Skocz do zawartości
Rzuf

[skarga] <Snetry :*>

Rekomendowane odpowiedzi

Rzuf   
Napisano (edytowane)

1. Nick osoby oskarżonej: Snetry :*

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:176433557

3. Przybliżona data zajścia: 17:05

4. Nazwa mapy: mg_n64_goldeneye_go

5. Opis sytuacji: Na mapie z m4a1 siedziałem w jednym miejscu ( na dachu ?) no i Slazzy powiedział mi żebym cytuję " ruszył du*e" to zacząłem tam chodzić po czym dostałem slaya od Snetrego. Gdy prosiłem go o wytłumaczenie nie odpowiedział mi.

6. Coś od siebie: Uważam to za głupie zachowanie ze strony Snetrego. Próbowałem się go zapytać za co mnie slaynął ale on nie odpowiedział, więc przyszedłem z tym na forum.

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Askovsky   

Po pierwsze było inaczej. Slazzy dwukrotnie powtarzał, abyś "ruszył dupe", slay był poprzedzony trzema lub czterema slapami, dodając również, że podczas twojego kampienia była dyskusja w której janek mówił, że można kampić na mg a ja odpowiedziałem "Jeżeli admin twierdzi inaczej to musisz się ruszyć". Miałem na myśli oczywiście zasadę: " Administrator może ustalić dodatkowe zasady, nieujęte w regulaminie".

Ale oczywiście sprawa za głupiego slaya musi iść na forum, bo jakby się obyło bez tego, przecież to Plac Zabaw. Specjalnie naginacie regulamin, cwaniakujecie i łapiecie admina za słówka, żeby on was ukarał, a wy wtedy polecicie ze skargą na forum (mastertrelle2070). Zachowanie takie jest żałosne i wcale się nie dziwie, że Snetry nie miał nawet siły ani ochoty odpowiadać na 'ZA CO PRZECIEŻ NIC NIE ZROBIŁEM???!?!?'. Po 4 slapach, 2 komentarzach żebyś ruszył dupe i dyskusji na temat zakazu kampienia i ustalania zasad przez admina oczywiście nikt by się nie domyślił, o co może temu adminowi chodzić. :questioning:

36 minut temu, Rzuf napisał:

no i Slazzy powiedział mi żebym cytuję " ruszył du*e" to zacząłem tam chodzić

Ruszałeś się o 1 unit do tyłu/przodu/lewo/prawo dalej kampiąc w jednym miejscu. CO MOGŁO PÓJŚĆ NIE TAK PRZECIEŻ "RUSZYŁEM DUPE" TAK JAK POWIEDZIAŁ ADMIN!!! ZA CO???? IDE NA FORUM LOL.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Snetry   

Nie odpowiedziałem ci ponieważ było jasne o co chodzi. Slazzy ci mówił żebyś zmienił pozycje i nie kampil. Ty Rzuf kochasz łapać ludzi za słówka i zrobiłeś co prawda 5 kroków do przodu i potem znowu wróciłeś do tego rogu. I dla ciebie to nie jest kampienie bo zmieniłeś pozycje.

Uwielbiasz naginać regulamin, łamać zasady itp. Zazwyczaj przymykam na to oko(jeżeli to drobnostka)ale dziś postanowiłem cie zeslayowac, to ty szybciutko poleciałeś pisać na mnie skargę przez głupiego slaya. I nawet jeżeli zawiniłem to jak mam ci to wynagrodzic? Zrespic cie jak zginiesz na mg?

Snetry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
2 minuty temu, Snetry napisał:

Slazzy ci mówił żebyś zmienił pozycje i nie kampil.

Slazzy nie powiedział czegoś takiego.

6 minut temu, Snetry napisał:

I nawet jeżeli zawiniłem to jak mam ci to wynagrodzic? Zrespic cie jak zginiesz na mg?

Wystarczy, że Przyznasz się do błędu.

7 minut temu, Askovsky napisał:

Po pierwsze było inaczej. Slazzy dwukrotnie powtarzał, abyś "ruszył dupe", slay był poprzedzony trzema lub czterema slapami, dodając również, że podczas twojego kampienia była dyskusja w której janek mówił, że można kampić na mg a ja odpowiedziałem "Jeżeli admin twierdzi inaczej to musisz się ruszyć". Miałem na myśli oczywiście zasadę: " Administrator może ustalić dodatkowe zasady, nieujęte w regulaminie".

Tak, powiedział żebym ruszył du*e, wiec się ruszyłem i znów wróciłem do miejsca w którym kampiłem. Nie sądzisz, że byłoby lepiej gdyby powiedział "przestań kampić"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Snetry   
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Rzuf napisał:

wiec się ruszyłem i znów wróciłem do miejsca w którym kampiłem

Oooooo tylko na to czekałem, ze się przyznasz do winy. Mam dość twojego marnego trolla, łapania ludzi za słówka i naginania regulaminu.

Edytowane przez Snetry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Snetry napisał:

Oooooo tylko na to czekałem, ze się przyznasz do winy, mam dość twojego marnego trolla. 

O czym ty mówisz? Slazzy NIE ZABRONIŁ mi kampienia, powiedział tylko, że mam ruszyć du*e. Do winy? to Ty popełniłeś błąd.

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Askovsky   
1 minutę temu, Rzuf napisał:

Slazzy nie powiedział czegoś takiego.

