). Jedna osoba mi odpisała i była SCP-049, więc jak się o tym dowiedziałem, to stwierdziłem, że sam nie dam rady go pokonać, mimo, że już troszkę grałem w breacha, i jak już mówiłem to chciałem go wypuścić aby on dostał expa i ja jako jego zombie. Niestety moja "szampańska" zabawa dobiegła końca, ponieważ dostałem bana za wypuszczanie SCP :desk-flip: (co rozumiem, ponieważ znam regulamin). Mam tylko pytanie, na ile ten ban i czy naprawdę z takiej błahostki muszę mieć tego bana? (piszę to podanie śmiejąc się, ponieważ nie spodziewałem się takiej reakcji, ale jak wspominałem rozumiem dlczego tego bana otrzymałem).

Miłego dnia,

Darth Eleven

Edytowane przez DarthEleven

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko jest na SB. Myślę, że ban jest słuszny za to co zrobiłeś bo gdy nikt nie patrzy to nie znaczy że możesz łamac regulamin i nikt się nie dowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, to w takim razie na jak długo jest ten ban?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na SB także pisze na ile jest ban

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo że odwołanie jest nie zgodne ze wzorem...

Pozwolę sobie wypowiedzieć na ten temat.

Sam wystawiłem ci bana za:

- Sojusz z SCP 049 jako MTF

- Otwieranie mu gate A

- Dawanie się "uleczyć" 049

Ban jest na 3 godziny i nie zamierzam go zmienić (bo jest to dosyć mała kara).

40 minut temu, DarthEleven napisał:

Mam tylko pytanie, na ile ten ban i czy naprawdę z takiej błahostki muszę mieć tego bana? (piszę to podanie śmiejąc się, ponieważ nie spodziewałem się takiej reakcji, ale jak wspominałem rozumiem dlczego tego bana otrzymałem).

Jak mogłeś zauważyć złamałeś 2 punkty w regulaminie: 27 oraz 27.2 

Gracz 049 również dostał bana więc uważam że sprawę można zamknąć

Pozdrawiam oSi'

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.