Skocz do zawartości
Plac pełen śmiechu :)

Coś tu chyba raczej troszke delikatnie w c*******j nie gra :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, chciałbym porozmawiać na temat tego co dzieję się aktualnie na serverze 4fun. 

W regulaminie wyraźnie jest napisane że nie można nadużywać wulgaryzmów lecz dawanie muta i gaga za byle jakie przekleństwo czy beknięcie to przesada. :)
Admini rezygnują, więc coś jest chyba nie tak. 

Temat [email protected] to dobra sprawa. Nie dość że nie bywa zbyt często na serverze, a jak sie pojawi to z ciśnieniem 300/200 i nie potrafi rozmawiać lecz tylko narzeka. Gdy braknie mu argumentów to zachowuje sie bardzo dojrzale (czego od wszystkich oczekuje) czyli wlepia bana. Jak dla mnie server był spoko ale wprowrowadzenie reżimu jest ciutke przesadzone. :D Można było wejść pośmiać się i pogadać, a teraz 3 osoby sie odzywają bo każdy ma gaga, muta lub bana. :)

POZDRAWIAM, NIECH JEZUS NIE BEDZIE Z NAMI. :*:*:*

Edytowane przez Plac pełen śmiechu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

To, że zaczynamy od was wymagać pewnego zachowania, bardziej dojrzałego zachowania jest ponad wasze siły?
Może i rezygnują, my ich na siłę nie trzymamy - to, że im się nie podoba system, jest tylko ewidentnym sygnałem na temat ich ZAKŁAMANIA - wczoraj na wieczornym spotkaniu zarówno @Snetry jak i @MultiKillson zgodzili się ze mną na ten temat. To, że dziś zmienili zdanie, jest dowodem na to, że zwyczajnie niedojrzali do tej roli.

W skardze BonkaByka napisałem powody takich, a nie innych decyzji:

" Nie wiem co się ostatnio dzieje z serwerem, ale grając dzisiaj zauważyłem, że "to nie jest plac o który walczylim".
Poświęciłem naprawdę MASĘ czasu od początku by postawić serwer na nogi - musiałem nauczyć się podstaw obsługi konsoli serwera, konfiguracja, wyszukiwanie map... Niezliczone godziny, za które nie usłyszałem w sumie razem z drugim [email protected] nawet głupiego "dziękuję". @Remzo oczywiście był głównym motywatorem, silnikiem oraz mózgiem operacji, lecz nie zmienia to faktu, że jestem załamany postawą graczy.

Wulgaryzmy na administrację przy obecności tychże? Nie mówię, że jestem święty, sam nie raz rzucę grubym mięsem, ale to co tu się wyczynia przechodzi jakiekolwiek pojęcie. Remzo w swoim cytacie miał przede wszystkim na myśli postawę graczy - sam nie mam zamiaru inwestować własnych pieniędzy w coś, z czym się w żaden sposób nie utożsamiam. Dzisiejsze wiadomości, które dostałem będąc w pracy sprawiły, że złapałem się za głowę. Już ostatnio zauważyłem, że gracze podjudzeni zachowaniem innego gracza, zaczęli bawić się w katów i znęcać się nad konkretnymi jednostkami co doprowadziło do pęknięcia pewnej bariery. W tym momencie stwierdziłem, że już muszę zainterweniować - jeśli WY, jako GRACZE (mówię tu również o ADMINISTRACJI) nie ogarniecie swojego zachowania, serwer zostanie  W Y Ł Ą C Z O N Y.

Byłby to tragiczny koniec pięknej, wieloletniej historii z wieloma powrotami. Mam nadzieję, że weźmiecie sobie mój komentarz do serca i zaczniecie zwracać uwagę na godność i uczucia innych osób."

Mówisz, że 3 osoby się odzywają? Dziwne, bo ja wg demka naliczyłem 9. Ale cóż, lepiej zawsze zaokrąglić na własną korzyść, nieprawdaż?
Pozdrawiam, J.

