Bulza12

ranga czatownik

21 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam ,chciałbym aby dodano nową range taką jak "czatownik". 

Ranga służyła by do kontroli czatu oraz czatu głosowego.Posiadała by dostęp do komend takich jak: slap,kick.mute i gag.Coś w stylu stróża tylko ta ranga dba o czat i kulutre na serwerze.Na tą range zasługiwała by osoba miła ,wesoła i znana administracji.

Pozdrawiam Bulza. :D

Edytowane przez Bulza12

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta, i co jeszcze? karawan ze złota?. Nie wymyślajcie bzdur bo już tych rang jest i tak za dużo (Poczynając od Zaufanego kończąc na Stróżu - Od takich spraw jest administracja).

PutaMadre lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bzdury? ,to nie są "bzdury" to jest prośba o dodanie nowej rangi .A poza tym po zaufanym graczu był od razu stróż.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Jeśli czatownik miałby dbać o chat, to po co slap i kick? Lecz co do samej takiej rangi to o chat powinna dbać administracja.

Edytowane przez oSi'

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem ,ale zdarza się tak ,że rano lub wieczorem nie ma administracji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Skorkowy napisał:

Nie wymyślajcie bzdur bo już tych rang jest i tak za dużo (Poczynając od Zaufanego kończąc na Stróżu - Od takich spraw jest administracja).

Rangi typu zaufany i stróż już nie występuje na breachu.

Co odnośnie rangi "czatownik", bym wolał bardziej przywrócić poprzedniej rangi jakie widniały na serwerze. Dodatkowym pomysłem preferował bym nadaniu w randze "stały gracz" możliwość "votegag" czy nawet "votemute", co by rozwiązało problem jak by nie było w tym czasie administracji na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale po co? Jak ktoś chce pilnować porządku to niech napisze podanie. Btw. Na BR1 jest około 20 administratorów.

PutaMadre lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z czego większość to operatorzy lub moderatorzy. I nie wchodzą za często ,lub o określonych godzinach. A czatownik by pilnował chatu i osób np. AFK lub graczy co przeklinają . :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Godzinę temu, DragonFly napisał:

Na BR1 jest około 20 administratorów.

Ponad 30 administratorów jak już (serwer dla normalnych graczy ma 48 slotów) :>

Lecz sam fakt, jak teraz serwery breacha, po przez przechodzące zmiany cierpią z powodu zmniejszeniu ilości występujących serwerów, że na siłę gracze wbijają na serwer breacha #1 , bo brakuje dla nich miejsca. Uważam, że powinny występować jakiekolwiek niższe rangi od rangi "operatora", które umożliwiają kontrolę na serwerze. Niestety nie każdy administrator jest aktywny czy nawet nie siedzi 24 godziny na dobę. Serwer tak naprawdę tworzą gracze i powinny też dbać o niego po przez nadaniu odpowiednich uprawnień im (przez rangi). 

Edytowane przez Wilczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sobie aktualnie zrobiłem mała przerwę(W końcu mamy teraz 30 administratorów na jednym serwerze). Ogólnie jak dla mnie, jeżeli jakaś ranga miała by wrócić to tylko stróż. 

4 godziny temu, Wilczy napisał:

Co odnośnie rangi "czatownik", bym wolał bardziej przywrócić poprzedniej rangi jakie widniały na serwerze. Dodatkowym pomysłem preferował bym nadaniu w randze "stały gracz" możliwość "votegag" czy nawet "votemute", co by rozwiązało problem jak by nie było w tym czasie administracji na serwerze.

Jak dla mnie dodanie votegag'a i votemute'a nie ma sensu gdyż te komendy na pewno były by nadużywane przez graczy na serwerze.

3 godziny temu, Wilczy napisał:

Niestety nie każdy administrator jest aktywny czy nawet nie siedzi 24 godziny na dobę.

Często jest tak, że taki członek administracji czasem potrzebuje parę dni wolnego od serwera.

3 godziny temu, Wilczy napisał:

Serwer tak naprawdę tworzą gracze i powinny też dbać o niego po przez nadaniu odpowiednich uprawnień im (przez rangi). 

Serwer tworzą gracze ale czy adminstrator na serwerze też czasem nie był graczem ?? Jak to napisał wyżej mądrze @DragonFly, jak chcesz pilnować serwera to proszę złóż podanie. W końcu każdy administrator na serwerze był,jest i będzie cały czas graczem który chce pilnować porządku na serwerze, wprowadzać nowych graczy w tryb i upominać kiedy łamią regulamin do czasu. Co prawda administracja ma większą swobodę czyt. komendy ale to jest tylko w celach pilnowania porządku na serwerze. W końcu nikt nie chce anarchii na serwerze.

Co do samej rangi to jakby miało coś powstać to tylko wrócić do stróża i starej mechaniki nadawania tej rangi.

Dziękuje za uwagę i mam nadzieje, że na serwerze nie panuje żaden chaos z powodu zamknięcia dwóch serwerów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

2 godziny temu, Limbo napisał:

Jak dla mnie dodanie votegag'a i votemute'a nie ma sensu gdyż te komendy na pewno były by nadużywane przez graczy na serwerze.

Przypadku komendy "votekick" nie przyuważyłem, żeby osoba z rangą "stały gracz" tego nadużywała . To wątpię żeby tak było z komendami "votegag" czy "votemute". Zawszę te komendy można nadać randze wyższej niż "stały gracz", aby administracja się niepokoiła ;).

Serwer tworzą gracze ale czy adminstrator na serwerze też czasem nie był graczem ?? Jak to napisał wyżej mądrze @DragonFly, jak chcesz pilnować serwera to proszę złóż podanie.

Każdy jest graczem (też tak uważam), lecz czemu gracz, który chce wesprzeć jakoś serwer musi wstąpić do administracji :(? Jeżeli chcesz traktować każdego tak samo to powinny być alternatywy dla osób, które spędzają cały czas na serwerze i przestrzegają wszystkiego, lecz nie chcą pisać podania, a zarazem administracja im ufa. 

Co do samej rangi to jakby miało coś powstać to tylko wrócić do stróża i starej mechaniki nadawania tej rangi.

Stara mechanika nadawania rangi stróża była dobra dla serwera. 

Edytowane przez Wilczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chcąc pogodzić obie strony można chyba znaleźć rozwiązanie które zapewni nam sytego wilka i całą owcę. Zanstanawiając się chwilę nad problemem doszedłem do ciekawego pomysłu. Dla tych, którzy rzeczywiście są tacy "super fajni", chcą pomagać, przestrzegają ragulamin, pomagają już graczom, są przez wszystkich lubiania i są zaufani przez administrację, oraz nie chcą składać podania o administratora. Dla tych osobników można stworzyć rangę Wzorowy gracz. Ranga Wzorowy gracz posiadałaby wyżej wymienione komendy czyli: votemute, votegaga, votekick, slap, mute, gag, kick. Jednnakże zgłaszając się na tą rangę podejmujesz się wyzwania pozostania wzorowymm graczem. Co za tym idzie najmniejsze przewinienie, przekleństwo, bug mapy, glitch. Jedna taka akcja skutkowałaby usunięciem natychmiastowym rangi, banem na miesiąc, a następnie po powrocie gagiem i mutem na tydzień. Żeby osobnik przypomniał sobie jak miał się zachowywać. Po ukaraniu osobnik mógłby się zgłaszać po rangę ponownie tylko tym razem pod groźbą perm-bana za błąd, ponieważ już raz dostał szansę na udowodnienie siebie. W ten sposób wyeliminujey osobniki, które chcą mieć władzę pokroju admina bez odpowiedzialności admina, a także dostaniemy dobry materiał na przyszłych adminów, jeżeli postanowią zostać. Potem, jeżeli ktoś się utrzyma na pozycji przez powiedzmy 2 miesiące (czasu przeganego na serwerze po otrzymaniu rangi) można się zastanawiać nad nadaniem praw admina.

Jestem szczerze ciekaw jakie macie zdanie na temat tego pomysłu!

snajper24 lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie powinni dodać rangę "czatownik" ,bo nie każdy chce od razu należeć do administracji. I nie chce mieć na sobie taką odpowiedzialność  jak np. sprawdzanie reportów banowanie graczy itp. Taki czatownik był by tylko wsparciem dla administracji i nie miał by za zadanie banować graczy.I był by potrzebny też jak nie ma administracji rano ,wieczorem i o każdej innej porze. Lub w ostateczności chciałbym ,żeby przywrócili rangę "stróż" z dodatkowymi ulepszeniami. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, chcialbym zeby dodano rangę ''czatownik'' poniewaz nie zawsze jest administracja a szczególnie rano i wieczorem ;)<3  :):D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

1 godzinę temu, Bulza12 napisał:

