Askovsky

[skarga] <Jesus>

4 posty w tym temacie

1. Nick osoby oskarżonej: Jesus

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:43473997

3. Przybliżona data zajścia: 13:30 - 16.06.2017

4. Nazwa mapy: ba_jail_blackops_v3

5. Opis sytuacji:

• Zabijanie za coś, co nie było powiedziane.
  • Nie wpisanie killa mimo popełnionego 'Freekilla', zamiast tego odsyłanie na forum.
  • Grożenie banem za - "cwaniakowanie".

Wszystko w skrócie można obejrzeć na załączonym obok filmiku: LINK DO FILMU

6. Coś od siebie: Jesus prosił mnie o napisanie tej skargi 'Ja killa nie wpisze, jak chcesz to leć na forum to dam sobie bana', więc zgodnie z jego instrukcjami piszę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Ja chciałem tylko przypomnieć dla @Jesusa, ze podczas ostatniego spotkania adminów ustanowił on zakaz przeklinania dla administratorów.

Edytowane przez Snetry
bokuser lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Przyganiał kocioł garnkowi Snetry. Twoje poduszczanie mnie tutaj biorąc pod uwagę Twojego aktualnego BANA za obrazę innego gracza jest przynajmniej śmieszne

Do tego pragnę przypomnieć, że był zakaz obrażenia ludzi, przeklinać można tyle że w BARDZO ograniczonej ilości zgodnie z zapisami regulaminu. Przykre jest tylko to , że wyciągasz na forum publiczne sprawy ze spotkania ADMINISTRATORÓW. Nie licz, że w takim wypadku ominą Cię konsekwencje.

Asko biorąc pod uwagę sytuację jaka wówczas panowała, nie miałem czasu kłócić się z z tobą na PW - odsyłam na forum bo mam inne sprawy na głowie niż drzeć koty o jednego fk.

Proszę jakiegokolwiek o wręczenie mi teraz bana na godzinę.

Pozdrawiam :)

PS przepraszam za błędy, piszę z telefonu.

Edytowane przez Jesus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

@Jesus Ban nadany. Ogólna informacja aby jesus nie dostał 2 razy bana od innych adminów na 1h.

Pozdrawiam

Edytowane przez Just MeRaX
Jesus lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.