PS dla mnie jesteś zwykłym tchórzem, skoro boisz się podpisać swoim prawdziwym nickiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śmieszy mnie fakt że postanowiłeś sie za to "zabrać", a tylko to zabijasz :)

Jeśli już przytaczasz temat demek to sobie odpal demka z przed kilku tygodni lub nawet paru dni i odpowiedz sobie na pytanie czy to Twoje 9 osób to jest dużo?

A co do Twojego tchórzostwa.

Przytocze sytuacje z przed chwili - oczywiście jeśli tylko nie wlapisz mi za to bana :D

Server może się tylko ulepszać poprzez wysłuchanie krytyki od graczy.

A jeśli Ty jako [email protected] nie potrafisz wysłuchać ludzi tylko wlepiasz im bana, pytasz czy ktoś jeszcze i wychodzisz zanim ktoś Ci odpowie :)
Nie wspominając o tym że ludzie chcieli by Ci powiedzieć co i jak, lecz 90% ludzi ma muta :) 

A no i ps. dzieki że wyjaśniłeś w 2% moj post wklejając niepotrzebne rzeczy. :D

A no i uprzedzając Twoja odpowiedź nie każde słowa krytyki to jest prowokacja. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)

Dla was zabranie wulgaryzmów, gnębienia innych osób czy bindów "admin ****" to zabijanie atmosfery serwera? Przykro mi, ale ja nie mam zamiaru utrzymywać takiego serwera, z tego rodzaju zachowaniami.

9 osób? Dużo biorąc pod uwagę specyfikę CSGO, a dokładniej jego średnią wieku.

CO DO KRYTYKI - jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to być zrozumiał po co to wkleiłem - " jeśli WY, jako GRACZE (mówię tu również o ADMINISTRACJI) nie ogarniecie swojego zachowania, serwer zostanie  W Y Ł Ą C Z O N Y".
Ładne, proste i na temat. Ja nie mam już siły przekrzykiwać się z wami. Skoro wy nie chcecie współpracować, to muszę egzekwować to, co jest teoretycznie PODSTAWĄ tego serwera, a mianowicie REGULAMIN. Co do mojego wychodzenia - dyskusja z Asko jest przeniesiona na PW, bo nie chcę prać brudów publicznie. PO to jest forum, po to jest PW by z niego korzystać. Serwer ma służyć do GRANIA, a nie dyskusji kto ma rację w tym momencie.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chyba czegoś nie rozumiem, kto powiedział, że nie można od czasu do czasu rzucić mięsem? Można, a w niektórych sytuacjach nawet trzeba.

Głównie chodzi o ograniczenie chamskich i wulgarnych odzywek w stronę administracji i innych graczy, bo to psuje atmosferę na serwerze i tworzy niepotrzebne kłótnie, które później przenoszą się na forum... Jeżeli dla Was jest to głupie i uważacie, że serwer schodzi na psy, to nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Niestety racje dalej mam ja.
Sam sobie przeczysz, piszesz że po to jest forum, a potem nakłaniasz do korzystania z PW.
Fajnie, lecz forum jest po to żeby z niego korzystać i żeby inni ludzie też mogli przeczytać co się dzieje i wyrazić na ten temat swoją opinie.

I po co grozisz zamknięciem servera? Zachowujesz się jakbyś z łaski sie tym zajmował. Jeśli tak jest to zrezygnuj.

A co do tematu. 

Nie ma nigdzie napisane, że wulgaryzmy są zabronione (tak jak to napisałem w pierwszym poście (dobrze że czytasz ze zrozumieniem)).
To że ktoś przeklnie nie znaczy że, powinien dostawać muty. Będąc szczerym, to powinieneś wiedzieć że CS:GO jest to gra 18+. Więc czemu nie można przeklinać?
Nie każda osoba która powie jakieś złe słowo, powinna być wrzucana do jednej teczki z tymi co gnębią ludzi. :)
Oczywiście gnębienie ludzi jest złe i tego nie powinno być. ZA TO POWINNY BYĆ BANY. 
Więc nie wydaje mi sie że osoba mówiąca słowo k***a powinna być karana tak samo jak ludzie znęcający się nad innymi.