Według mnie powinni dodać rangę "czatownik" ,bo nie każdy chce od razu należeć do administracji. I nie chce mieć na sobie taką odpowiedzialność  jak np. sprawdzanie reportów banowanie graczy itp. Taki czatownik był by tylko wsparciem dla administracji i nie miał by za zadanie banować graczy.I był by potrzebny też jak nie ma administracji rano ,wieczorem i o każdej innej porze. Lub w ostateczności chciałbym ,żeby przywrócili rangę "stróż" z dodatkowymi ulepszeniami. ;)

Jak dla mnie to wygląda na to, że po prostu chcesz mieć możliwość karania ludzi i grożenia im "nie rób tak, bo cię kicknę", albo "rób jak mi się podoba, bo cię kicknę". Same komendy mute i gag dają niesamowitą władzę. Ty chcesz posiąść władzę bez odpowiedzialności, jaką ponosi się ze względu zostania adminem. Moje rozwiązanie jest proste. Tworzymy z ciebie materiał na admina. Zgłaszasz się dobrowolnie na serwerze do któregokolwiek z adminów, czekasz np 2 tyg na rozpatrzenie i albo dostajesz albo nie. Nie piszesz podania, nie należysz do grona administracji, nie masz praw na forum, sb, nie jesteś brany pod uwagę przy zebraniach administracji itp. Przyjmujesz tylko warunki, które wam przedstawiamy. Dostajesz władzę i klarowne postępowanie w wypadku jej nadużycia, lub jej niegodnej reprezentacji. Wszystko jak powinno być, tylko z pominięciem etapu rekrutacji na admina, której się tak boisz.

~Edit by Pandzia: P.S. Świetna robota. Zakładanie konta na forum tylko po to, żeby poprzeć pomysł kolegi. 

Edytowane przez Pandzia
Zapobieganie nabijaniu postów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, Pandzia napisał:

Jak dla mnie to wygląda na to, że po prostu chcesz mieć możliwość karania ludzi i grożenia im "nie rób tak, bo cię kicknę", albo "rób jak mi się podoba, bo cię kicknę". Same komendy mute i gag dają niesamowitą władzę. Ty chcesz posiąść władzę bez odpowiedzialności, jaką ponosi się ze względu zostania adminem. Moje rozwiązanie jest proste. Tworzymy z ciebie materiał na admina. Zgłaszasz się dobrowolnie na serwerze do któregokolwiek z adminów, czekasz np 2 tyg na rozpatrzenie i albo dostajesz albo nie. Nie piszesz podania, nie należysz do grona administracji, nie masz praw na forum, sb, nie jesteś brany pod uwagę przy zebraniach administracji itp. Przyjmujesz tylko warunki, które wam przedstawiamy. Dostajesz władzę i klarowne postępowanie w wypadku jej nadużycia, lub jej niegodnej reprezentacji. Wszystko jak powinno być, tylko z pominięciem etapu rekrutacji na admina, której się tak boisz.

~Edit by Pandzia: P.S. Świetna robota. Zakładanie konta na forum tylko po to, żeby poprzeć pomysł kolegi. 

JA ? ja nie powiedziałem ,że ja muszę dostać tą range. I ty oskarżasz mnie ,że będę tym kickować osób ? Ja chce ,żeby dodano tą range ,ponieważ nie zawsze jest admin i może się coś zdarzyć przez ten czas. I ja nie powiedziałem ,że chce być adminem chce tylko aby taka rangą była i nie tylko dla mnie ale też dla dobrych graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Na breach #1 jest za dużo adminów, na miejscu @NavySealPL zrobiłbym porządki z osobami, które nie wchodzą od dłuższego czasu ;). A co do samej rangi nie ma sensu, jak @Limbo się wypowiedział ludzie by nadużywali komend.

Edytowane przez PutaMadre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale na tą range trzeba było by zasłużyć. np.pomagać nowym graczom i administracji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
34 minuty temu, Bulza12 napisał:

Ale na tą range trzeba było by zasłużyć. np.pomagać nowym graczom i administracji.

Po to jest stały gracz ;) .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wiem ,tylko stały gracz nie ma dostępu do tych komend slap,kick.mute i gag ,a czatownik by miał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Witam, 

Taka ranga NA RAZIE nie powstanie, gdyż nie jest potrzebna.

Od takich rzeczy jest administracja ( z tego co widzę jest nawet rano. )

Druga sprawa, dana ranga nie dostanie takich uprawnień, ponieważ podobne uprawnienia ma operator. Jedynie jaka jest różnica to posiada bana.

Temat zamykam, gdyż są nabijane posty a propozycja odrzucona.

Pozdrawiam.

Edytowane przez NooBak®
Wilczy, Akise Aru, Limbo i 4 innych lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.