Kieru

[skarga] Szaliwun

12 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

1. Nick osoby oskarżonej: Szaliwun

2. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:49395145

3. Przybliżona data zajścia: 14/06/2017 - 15/06/2017 okolo polnocy

4. Nazwa mapy: gm_site19 (Serwer:  [PL] Breach SCP | Oficjalny #1 | StrefaGier |)

5. Opis sytuacji:

Administracja na tym serwerze robi co chce banuje kogo chce i gra jak chce bez regulaminu oraz współpracy z innymi osobami. Oczywiście nie wszyscy, bo jest kilku administratorów, którzy są normalni oraz wyjaśniają sytuacje pomiędzy dwoma stronami w pokoju, oraz grają na wytyczonych zasadach. Ale jak sama nazwa tej skargi mówi niektórzy administratorzy czuja ze mogą robić to, co chca, bo mają władze na serwerze. Administrator Szaliwun grając na serwerze podanym wyżej nie trzymając się żadnych zasad robił co chciał. Najpierw, gdy ja grając jako MTV spotkałem go w stroju ochroniarza i pytając się go wiele razy od identyfikator zgodnie z podpunktem "25." regulaminu który wyraźnie mówi ze "Jeżeli podejrzany gracz, nie będący w sytuacji nagłego zagrożenia, odmawia swojej weryfikacji, lub nie odpowiada na jej żądanie, które ewentualnie w razie braku kontaktu przez czat głosowy, zostało przedstawione na czacie tekstowym (polecam: bind klawisz "say POKAZ IDENTYFIKATOR, LUB ZOSTANIESZ ZABITY"), w okolicznościach, w których adresat miał możliwość zapoznania się z nią, może zostać on zabity, z powodu uznania go za przebranego wroga." zapytałem go o okazanie takowego identyfikatora 5 razy a on nic nie mówiąc ani nie pisząc zaczął uciekać po broń do zbrojowni, podczas gdy ja powiedziałem że zabije go jeżeli mi go nie okaże. Podejrzewałem go o bycie szpiegiem CI albo personelem klasy D który z łatwością mógł taki kombinezon ochroniarza założyć. Po zabiciu tej osoby dotarlo do mnie ze byl to administrator o niku Szaliwun ktory najprawdopodobniej użył komendy albo czegoś, żeby mnie zabić zaraz po zaistniałej sytuacji. Po paru minutach siedzenia na serwerze bylem już zbulwersowany na tyle, żeby z niego wyjść, ale wróciłem na niego, żeby dowiedzieć się jak mogę złożyć skargę na administratora. Zaraz po wejściu na serwer zostałem teleportowany gdzieś na koniec mapy (to nie był pokój przesłuchań) i pytany, dlaczego go zabiłem. Administrator ten oczywiście nie znal tego regulaminu i tłumaczy się że pokazywał identyfikator na początku kiedy tego nie robil a powinien okazac go gdy tylko mowie mu o tym. Jak widzimy administrator zabija ludzi, bo nie zna regulaminy oraz ma władze która jak widzimy mu nie służy. Poza tym zdarzeniem administrator nie posiada mikrofonu co utrudnia kontaktowanie się z nim a zdarzenie, które miało miejsce pomiędzy mną a nim rozwiązywał on sam grożąc mi że dostane bana, a nie inny bezstronny administrator. Zachowanie na tym serwerze jest karygodne i to nie pierwszy raz, ponieważ mój znajomy został zbanowany na tym serwerze, gdy kłócił się z administratorem, że ten nie przestrzega regulaminu i zabija MTF będąc MTF bez żadnych podstaw. Wiele innych sytuacji tez ma miejsce gdzie administratorzy pytają się ludzi czy bannowac kogoś, zamiast podejmować decyzje samemu. Na świadka mam 2 znajomych którzy także grali na tym serwerze w czasie zajścia i potwierdzą co administracja tam robi. Profile Steam świadków:

Tofool:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198187097899

Elfiatko:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198310702792

Ofiara Administratora z permamentnym banem - Kierzu :

http://steamcommunity.com/id/kierzu

6. Coś od siebie:

Wiele graczy przestaje grac na serwerach strefy gier przez taka administracje która robi co chce i chciał bym żeby to się zmieniło a ten administrator został ukarany za takie zachowania oraz brak wiedzy i utrudnianie rozgrywki.

