Han Solo

<JB> Han Solo

8 postów w tym temacie

1. Wiek (preferowany >= 16)-16

2. Adres [email protected]
3. Steam ID oraz namiary-STEAM_0:0:76380586   http://steamcommunity.com/id/fajnypl2
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:Nie,nie byłem

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:No więc przed „Zepsuciem” JB napisałem podanie lecz zostało odrzucone (nie dziwię się),lecz zawarłem tam kluczowe informacje,chce pomóc w rozwoju JB jak tylko mogę.To jeden z powodów,drugim powodem jest to,że od czasu do czasu widzę,że na serwerze jakaś osoba łamie regulamin a operatora na nim nie ma,a czasami nawet jest zajęty lub offline,więc nie ma się do kogo zwrócić. Zdarza się to coraz rzadziej co nie znaczy że,w ogóle się nie zdarza.wtedy możliwe,że wkroczył bym ja.Przeczytałem cały regulamin kilka razy lecz nadal nie znam go perfekcyjnie,ale można się go szybko nauczyć.Gdy widzę osobę nową na serwerze próbuje jej pomóc jak mogę.Gram często i myślę że,dużo graczy mnie kojarzy.Myślę że,rozważycie moje podanie.

Pozdrawiam Hanuś ;P

Michał lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Han jest stałym graczem który przestrzega i zna regulamin. Oczywiście jestem na TAK.

Michał i Han Solo lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam go dobrze, przegrałem z nim na serwerze wiele godzin- zdecydowanie i bez mrugnięcia okiem na TAK!

DO SOKOŁA!

Na zawsze wasz:
Pizdosz

Han Solo i Michał lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swego czasu jak wchodziłem na JB to wiele razy spotykałem się z owym graczem. Często pomagał ogarniać ludzi na serwerze oraz ściśle przestrzega regulaminu więc jestem na TAK

Han Solo i Michał lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za słabo się słuchasz strażników to pewnie będziesz słaby jako Administartor, jestem na tak.

Han Solo lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK

Hana znam dosyć długo i mogę śmiało powiedzieć że nadaje się na to stanowisko

Han Solo lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć,

Stały gracz który przestrzega regulamin. Jestem na Tak. Szkoda, że umarłeś.

Han Solo lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta