Skocz do zawartości
Cichociemny2202

[A2: CO] Cichociemny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick pod którym grasz na serwerze: Cichociemny
2. GUID: 348d83d57c015403cf3ceb599cd719ad

3. Wiek (preferowane +18): 17

4. Doświadczenie jako administrator: Poza Armą 2 żadne, a w grze "vote admin" (zwykle dlatego że jestem pierwszy na serwerze)
5. Dostępność na forum: Wchodzę tu codziennie
6. Staż w ArmA i znajomość tejże gry: 710 godzin w ArmA 2 na chwilę obecną "duża" większość na serwerze Arma 2 CO, gram od pół roku, najpopularniejsze tryby znam bardzo dobrze, a wszelkie mniejsze sprawdziłem sobie co najmniej raz

7. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić serwerowi: w tygodniu 21 godzin co najmniej (jak nie na serwerze to grzecznie siedzę na ts'ie)
8. Coś o sobie oraz uzasadnienie decyzji o podaniu: Jestem "kombinatorem", lubię robić nowe rzeczy i eksperymentować ze znanymi mi. Uwielbiam siedzieć w towarzystkie ludzi i całkiem wesoła ze mnie osoba. Zachowuję jednak dystans do nowo poznanych osób. Interesuję się zagadnieniami astronomicznymi, ale mniejsza o to, bo kupiłem Armę ze względu na zamiłowanie do militarii i realizmu w wirtualnym świecie. Podanie o administaratoa składam, bo bardzo często jestem na wspomnianym "vote admin" i chciałbym wznieść to na wyższy poziom, nawet jeśli postów na forum nie mam praktycznie żadnych (jak się nie muszę udzielać, to się nie udzielam, no co zrobię? :) ). Nowym graczom pomagam i najczęściej to ja tłumaczę co mają/ czego nie mają robić. Staram się ogarniać drużynę z którą gram i kontrolować co robi, oraz ochrzaniać w razie konieczności.

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, a nawet jeśli nie to i tak zostanę jeszcze długo na Armie 2, bo mój komputer trójki nie utrzyma ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KerimPL   

Gram z "Cichym" jakiś czas, dobra kandydatura. Okres próbny i ognia. Jestem za!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Shay27   

emmm Kerim tak jabkby jesteś jedynym adminem A2 więc chyba to twoja decyzja czy przyjmiesz go na okres próbny jeśli się mylę proszę mnie poprawić

Pozdrawiam

Shay

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KerimPL   
Napisano (edytowane)

Wiem i dlatego opiniuję pozytywnie. I jak zwykle pojawia się admin z innej gry niż A2 OA i wyraża swoją opinię. Dzięki za pomoc. Mam świadomość o stanie A2 OA i ... Ja nie wtrącam się w A3 i proszę (póki istnieje serwer A2) om pozostawienie opiniowania grającym na nim. Dziękuję;P

Edytowane przez KerimPL
więcej treści

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Shay27   
Napisano (edytowane)

Aj tam tylko tak lekko podpowiadam bo raczej jak zaakceptowane to powinno być okres testowy i temat zamkniety (jeśli oczywiście zbyt długo opini graczy nie widać to decyzja należy do administratora) :P

Edytowane przez Shay27

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

CichoCiemny? Oczywiście że jestem na tak, to on mnie nauczył podstaw na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.