Dzięki - Kieru

///// edit#1

Są mniejsze czcionki a nie tylko 22

////edit #2
Poprawiono do wzoru (temat oraz Steam ID)
 :) - NavySealPL

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, Kieru napisał:

MTV

Muszę bo będę chory - to jest MTF :) MTV to masz w TV ;) 

a na poważnie 

17 minut temu, Kieru napisał:

Przybliżona data zajścia: 14/06/2017 - 15/06/2017 okolo polnocy

18 minut temu, Kieru napisał:

Najpierw, gdy ja grając jako MTV spotkałem go w stroju ochroniarza i pytając się go wiele razy od identyfikator

18 minut temu, Kieru napisał:

Ofiara Administratora z permamentnym banem - Kierzu

Przepraszam ale pan ma Perma bana z serwera #2 który jest już od dłuższego czasu wyłączony. Pana ban nadany został dnia 3 czerwca a więc starał się pan oszukać bana przez grę na innym koncie :/ Nie łądnie :( 

http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:76766487&advType=steamid

23 minuty temu, Kieru napisał:

Administracja na tym serwerze robi co chce banuje kogo chce i gra jak chce bez regulaminu oraz współpracy z innymi osobami.

A ilu pan zna Adminów ?? Osobiście nie widziałem nikogo o Pana nicku na serwerze więc nie sądze by wiedział pan jak działa tam Administracja :) 

PS - Szczerze ?? Od momentu jak poznałem @Szaliwun to jakoś nie widziałem by nadużywał uprawnień. Nie oznacza to że nie sprawdzę co i jak :D 

28 minut temu, Kieru napisał:

Oczywiście nie wszyscy, bo jest kilku administratorów, którzy są normalni oraz wyjaśniają sytuacje pomiędzy dwoma stronami w pokoju, oraz grają na wytyczonych zasadach.

Kilku ??? Z wszystkich Adminów jest tylko "kilku" ?? Mógłbym prosić o wiadomość prywatną kto co źle reobi ?? :) 

32 minuty temu, Kieru napisał:

odejrzewałem go o bycie szpiegiem CI albo personelem klasy D który z łatwością mógł taki kombinezon ochroniarza założyć.

Wiele też zależy od sytuacji - jeśli np na dzień dobry pytasz i ktoś odmówi to przy zabiciu go możesz dostać bana bo wiesz że jest z twojej drużyny ale tylko z "cwaniactwa" zabiłeś go osłaniając się regulaminem :) 
Jeśli masz pretensje do działań @Szaliwuna to opisz sytuację od początku kiedy zobaczyłeś go aż do końca aż ... no właśnie - jak to się skończyło ?? Bana dostałeś czy może ostrzeżenie ?? 

37 minut temu, Kieru napisał:

Po zabiciu tej osoby dotarlo do mnie ze byl to administrator o niku Szaliwun ktory najprawdopodobniej użył komendy albo czegoś, żeby mnie zabić zaraz po zaistniałej sytuacji. Po

Po zabiciu dotarło do ciebie ?? Brzmi to tak jakbyś kogośzabił i zorientował się że zrobiłeś to przy policjancie :/ 
PS - Przy użyciu komendy wyskakuje to na czacie ;) 

41 minut temu, Kieru napisał:

Po paru minutach siedzenia na serwerze bylem już zbulwersowany na tyle, żeby z niego wyjść, ale wróciłem na niego, żeby dowiedzieć się jak mogę złożyć skargę na administratora. Zaraz po wejściu na serwer zostałem teleportowany gdzieś na koniec mapy (to nie był pokój przesłuchań) i pytany, dlaczego go zabiłem.

Wiesz że nie ma czegoś takiego jak "pokój przesłuchań" ??? Każde miejsce na mapie może być miejscem w którym będziesz przesłuchiwany ;) 
PS - teraz piszesz że jednak byłeś pytany a wcześniej napisałeś że nic takiego nie miało miejsca :/ To jak było ?? 

44 minuty temu, Kieru napisał:

Administrator ten oczywiście nie znal tego regulaminu i tłumaczy się że pokazywał identyfikator na początku kiedy tego nie robil a powinien okazac go gdy tylko mowie mu o tym.

