Skorkowy

[ban] Skórkowy

5 postów w tym temacie

1. Nick, na który została nałożona kara: Skórkowy
2. Steam ID: STEAM_0:0:176158275
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:176158275&advType=steamid&Submit
4. Opis sytuacji: Witam, w dniu 06.14.2017 dostałem bana z powodem: ''Skrypty/cheaty/hacki ułatwiające rozgrywke(widzenie kto jest mordercą,kto ma guna i kto kim jest)'' , z czym się nie zgodzę i nie wiem na jakiej podstawie zostało to rzucone (Było parę sytuacji które mogły uprzedzić administrację o tym że coś jest nie tak, ponieważ byłem pewny że osoba do której mierzę z rewolweru jest tą która zabiła osoby) nie wiem co tutaj jeszcze zbytnio napisać gdyż nigdy nie dostałem bana za cheaty/hacki i nigdy ich nie używałem w garrysmodzie(gmodzie) lecz widziałem skrypty (lua itd) które umożliwiają to na youtubie lecz nawet nie wiem jak się je odpala. To tyle myślę że zostanie to rozpatrzone jakoś pozytywnie etc.

5. Coś od siebie: W zasadzie to nic, ale sytuacja mogła być podejrzana i sam siebie bym podejrzewał gdyż zabiłem mordercę bez dowodów oraz powiedziałem do członka administracji (który mnie sprawdzał) po nicku steamowym a nie w grze (Wysłał lennyface'a oraz wchodził mi pod celownik więc uznałem że był to @Pillow - po prostu chciałem sobie pograć na murderze (na którego rzadko wchodzę) i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Jako,że to ja nadałem bana to powiem tyle:

1.Razem z @Pillow i @wzk obserwowaliśmy ciebie przez dobre 4 rundy przy okazji testując.Dokładniej mówiąc,to jedna osoba obserwowała ciebie(wzk) kolejna patrzyła na adminpanel(pillow,by zobaczyć czy nie ma ghostingu) i jedna osoba wymuszała morderce w next rundzie(ja lub pillow).Jaki był wynik tego? Poduszka zabił jedną osobę po cichu na drugim końcu mapy.....i oczywiście ty: "Pilloo....Czarno-brązowy Foxtrot morderca zabijcie go",potem jak ja sobie dałem morderce i dogadaliśmy się na asayu,że nie będe nikogo zabijał zebrałeś ludzi w miejscu w którym jestem,strzeliłeś prosto we mnie i jeszcze powiedziałeś do admina po nicku steam mimo,że nie pisał ani nie gadał.

2.Nie wmówisz mi,że nie miałeś żadnego skryptu,bo już dałem min.2 permy za dosłownie takie same rzeczy,czyli: Widzenie kto jest mordercą,widzenie nicków graczy oraz widzenie kto ma guna.

3.W banie dodatkowo zamieściłem edita "+Skrypt na BH" widać to było momentami aż za bardzo,bo wątpie,że ktoś potrafi robić "idealne" bh przez dłuższy czas nie psując timingu.....i to za każdym razem.

4.Dodatkowo na twoją niekorzyść jest to,że to już twój 4 PERM na murderze,z czego poprzednie były za ghosting/spam/faszyzm itd.

Ja zdania nie zmienie,więc perm ZOSTAJE.Jak ktoś chce się wypowiedzieć dodatkowo to nie zamykam tematu oraz mam prośbę,by nikt kto nie był przy sytuacji lub nie jest związany z murderem nie dawał mu unbana(Tak chodzi o ciebie @azuspl,bo kanade o banie wie zanim jeszczego go dałem).

Pozdrawiam Snajper24.

Edytowane przez snajper24
Poprawki
CroSS, wzk, Ukas i 3 innych lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postanowiłem, że też się wypowiem, ze względu na to, że decyzja o banie została podjęta w gronie 3 osób w administracji, w tym ze mną.
Zacząłem Cię obserwować już od kilku map.
-Od początku budziłeś u mnie podejrzenia swoim bunny hopem, który według ciebie jest po prostu wyuczony, jednak tak jak wyżej napisał Snajper, jest to niemożliwe, żeby robić to tak idealnie. 
-Jakimś cudem, znałeś także nicki graczy. Udowodniłeś to w stosunku do mnie. Prawie na każdej mapie, jak miałem broń, przypominałeś mi, że ją mam- mówiąc mój nick ze steama.
Tak samo z mordercą. Już z daleka widziałeś, że to Pillow morduje i że trzeba od niego uciekać.

50 minut temu, Skorkowy napisał:

Wysłał lennyface'a oraz wchodził mi pod celownik więc uznałem że był to @Pillow 

Co do tego.. Nie wysłałem żadnego lennyface'a. Rundę wcześniej umawialiśmy się z administracją, że jak dam sobie mordercę w następnej rundzie to nie będę nic pisał ani mówił. @snajper24 oraz @wzk, mogą potwierdzić, że wtedy nic na czacie nie napisałem. Gdybym jednak podczas gry wysłał tego lennyface'a... to przecież nicki ze steama są "zacenzurowane" nazwą postaci z murdera (np. Delta), więc jak mogłeś wiedzieć, że to akurat ja stoje ci przed celownikiem,przy około 20 osobach na serwerze ? ;)

Ostatecznie, jestem za pozostaweniem bana.

Pozdrawiam, Pillow

CroSS, wzk, Skorkowy i 3 innych lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, chyba sobie żartujesz, nie jest to twój pierwszy permanentny ban, więc widocznie chyba ci się należy..

Plus twoje podejście jest zwyczajnie olewcze.

Ukas, CroSS, Arczi i 3 innych lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skórkowy, napisałeś w tym odwołaniu kilka kłamstw i widać, że jesteś w pełni winny.

Ban zostaje, temat zamykam.

wzk, Michał i CroSS lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.