Vulkanoss

Podanie Vulkanossa BR#2

4 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

1. Wiek --Mam 17 Lat (dodam też imie bo nie lubie jak ktoś mi mówi po nicku a na imie mam ,,Dominik'')
2. Adres [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:99542864     http://steamcommunity.com/id/cSgOprOsuperO/   (wiem super skrót)

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:Byłem Moderatorem na upadłym już serwerze DarkRP gdzie nawet nawet jako zółtodziób dawałem radę

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:4. -Mm pierwszy mało ważny powód to dlatego iż lubię ten serwer i raczej spędzać na nim będę dość czasu co jest na plus,druga sprawa to to iż chcę jakoś pilnować porządku na serwerze i przypomniec sobie jak to jest moderatorem w garrysmodzie.Jestem bezstronną osobą najpiew w razie czego wole wysłuchać obie wersje wydażeń od każdej z stron potem rozstrzygnąć sprawę .W sumie mam nadzieje iż się dostanę na staż na tym serweże gdyż bardzo  Breacha#2 (fajni ludzie tam są) 

;PxP;P

Edytowane przez Limbo
Poprawa steam id.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem z nim dzisiaj i jest bardzo spoko. Najlepiej wymyślało sie taktyki aby uciec jako naukowiec. Jestem na Tak.

Przepraszam za błędy i braki przecieków jak są. Pisze z telefonu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie łamię zasadę mianowicie tą która mówi o "2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora".

Jako iż podanie nie spełnia wymogów zamykam je i przenoszę do odrzuconych.

Akise Aru lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie odrzucone. Zamykam

Akise Aru lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.