Co do znajomości regulaminu przez Administrację to sądzę że znają go lepiej niż gracze (zwłaszcza że gracze go nad interpretują).
Co do identyfikatora to niby tak niby nie :/ Żeby ocenić to trzeba znać sytuację bo to co napisałeś jest za mało 

49 minut temu, Kieru napisał:

Jak widzimy administrator zabija ludzi, bo nie zna regulaminy oraz ma władze która jak widzimy mu nie służy.

Nawet nie wiesz czy to on a już go oskarżasz ?? Ty nawet nie wiesz co dokładnie Cię zabiło (komenda jak i zgon od gracza pojawia się na czacie - jeśli go brak to zginąłeś od maszyny ulepszającej) 

51 minut temu, Kieru napisał:

Poza tym zdarzeniem administrator nie posiada mikrofonu co utrudnia kontaktowanie się z nim a zdarzenie, które miało miejsce pomiędzy mną a nim rozwiązywał on sam grożąc mi że dostane bana, a nie inny bezstronny administrator.

Po 1 - brak mikrofonu nie utrudnia kontaktu - to jest wygoda a nie utrudnianie
Po 2 - To że rozwiązywał on sam to "zdarzenie" możne oznaczać że inni Admini byli zajęci lub ich po prostu nie było
Po 3 - Sytuacje w których bierze udział Admin są rozwiązywane przy Head Adminie gdyż jako jedyny ma możliwości karania Administracji (tak - jest bezstronny w takich sprawach)

55 minut temu, Kieru napisał:

Zachowanie na tym serwerze jest karygodne i to nie pierwszy raz

To nie graj - Dostałeś bana i jakoś dalej grasz więc ja się jeszcze dziwie że twoje drugie konto nie dostało tej samej kary co pierwsze + dodatek za unikanie bana.

56 minut temu, Kieru napisał:

ponieważ mój znajomy został zbanowany na tym serwerze, gdy kłócił się z administratorem, że ten nie przestrzega regulaminu i zabija MTF będąc MTF bez żadnych podstaw.

No jeśli twój znajomy RDM'uje a później się kłóci to współczuję :(

58 minut temu, Kieru napisał:

Wiele innych sytuacji tez ma miejsce gdzie administratorzy pytają się ludzi czy bannowac kogoś, zamiast podejmować decyzje samemu.

Oni podejmują samemu decyzję ale pytają bo czasem pomaga to w podjęciu decyzji jak wypowie się pokrzywdzony czy chce by oskarżony dostał bana czy nie ;) 
Za mało jesteś na serwerze by wiedzieć jak on działa :D 

59 minut temu, Kieru napisał:

Na świadka mam 2 znajomych którzy także grali na tym serwerze w czasie zajścia i potwierdzą co administracja tam robi.

A ja mam 50 znajomych którzy twierdzą że Ghostujesz xD

Godzinę temu, Kieru napisał:

Wiele graczy przestaje grac na serwerach strefy gier przez taka administracje która robi co chce i chciał bym żeby to się zmieniło a ten administrator został ukarany za takie zachowania oraz brak wiedzy i utrudnianie rozgrywki.

Wielu graczy nie omijają bana i nie piszą zażaleń bo coś się stało - ja Ci mówię że twoje drugie konto powinno dostać bana takiego samego jak to pierwsze (czytaj perma) :D

To jak już skończyłem to czekam na @Szaliwun'a by się wypowiedział ;) 

wzk lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Człowiek chce pójść spać, ale wie, że po przeczytaniu takiego dramatu nie zaśnie szybko, dlatego chciałbym wyrzucić to, co we mnie weszło po przeczytaniu tego.

Navy, nie wiem po co tyle tych cytatów i nie wiem czego tu nie rozumieć. Pokrzywdzony opisał całe zdarzenie, od spotkania aż po jego śmierć, więc tego też nie pojmuję. Znów, chcesz wyjść na mądrzejszego poprawiając z MTV na MTF? Poprawił się niżej, to musiała być chwila w której skupił się na pisaniu do przodu niż tak jak powinien. Also, skąd wnioskujesz, że uniknął bana? Przecież go nawet nie dostał, Kierzu a Kieru to zupełnie inne osoby, przynajmniej tak wygląda to z mojego punktu widzenia po sprawdzeniu SB.