Wystarczy, że Przyznasz się do błędu.

Tak, powiedział żebym ruszył du*e, wiec się ruszyłem i znów wróciłem do miejsca w którym kampiłem. Nie sądzisz, że byłoby lepiej gdyby powiedział "przestań kampić"

15 minut temu, Askovsky napisał:

łapiecie admina za słówka, żeby on was ukarał, a wy wtedy polecicie ze skargą na forum (mastertrelle2070)

Dokładnie o to mi chodziło...

"Haha! Admin nie powiedział, żebym "nie kampił" tylko żebym "ruszył dupę" więc będę chodził w kółko a jak mnie slejnie udam że nie wiem o co chodzi bo nie sprecyzował XDDDDD"

Żartuje... oczywiste jest to, że musiał powiedzieć - "Graczu o nicku Rzuf, zgodnie z czwartą zasadą Regulaminu Administratora zawartego w Regulaminie Placu Zabaw - serwera StrefyGier jako Administrator serwera wybrany przez Jesusa - head admina Placu Zabaw nakazuję Ci, abyś nie poruszał się ciągle w obrębie 1000unitów kwadratowych na mapie czekając na przeciwnika."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Snetry   
Napisano (edytowane)
18 minut temu, Askovsky napisał:

"Haha! Admin nie powiedział, żebym "nie kampił" tylko żebym "ruszył dupę" więc będę chodził w kółko a jak mnie slejnie udam że nie wiem o co chodzi bo nie sprecyzował XDDDDD"

@Askovsky bardzo dobrze wyjaśnił co się dzieje w twojej głowie, i co robisz za każdym razem kiedy naginasz regulamin :)

Edytowane przez Snetry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
Napisano (edytowane)

@Askovsky jest różnica miedzy RUSZENIEM DUP*KA, a KAMPIENIEM. Ruszyć Du*e mogę nawet o 1 jednostkę, a co to kampienie chyba tłumaczyć nie muszę.

@Snetry Widzę, że szybko zmieniasz zdanie. Przed chwilą jeszcze się przyznawałeś do błędu. :)

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Snetry   
5 minut temu, Rzuf napisał:

@Snetry Widzę, że szybko zmieniasz zdanie. Przed chwilą jeszcze się przyznawałeś do błędu. :)

To miało brzmieć jak sarkazm ale po przeczytaniu mojego posta zauważyłem, ze to na sarkazm nie wygląda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   

Witam,

Streszczenie sytuacji: Rzuf skampiłeś się w rogu mapy, po około 30 sekundach kucania w miejscu, dostałeś parę slapów (co dla ciebie jako starego gracza powinno być już intuicyjne ponieważ slapy dajemy zawsze i tylko wtedy gdy ktoś powinien się ruszać a stoi w miejscu), następnie ktoś (Slazzy?) rzekł żebyś ruszył pupę, ruszyłeś się kawałek do przodu, do tyłu (żeby było dokładnie tak z 5 cm) zrobiłeś tak z 15 razy (co jest oczywistym trollem już samo w sobie), porobiłeś tak z 10 sekund, zacząłeś wychodzić z kampy po czym wygląda to jakbyś nawet miał zamiar grać ALE NOPE - zwątpiłeś, stwierdziłeś chyba że strollujesz i cofnąłeś się w to samo miejsce po czym zacząłeś kampić w ten sam sposób patrząc w podłogę. Slazzy ZNOWU zwrócił ci uwagę mówiąc twój nick, natomiast Snetry cię zesleyował i zrobił to słusznie.
Cała sytuacja (czas stania w miejscu) trwała ponad minutę.

Nie ma opcji żebyś nie wiedział o co chodzi, mimo tego że nie zostało ci to powiedziane bezpośrednio, to samo tyczy się twojego kolegi który ostro zespamował czat na zasadzie że bezprawie. (Bodajże woof woof god).

Mimo że nie bezpośrednio uwaga została ci zwrócona kilkukrotnie !

Od siebie: To że nie ma na coś zasady, nie znaczy że jesteście nietykalni.

Są różne mapy MG, w niektórych wymagane jest kampienie dlatego stworzenie zasady strict byłoby bez sensu bo każdy by ją próbował jakoś nagiąć, my z uwagi na towymagamy od was kultury i samodzielnego myślenia, najprostszego myślenia... Nie musisz być Einsteinem żeby zrozumieć o co chodzi.

Jeżeli jest mapa w której się zabijamy (strzelamy) to w momencie gdy zostaje 2 ct i 2 terrorystów to szukamy siebie, a nie czekamy gdzieś w czeluściach mapy przez niewiadomo jak długo, a inni gracze czekają bezczynnie aż ciebie ktoś znajdzie. Szanujmy czas innych i grajmy :)

Rzuf za robienie Troll tematów, trollowanie samo w sobie, usilne szukanie dziury w całym oraz CWANIAKOWANIE

zostajesz ukarany 24-godzinnym banem bez możliwości odwołania.

Gracz Woof Woof God (Nick w tamtym momencie na serwerze "wraca scigany z urzedu") za CWANIAKOWANIE oraz brak kultury dostaje Gaga na 12 godzin, również bez możliwości odwołania.

Temat zamykam, nie ma w nim nic więcej do wyjaśnienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Jako Head Admin po zapoznaniu się z sytuacją przyklepuję karę Timona.

Tyle ode mnie, J.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.