Odpowiedz sobie na pytanie czy przyjemnie sie gra bez komunikacji? Jako weteran CS'a odpowiem Ci stanowczo że nie, a utracić to można przez głupie słowo wypowiedziane nawet przypadkiem. :D

Jeśli sie z tym nie zgadzasz i dalej będą leciały bany od Twoich ---, takie jakiego ja dzisiaj dostałem. To nie ma co drążyć tematu bo ten server długo nie przetrwa.

Edytowane przez pomidor™
Nie używaj nieodpowiedniego słownictwa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znowu będzie zły DragonFly, który przerywa dyskusje na forum, ale cóż takie życie Panowie. Widzimy się za kilka dni, prosiłbym też o napisanie na PW informacji z nową nazwą użytkownika. 

Pozdrawiam, ten zły Moderator.

PS.To informacja do autora tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Plac pełen śmiechu :) napisał:

Niestety racje dalej mam ja.
Sam sobie przeczysz, piszesz że po to jest forum, a potem nakłaniasz do korzystania z PW.
Fajnie, lecz forum jest po to żeby z niego korzystać i żeby inni ludzie też mogli przeczytać co się dzieje i wyrazić na ten temat swoją opinie.

I po co grozisz zamknięciem servera? Zachowujesz się jakbyś z łaski sie tym zajmował. Jeśli tak jest to zrezygnuj.

A co do tematu. 

Nie ma nigdzie napisane, że wulgaryzmy są zabronione (tak jak to napisałem w pierwszym poście (dobrze że czytasz ze zrozumieniem)).
To że ktoś przeklnie nie znaczy że, powinien dostawać muty. Będąc szczerym, to powinieneś wiedzieć że CS:GO jest to gra 18+. Więc czemu nie można przeklinać?
Nie każda osoba która powie jakieś złe słowo, powinna być wrzucana do jednej teczki z tymi co gnębią ludzi. :)
Oczywiście gnębienie ludzi jest złe i tego nie powinno być. ZA TO POWINNY BYĆ BANY. 
Więc nie wydaje mi sie że osoba mówiąca słowo k***a powinna być karana tak samo jak ludzie znęcający się nad innymi.

Odpowiedz sobie na pytanie czy przyjemnie sie gra bez komunikacji? Jako weteran CS'a odpowiem Ci stanowczo że nie, a utracić to można przez głupie słowo wypowiedziane nawet przypadkiem. :D

Jeśli sie z tym nie zgadzasz i dalej będą leciały bany od Twoich ---, takie jakiego ja dzisiaj dostałem. To nie ma co drążyć tematu bo ten server długo nie przetrwa.

Dyskusja między mną, a Askiem dotyczyła też spraw między nami więc nie widziałem powodu by wyciągać to publicznie. Nikt nikomu nie zabronił się wyrażać, o ile krytyka jest KONSTRUKTYWNA, a nie wyciągnięte z palca wnioski, które nie mają na ceku nic innego niż zaogniać spór.
Grożę zamknięciem, bo póki co jestem jego fundatorem i współtwórcą, przynajmniej na CSGO. Grożę, bo jak pisałem, nie mam zamiaru wkładać tyle w coś, z czym się w żaden sposób nie identyfikuję.

Wulgaryzmy nie są zabronione, nigdy nie były zabronione pojedyncze /panie lekkich obyczajów/, ale w pewnym momencie administracja dopuściła do sytuacji, że gracze mieli bindy typu "admin c**j" czy clantagi mające na celu obrazić adminów. W tym momencie MUSIAŁEM zainterweniować i zacząć EGZEKWOWAĆ regulamin.