Co do ciebie, Kieru. Brak mikrofonu nic nie oznacza, tak jak Navy napisał, jest to tylko udogodnienie a nie utrudnienie, poza tym, nie oceniaj innych administratorów z tego co usłyszałeś od swoich kolegów. Ja mogę powiedzieć, że nie lubię pana X, a ty po dłużej rozmowie z X zostaniesz jego bff, or something like that. W dodatku nie podawaj jako świadków swoich znajomych, tylko bardziej stałych graczy serwera, zaufane administracji oraz rozpoznawalne osoby i zbieraj dowody (czyt. ssy, filmy, cokolwiek, co może ci się przydać).

Anyway, powinien się tu wypowiedzieć @Szaliwun, chociaż jestem w stanie przewidzieć, co on powie i jak zakończy się ta skarga..

Z góry przepraszam za wtrącenie się i życzę miłego dnia, nocy, whatever.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wierzę w Ciebie człowieku, Ty tak naprawdę? Po pierwsze zabiles mnie, mimo tego, iz na początku się identyfikowalem, stałem obok Ciebie niedaleko zbrojowni(przed tym jak mnie prosiles o ID). Po drugie był początek rundy, nie wiem czy dwie minuty nawet nie minęły, i w twoim rozumowaniu mogłem być klasa D? Rozumiem to, ze mogłeś mnie podejrzewac o bycie CI, ale skąd CI mógł wziąć deagla i pancerz MTFL, poza tym obowiązuje zakaz zabijania na początku, to także powinieneś wiedziec. Po trzecie, nikt Ci nie groził banem, i teraz próbujesz nazmyslac, by mieć na swoją (nie)korzyść. Gdy Cię zabiłem "slayem", to Ty wyszedles, co mogłem uznać za świadome unikanie kary. Po twoim powrocie i rozpoczęciu przesluchiwania zacząłeś mi pisać, żeby przyszedł ktoś inny, bo ja bez mikrofonu się nie nadaje.. Naprawdę? Była wpół do 1-szej, myślisz, ze będę chciał budzić wspollokatorow? Co lepsze, w późniejszej części naszej konwersacji zacząłeś się na mnie irytować, bo "twój kolega dostał od kogoś bana", i co trzecie zdanie pisales, żebym się regulaminu uczył. Rozmawiałem z tobą kulturalnie, a Ty się na mnie rzucales, podalem Ci stronę strefy, a Ty oczywiście musiales wyjechać "możesz liczyć na skargę ;)".

Mówisz, ze zachowanie na serwerze jest karygodne? Stwierdzasz to po swoim kumplu i sobie, czy co? Dla mnie gracze są normalni, ale z tobą musi być coś nie tak. Do tego jak Ci się serwer nie podoba to nikt Ci nie każe grać, możesz wyjść na dwór i pozbierac krzemienie. 

To wszystko co miałem do powiedzenia.

wzk lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak rozpocząć, więc napiszę to jak bot.

-Temat skargi jest niezgodny ze wzorem

-W 2 punkcie oskarżyciel zamiast podać steam ID, podał profil steam oskarżonego

-Skarga trudna w odczytaniu (hipokryta). Brak interpunkcji w określonych miejscach, tautologia, wiele niepotrzebnych zdań. 

-Skarga nie jest napisana profesjonalnie, tylko pod wpływem emocji [niech się temu Szaliwunowi dostanie... Szali ну, погоди!]

Podsumowując: Ja bym tą skargę zamknął z miejsca lub gdybym miał zamiar rozpatrywać tą skargę, to bym edytował ją na "zgodną ze wzorem". Pragnę jedynie jeszcze dodać, że to jest trash skarga, bo przedstawia ona ilość, a nie jakość.

Dodatkowo uprzedzam, że nie miałem na celu wytknąć błędy (bo krytyka dzisiaj to ATAK), tylko wskazać, co było nie właściwie, żeby uniknąć błędów w przyszłości.

