Skocz do zawartości
BonkuByku

[Ban] <✪BonkuByku✪>

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick, na który została nałożona kara:✪BonkuByku✪
2. Steam ID: STEAM_0:1:103505871
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1%3A1%3A103505871&Submit=Search
4. Opis sytuacji: Opis sytuacji: Dostałem bana za "obrazanie administracji" od @Snetry Tylko, że ja jej nie obraziłem (?). Donald powiedział żebyśmy poszli na forum w jakieś sprawie(dokładnie nie pamiętam o co mu chodziło). Asko po tym dodał " Je**ć forum" , no to ja żartobliwie dodałem " i adminów"
5. Coś od siebie: Proszę o zdjęcie bana, ponieważ tak jak piszę wyżej nikogo nie obraziłem

Edytowane przez BonkuByku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Snetry   

Zobacz sobie mój post pod odwołaniem od muta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   
Napisano (edytowane)

Czyli poczekaj spróbuje to sobie przetłumaczyć:

1 hour ago, BonkuByku said:

Dostałem bana za "obrazanie administracji" ... " Je**ć forum" , no to ja żartobliwie dodałem " i adminów"

Nie, dla mnie nadal za trudne, spróbuje matematycznie :challenge-accepted:

Je**ć forum + i adminów = Je**ć forum i adminów

Czyli jakby to podzielić i włożyć pod pierwiastek z kota to wychodzi że powiedziałeś.

Je**ć adminów

Hmmm... nadal coś nie tak :desk-flip:

W takim razie spróbuje powiązać matmę z j. polskim ROZSZERZONYM

Je**ć adminów =/= Obraza

AHA ! Czyli słowo Je**ć to takie milsze słowo pewnie na masowanie plecków !

Głupi ja, a rodzice mnie oszukiwali całe życie że to znaczy coś innego... ale się dałem strollować :lol:

---

Tak serio:

Bonku napisałeś że nie obraziłeś Administracji i przyznałeś w tym samym poście że to zrobiłeś, tak się kończy pozwalanie INNYM Administratorom żeby pisać Admin ch*j itd. wszystko fajnie i śmiesznie dopóki ktoś nie stwierdzi że ma dość i sypie się fala banów, niejednokrotnie ostrzegałem ludzi o tym, a TY dostawałeś już niejednokrotnie za to Gagi, spodziewałeś się że skończy się to inaczej ?

Bonku uważam że dałoby rade ci skrócić BANA jeżeli przeprosiłbyś że wyzwałeś Administracje (bo wyzwałeś stary no weśśś) i obiecałbyś że się z tym ogarniesz (masz chyba z 6 gagów właśnie za to) tylko weź pod uwagę czy będziesz grał z rana, bo ban jest tylko na 24h, jak nie będziesz grał z rana to w sumie żadna różnica czy dostaniesz skrócenie.

I błagam was na Litość Matki Boskiej Polek przestańcie się wyzywać !

Kochajcie się ! <3

Z uwagi na niska szkodę społeczną oraz fakt że ban jest więcej niż należny chcę tylko żeby Bonku wziął na klatę swoje czyny i w razie gdy to zrobi to pokazać mu że taką postawę szanujemy, jeżeli topic pozostanie bez zmian do 22 to zamykam go.

Edytowane przez Timon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiedz mi w czym masz problem i dlaczego oczekujesz unbana....Rozumiem chcesz się obronić, ale tu nie ma co się bronić.Po tym co przeczytałem z twojego odwołania to wychodzi na dalsze złe zachowanie wobec adminów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blodi9   

Moim zdaniem gag był wystarczającą karą dla niego inni dostali samego gaga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Snetry   
Napisano (edytowane)

@Blodi9 Zobacz sobie jego listę gagów na sourcebans. Prawie wszytko to gagi za obrazę, dalej sadzisz ze sam gag wystarczy? 

Jak to @Remzo napisał: Wolę wyłączyć serwer z braku "ogarniętych" graczy, aniżeli trzymać go dla bandy marnych trolli.

Edytowane przez Snetry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Czasem można trollować ale raz czy dwa. Jest powiedzenie: "co za dużo to nie zdrowo". W tym przypadku za dużo trollów znalazło się pod młotem a kowadłem. Bonku nic do ciebie nie mam i cie lubie, ale czasem twoje odzywki "je*ać adminów" wymykają się z pod kontroli. Chciałem napisać żeby był tylko gag ale jak napisał @Snetry 

45 minut temu, Snetry napisał:

Zobacz sobie jego listę gagów na sourcebans. Prawie wszytko to gagi za obrazę, dalej sadzisz ze sam gag wystarczy? 

