Szkielo

[ban] Szkielo

3 posty w tym temacie

1. Nick, na który została nałożona kara: Szkielo

2. Steam ID: STEAM_0:0:29425869

3. Link do bana na Sourcebanshttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:29425869&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Gram sobie czasami w CSa, trochę bhopuje ale nie idzie mi to za bardzo i wbijam na różne serwery, surfy, for funy, jaile lubię. Polakiem jestem to wpadłem na polski Plac Zabaw i gram sobie spokojnie na surfie duscie latam sobie i słucham co ludzie gadają a tam normalnie spina jakaś większa to słucham dalej co i jak i tam się chłopaki kłócili z Jezusem że im się nie podoba regulamin nowy a on mówi że stary to jest tylko nie był ekzekwowany i krzyczeć nawet zaczął. No i tak słucham co on mówi no a chłopaki z sensem mu argumenty zapodawali całkiem. No i on wyszedł w końcu z serwera, to napisałem że troche cipa z niego jest i mi Dezyl bana wlepił.

5. Coś od siebie: Nie byłem karany wcześniej, normalnie grałem, nie mówiłem nic więcej, dostałem od razu perma. W sumie jeżeli daje się permy za jedną wiadomość to fajnie jakby zakaz obrazy admina był jednak w tym regulaminie bo jakbym powiedział to komukolwiek innemu to by mi odpisał żebym zamknął ryj i by się skończyło. Zapis chatu powinien być w plikach serwera, regulamin jest na stronie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Nie mam zamiaru tolerować zachowania z pokroju patologii, w tym takiego słownictwa. Jeśli jesteś taki "twardy" to było mi to napisać na PW, a nie gdy wyszedłem z serwera. Co prawda, to nie ja dałem tego bana, ale w pełni na niego ZASŁUŻYŁEŚ.

Żegnam, fora ze dwora.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Po zapoznaniu się z odwołaniem przez system raportów postanawiam zmienić karę na tygodniowego bana oraz 2 tygodniowego gaga - jesteś świeżym graczem na serwerze, a mimo tego byłeś w stanie obrazić drugiego człowieka* nie bacząc na konsekwencje.

Ratuje Cię tylko to, co napisałeś w swoim drugim odwołaniu, ale pamiętaj, że to dla Ciebie ostatnia szansa - następnym razem nie będzie zmiłuj.

Pozdrawiam, J.

*head admina(!)

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.