Dziękuję, Kwasio

wzk, Szjdss i NavySealPL lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze jak już jedna osoba zauważyła Kierzu i Kieru to są 2 inne osoby i nie mam 2 kont i nie omijam bana na tym ani innym serwerze a skoro pan się tak bardzo czepia ze popełniłem błąd przy napisaniu MTV zamiast MTF to może niech pan się nuczy czytać skoro jedna litera w niku robi aż taka różnice. Poza tym podejście większości ludzi pod tym postem probuje ewidentnie mnie postawić mnie pod ściana, a nie wyjaśnić co się stało. Jak pan Szaliwun mówi "Rozmawiałem z tobą kulturalnie, a Ty się na mnie rzucałeś," nie wiem w którym momencie bo ani raz nie uzylem wulgaryzmu, ani nie bylem agresywny a co najwyżej broniłem się i podawałem fakty a zgodzę się ze być może przesadziłem trochę z brakiem mikrofonu, ale arogancja ze strony tego admina była trochę przesadzona, bo gdy ja zarzucałem mu z nie zna regulaminu on odpowiedziałam mi "żal mi cię' a nawiązanie do mojego znajomego było po to żeby pokazać ze administracja robi wiele błędów i nie ma kto kontrolować tego, co oni robią. Poza tym opisałem sytuację ze pytałem się go 5 razy o ID oraz ze zaczął uciekać po bron do zbrojowni, gdy powiedziałem że go zabije a pan mówiąc ze opis sytuacji jest zbyt maly moze niech pan mi powie czego brakuje bo jak dla mnie to mogę nawet przedstawić kolor scian jezeli jest to tak potrzebne. Widać ze nie potrafi pan także odpowiedzieć z szacunkiem i robi sarkastyczne komentarze ze ma pan świadków ze ja ghostuje. "Wielu graczy nie omijają bana i nie piszą zażaleń bo coś się stało " a czy nie po to sa te skargi zeby sie odwolywac do tego co robi administracja czy może cały wasz system jest bez sensu a może jednak to co pan mówi nie ma najmniejszego sensu. Wracając do pana Szaliwuna mowi on ze nie grozil mi banem a jednak bylo inaczej bo jeszcze niektorzy gracze rozumieją sarkazm i gdy mówisz ze "moze ci zostawie a moze nie" to każdy głupi by zrozumiał. Pan Kwasio natomiast nie ocenił sytuacji tylko czepia sie jak skarga wyglada oraz tylko i wylacznie broni administracji zamiast popatrzyć na sprawę z trzeciej osoby. Nazywanie mnie hipokryta chyba tez nie jest na miejscu, bo ja pana nie obrazielm ale mogl bym jeżeli ma pan taka ochote. Ocena pana Szejdi d jest stosowna i pokazuje że potrafi on czytać oraz jest bez stronny, za co dziękuje i odnoscie SSow masz racej bo moglem zrobic SSy konwersacji albo nagrać rozgrywke ale skad mialem wiedziec ze beda one potrzebne. Ogólnie wydaje mi sie ze probujecie za wszelka cenę bronić administracja albo kolegów nie mam pojecia, a nie potraficie odpowiedzieć normalnie na to co powiedziałem. A na koniec pragnę dodać ze nie dostałem bana a zirytowało mnie to co sie dzieje na tym serwerze próba skontaktowania sie z normalnymi ludźmi którzy normalnie opisza sytaucje bezstronie byla bezsensowna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
24 minuty temu, Kieru napisał:

Poza tym podejście większości ludzi pod tym postem probuje ewidentnie mnie postawić mnie pod ściana

I w tym rzecz

Najpewniej mówisz prawdę więc administratorzy bronią się jak mogą

I tak pewnie nie wygrasz bo z operatorem nie da się wygrać jeżeli reszta administracji go lubi ale tak czy siak podziwiam to że się postawiłeś

Poza tym jest tyle administratorów na #1 że moim zdaniem pół z nich powinna stracić te funkcje

Heroes i Szjdss lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja wiem, ale tak jest wszędzie ze, jak cos powiesz to od razu probuja tylko ciebie pogrążyć, a nie zobaczyć jak było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

12 minut temu, Kieru napisał:

No ja wiem, ale tak jest wszędzie ze, jak cos powiesz to od razu probuja tylko ciebie pogrążyć, a nie zobaczyć jak było.