Bez komunikacji? Jeśli człowiek zachowuje się ja osoba DOJRZAŁA i KULTURALNA, to nie ma problemów z korzystaniem z komunikacji.
" Jeśli sie z tym nie zgadzasz i dalej będą leciały bany od Twoich ---, takie jakiego ja dzisiaj dostałem. To nie ma co drążyć tematu bo ten server długo nie przetrwa. "
Za darmo to dziś nawet w zęby nie można dostać więc Twój post jest kolejnym przykładem marnego zaczepiania administracji. Długo nie przetrwa? Winszuje bycia prorokiem, szkoda tylko, że fałszywym i to bez pokrycia rzeczywistości.

PS kto Ci powiedział, że CS jest od 18 roku życia? Takie bajki możesz zachować dla siebie. Zwłaszcza, że średnia wieku u nas to koło 15-17 lat.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam

Nie bardzo rozumiem waszego oburzenia, albowiem Jesus chce tylko aby gracze na serwerze darzyli szacunkiem, a nie wyzywali się od takich czy innych - nawet w "żartach". Nie rozumiecie, że to co dla kogoś jest żartem, dla innego gracza może znaczyć zupełnie co innego - tyle. Jesus w końcu postanowił coś z tym zrobić i wielkie halo, bo jeden i drugi dostali mute'a. Było zebranie administracji w sobotę, pewne sprawy zostały poruszone i ustalone, więc czas na działanie. Od samego narzekania i gadania jeszcze nikt nie wyzdrowiał, a serwer zdecydowanie potrzebuje leczenia. Nawet jeżeli podejmowane teraz działania sprawią, że populacja na serwerze się zmniejszy to wiem, że w przyszłości zaowocuje to zdrową i miłą rozgrywką.

Nie wiem jak to do końca z tym używaniem wulgaryzmów, o które się tutaj spieracie, jednakże osobiście uważam, że jeżeli ktoś sobie rzuci panią do towarzystwa co jakiś czas to nic wielkiego się nie stanie. Co innego w przypadku gdy słowa takie kierowane są do innego gracza - zachowanie takie powinno zostać ukarane odpowiednią długością mute'a / gaga.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Freddy   

Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek za rzucenie raz na jakiś czas panienki w niebo dostał mute.
OP to zwykły frustrat bez cojones.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
leny   

"Plac pełen śmiechu"  pełen śmiechu to ja jestem jak zobaczyłem ten cały Twój post, panie odważny, te uśmieszki, buziaczki, co Ty myślisz? 
Najśmieszniejsze jest to że chowasz się za tym ułomnym nickiem, na serwerze grasz na pewno codziennie bądź często skoro aż tak wnikliwie przeanalizowałeś zaobserwowane sytuacje na serwerze i grać będziesz dalej ale już wsród ludzi i pod własną osobą się nie odezwiesz na ten temat, tchórzu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak to jest wyjechać na na wakacje i nie patrzeć na forum co tu sie odwala.... Zacząłem grać na tym serwerze zanim Remzo i Jesus byli jakimikolwiek adminami i nie pamiętam żeby ktoś dostał Bana/Muta/gaga za przekleństwo. Macie do nich jakiś problem że nie wchodza na serwer zbyt często?? A wiecie co to jest dorosłe życie? Wiecie ile czasu i nerwów zajmuje ogarnianie serwera z zewnatrz? Wiadomo że community CSGO to średnia wieku 10 lat nie tak jak w source ale minimum szacunku do osób starszych i innych graczy by się przydała.

Wiadomo że każdy sie tam o coś pokłóci bo jesteśmy tylko ludzmi ale nie żeby każdy najeżdżał na jakąś osobe żęby go zgnoić bo przecież jesteśmy w internecie jesteśmy anonimowi co nam możecie zrobić.

Co do Remza i Jesusa odwalają kawał dobrej roboty i chciałem z tego miejsca im bardzo podziekowac za ta robote, jak komuś nie pasuje polecam złożyć podanie o [email protected] i zobaczymy czy będziecie takie kozaki i czy dacie rade chociaż pewnie nawet na zwykłego admina tacy ludzie by sie nie nadawali.

Ten serwer to dla mnie najlepszy serwer jaki jest w CS typu 4Fun i szkoda by było jakby przestał istnieć przez bande dzieciorów co sie zachować nie potrafia .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta