Skocz do zawartości
Vulkanoss

Podanie Vulkanossa BR#2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek --Mam 17 Lat (dodam też imie bo nie lubie jak ktoś mi mówi po nicku a na imie mam ,,Dominik'')
2. Adres [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:99542864     http://steamcommunity.com/id/cSgOprOsuperO/   (wiem super skrót)

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:Byłem Moderatorem na upadłym już serwerze DarkRP gdzie nawet nawet jako zółtodziób dawałem radę

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:4. -Mm pierwszy mało ważny powód to dlatego iż lubię ten serwer i raczej spędzać na nim będę dość czasu co jest na plus,druga sprawa to to iż chcę jakoś pilnować porządku na serwerze i przypomniec sobie jak to jest moderatorem w garrysmodzie.Jestem bezstronną osobą najpiew w razie czego wole wysłuchać obie wersje wydażeń od każdej z stron potem rozstrzygnąć sprawę .W sumie mam nadzieje iż się dostanę na staż na tym serweże gdyż bardzo  Breacha#2 (fajni ludzie tam są) 

;PxP;P

Edytowane przez Limbo
Poprawa steam id.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem z nim dzisiaj i jest bardzo spoko. Najlepiej wymyślało sie taktyki aby uciec jako naukowiec. Jestem na Tak.

Przepraszam za błędy i braki przecieków jak są. Pisze z telefonu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Podanie łamię zasadę mianowicie tą która mówi o "2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora".

Jako iż podanie nie spełnia wymogów zamykam je i przenoszę do odrzuconych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.