W końcu nie będziemy stać z założonymi rękoma jak ktoś piszę skargę na drugiego administratora. Masz jakieś dowody co do tego ?? Jeżeli masz świadków to niech może oni zarejestrują się i napiszą bo jak na razie nie widzę od nich żadnej wypowiedzi.

Co do tego niby multikonto to nikt nie jest nie omylny i jak widzę NavySealPl pisał to ok 4 nad ranem więc jakieś błędy mogą się zdarzyć.

16 godzin temu, Kieru napisał:

Wiele innych sytuacji tez ma miejsce gdzie administratorzy pytają się ludzi czy bannowac kogoś, zamiast podejmować decyzje samemu.

Tak ja jestem tym jednym z tych administratorów i pytam się ale to tylko dlatego bo osoba która złamała regulamin albo zabiła kogoś z tej samej klasy może jej przebaczyć co wiąże się z upomnieniem bo osoba poszkodowana nie widzi w tym żadnego problemu by nie dostał kary. Pamiętaj każdy zasługuje na drugą szanse.

Jak napisałem wyżej proszę o wypowiedzi twoich świadków na temat zdarzenia i tutaj nie ma czegoś takiego iż administracja za wszelką cenę chce obronić swojego członka tylko jak na rzekomo twoi świadkowie nic nie piszą w tym temacie co może wiązać się z kłamstwem.

Edytowane przez Limbo
poprawa fonetyczna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z góry przepraszam za słowo hipokryta, gdyż pisząc dany wyraz myślałem o określeniu nim siebie. Nie pomyślałem o tym, że napisane w taki sposób te słowo może zostać odebrane za obrazę, mój błąd. A wracając do wypowiedzi:

Pan Kwasio natomiast nie ocenił sytuacji tylko czepia sie jak skarga wyglada

Oczywiście, że się czepiam, jak skarga wygląda, bo nie po to jest wzór skarg i odwołań, żeby go olewać. To, że skarga nie została z miejsca zamknięta, świadczy o dobrej woli administracji breacha i o tym, że nie chcą ignorować twojego problemu względem jakiegoś operatora/administratora.

oraz tylko i wylacznie broni administracji

Bo ja wiem czy bronię? Wskazałem na to, że skarga jest niezgodna z procedurami, co raczej nie jest pomocne dla administracji breacha, a wręcz przeciwnie. Szczerze pisząc, obawiałem się, że prędzej do mojego wpisu tutaj problem będzie miała jakaś osoba z administracji breacha niż autor tematu :D
Również, nie wiem czemu stwierdziłeś, że bronię administracji. W sensie nie rozumiem. Czemu miałbym bronić ludzi których nie znam? Po co? W jakim celu?

zamiast popatrzyć na sprawę z trzeciej osoby.

Z trzeciej osoby na sprawę spojrzeć nie mogę, bo jakby nie patrzeć jestem administratorem i porządek na forum również należy do mojej kompetencji.

Kare i Szjdss lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

4 hours ago, Kieru said:

bo gdy ja zarzucałem mu z nie zna regulaminu on odpowiedziałam mi "żal mi cię'  

I tu już jest pies pogrzebany. Nie sądzę, że dalsze kontynuowanie rozmowy z tobą będzie miało jakikolwiek sens. Znowu mi udowadniasz, że kierujesz się tylko motywem zemsty (zresztą nie wiem co Ja ci takiego zrobiłem), i próbujesz wyolbrzymić całą sytuację. Nie, nie napisałem "żal mi cię", nic takiego nie miało miejsca, ale jednak z twojej strony wynika, że jednak. I to Ja byłem arogancki, tak?

Tak, pytałeś mnie o ID, ale zauważ to, co napisałem w poprzedniej odpowiedzi. 

Edytowane przez Szaliwun

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do mojej poprzedniej wypowiedzi to rzeczywiście źle to określałem za co przepraszam :(

Nie wiem czy jest sens bym się tłumaczył robiąc offtop dlatego przemilcze

A co do tematu - z okazji że minęły już dwa dni od ostatniej wypowiedzi i jest "słowo przeciw słowu" a świadkowie zdarzenia się nie wypowiedzieli to temat uznaje za zamknięty a oskarzony Szaliwun będzie pod obserwacją 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.