Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

SplayJay   

1. Wiek (preferowany >= 16) 14
2. Adres e-mail [email protected]
3. Steam ID oraz namiary STEAM_0:1:128077075, http://steamcommunity.com/profiles/76561198216419879/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie, nie miałem okazji
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Gram na sieci Strefy Gier jakiś czas, tak, są admini,
lecz nie każdy może być o każdej godzinie i są godziny, gdy nie ma żadnego Admina.
Wtedy gracze bugują mape, obrażają, po prostu łamią regulamin, czasem kick nie wystarcza, gdyż gracze kicknięci wracają i robią to samo.
Chciałbym też wspierać serwerownie, pomagać, wiem, mogę pomagać innym jako gracz, lecz jako Administrator mam większe możliwości.
Jako Admin będę musiał być charyzmatycznym, odpowiedzialny, posiadam te cechy, potrafię nawet jako gracz uspokoić niejedną kłótnię.
Zawsze wybieram w wyborach najlepsze i najsprawiedliwsze rozwiązania, wobec graczy jestem neutralny, nie jestem dla 1 sprawiedliwy, a dla 2 nie.
Pomagam innym, lubię pomagać innym, gdy ktoś potrzebuje pomocy, odpowiadam. Nie lubią, gdy ktoś przeszkadza innym w rozgrywce, staram się temu zapobiegać,
lecz jako gracz nie mam dużych możliwości, jako Admin będe miał większe możliwości.
Staram się przestrzegać regulaminu, lecz nie zawsze i nie każdemu to wychodzi, każdy popełnia błędy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak, gdyż Splay przestrzega regulaminu, jest koleżeński, potrafi ogarnąć ludzi, rozśmieszyć ich, poprawić im humor, jest odpowiedzialny, nie wyzywa innych, nie buguje map. Według mnie nada się na Administratora.

Pozdrawiam, Urban

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rekin   
Napisano (edytowane)

Pomijając fakt co do wieku i to ze w podaniu powtarzasz kilka "problemów", podanie nawet dobre. Ja niestety teraz mało kiedy wbijam na serwer ale spróbuje od dziś znowu wbijać regularnie, a co do podania na razie jestem Neutralny.

Edytowane przez NooBak®
poprawa błędów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Po głębszych przemyśleniach nadal nie mogę się zdecydować, pozostaje Neutral, jednakowoż bliżej mi do NIE

Edytowane przez Akise Aru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście jestem na nie skoro i tak wyższe rangi mają już komendę kick.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.