Jestem za zatrzymaniem bana. Przemyśl sobie to na spokojnie i mam nadzieje że taka sytuacja się u ciebie nie powtórzy. :)

Pozdrawiam

MeRaX

Edytowane przez Just MeRaX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bobek   

Jak to @Remzo napisał: Wolę wyłączyć serwer z braku "ogarniętych" graczy, aniżeli trzymać go dla bandy marnych trolli.

Cytat ni w kij, ni w oko...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
2 godziny temu, Bobek napisał:

Cytat ni w kij, ni w oko...

Kłóciłbym się z tym Bobek.

Nie wiem co się ostatnio dzieje z serwerem, ale grając dzisiaj zauważyłem, że "to nie jest plac o który walczylim".
Poświęciłem naprawdę MASĘ czasu od początku by postawić serwer na nogi - musiałem nauczyć się podstaw obsługi konsoli serwera, konfiguracja, wyszukiwanie map... Niezliczone godziny, za które nie usłyszałem w sumie razem z drugim [email protected] nawet głupiego "dziękuję". @Remzo oczywiście był głównym motywatorem, silnikiem oraz mózgiem operacji, lecz nie zmienia to faktu, że jestem załamany postawą graczy.

Wulgaryzmy na administrację przy obecności tychże? Nie mówię, że jestem święty, sam nie raz rzucę grubym mięsem, ale to co tu się wyczynia przechodzi jakiekolwiek pojęcie. Remzo w swoim cytacie miał przede wszystkim na myśli postawę graczy - sam nie mam zamiaru inwestować własnych pieniędzy w coś, z czym się w żaden sposób nie utożsamiam. Dzisiejsze wiadomości, które dostałem będąc w pracy sprawiły, że złapałem się za głowę. Już ostatnio zauważyłem, że gracze podjudzeni zachowaniem innego gracza, zaczęli bawić się w katów i znęcać się nad konkretnymi jednostkami co doprowadziło do pęknięcia pewnej bariery. W tym momencie stwierdziłem, że już muszę zainterweniować - jeśli WY, jako GRACZE (mówię tu również o ADMINISTRACJI) nie ogarniecie swojego zachowania, serwer zostanie  W Y Ł Ą C Z O N Y.

Byłby to tragiczny koniec pięknej, wieloletniej historii z wieloma powrotami. Mam nadzieję, że weźmiecie sobie mój komentarz do serca i zaczniecie zwracać uwagę na godność i uczucia innych osób.

@BonkuByku Twoja kara zostaje, powinieneś się cieszyć, że jest taka krótka.
@Askovsky za obrazę forum dostajesz ukarany mutem na 48h.

W razie jakichkolwiek komentarzy, proszę nie wahać się napisać tu na forum. Temat zostawiam otwarty na 24 godziny.
J.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może i ja wtrącę parę groszy od siebie. Postaram się krótko, zwięźle i na temat.

Według mnie obecna sytuacja na serwerze jest po prostu żenująca, masa chamskich odzywek i zaczepek, co więcej, nie tylko w relacjach gracze - gracze, ale również gracze - administracja. Nie będę teraz publicznie pisał kto, co i kiedy, ale po prostu jedna wielka ŻENADA. W pracy często wchodzę na forum i jak czytam te skargi/odwołania/wypowiedzi, to szlag mnie trafia, wydaje mi się, że niektórzy z Was zapomnieli, na czym polega idea serwera 4FUN, o administratorach, którzy publicznie traktują innych graczy, (za przeproszeniem) jak gówno nawet nie chcę się rozpisywać, bo sami powinni wiedzieć, co robią źle i postarać się poprawić swoje zachowanie, to nie zwierzyniec z małpami w klatkach.

Mam nadzieję, że zakończycie te pseudo wyzywanie się, a jak nie, to po prostu czas najwyższy zacząć dawać surowsze gagi, muty, a nawet bany, gdy upomnienie nie poskutkuje, może wtedy nauczycie się szacunku do drugiego człowieka.

Na razie ode mnie to tyle, bo gdyby zebrać wszystko do kupy, to mój post byłby 15 razy dłuższy, ale wiadomo, że nikomu nie będzie się chciało tego czytać, dlatego też poruszyłem tylko najważniejszą kwestię.

Peace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Biorąc pod uwagę zerowy odzew ze strony graczy zamykam temat.

J.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.