ziemniaczys

BR#3 Ziemniaczys

6 postów w tym temacie

1. Wiek (preferowany >= 16) :14 (wiem że mam mniej niż wiek preferowany, ale według mnie to chodzi o dorosłość emocjonalną a nie o liczbę).

2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:165299709        http://steamcommunity.com/profiles/76561198290865147/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: takiego doświadczenie nie posiadam, ale znam regulamin i jestem osobą spokojną więc nie wrzeszczę na kogoś lub nie wyzywam go.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:

Dlatego że często kiedy gram na serwerze nie ma żadnego operatora lub jest jeden który gra,a jeśli już jest jakiś nowy to często bawi się komendami (ragdoll lub noclip) po czym wychodzi. Kiedy o takich porach ktoś łamie regulamin nikt nie może nic z tym zrobić więc musze wezwać jakiegoś operatora lub moderatora aby coś z taką osobą zrobił, a jeśli ktoś łamie regulamin tak że kiedy wyjdzie z serwera nic nie można mu udowodnić (puszczanie muzyki, nadużywanie mikrofonu itd.) to pozostanie bezkarny. Kolejną sprawą są gracze AFK z którymi nie można nic zrobić jeśli się jest normalnym graczem. Chcę po prostu sprawić, aby w porach kiedy nie ma innych operatorów panował również spokój i bezpieczeństwo na serwerze. Jestem w miarę doświadczonym graczem i znam starszych graczy. Na serwerze spędzam dużo czasu (mam 14 lvl, ale miałem wyższy tylko przy likwidacji serwera #4 cofnął mi się lvl). Jestem aktywny co może potwierdzić moderator oSi'. Gram ponad miesiąc (znaczną większość czasu na zamkniętym serwerze #4).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

14 godzin temu, ziemniaczys napisał:

a jeśli już jest jakiś nowy to często bawi się komendami (ragdoll lub noclip) po czym wychodzi.

Ragdoll został przyznany operatorom niedawno (więc nic dziwnego, że go testowaliśmy), ale o tym już była rozmowa z administracją i od kilku dni nikt tego nie nadużywa.

a jeśli ktoś łamie regulamin tak że kiedy wyjdzie z serwera nic nie można mu udowodnić

Jak się uprzesz, by kogoś ukarać to są logi i świadkowie.

puszczanie muzyki, nadużywanie mikrofonu itd.

Za to i tak z reguły jest gag, a stali gracze mają komendę votekick, która w rym przypadku może pomóc

Kolejną sprawą są gracze AFK z którymi nie można nic zrobić jeśli się jest normalnym graczem.

Tak jak napisałem wyżej, nawet jak nie ma operatora - stali gracze mają votekick

Co do właściwego podania:

-Gracz grał tylko 10 h na #3 i niezbyt go pamiętam (prawdopodobnie się ze mną mijał, albo mam sklerozę)

-Nie będę wypisywał + i - bo w tym przypadku nie ma to sensu

-Pozostaje NEUTRALNY, ale w tym przypadku zdam się na ocenę Osi', który zna cię z #4 (Osi' Jak możesz to edytuj mi odpowiedź po twoim poście, bo nie będzie mi się chciało pisać nowego postu)

Edytowane przez Aditomasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plusy:

-nie znalazłem

Minusy:

-tylko 10h na serwerze breach#3

-historia banów miał 2 zwykłe bany nie licząc testów i jednego odbanowanego. (bugowanie drzwi i Zabijanie w wymiarze łzowym).- link do sourcebans:  http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Ziemniaczys&advType=name

Coś od siebie: Niedawno chyba wczoraj zbanowałem tego gracza na serwerze breach#3 za zabijanie w wymiarze łzowym jako scp 106. W podaniu pisze że zna regulamin ale nie wydaję mi się że zna aktualny lub cały. Operatorzy są prawie cały czas na serwerze ja np spędziłem wczoraj (18.06.17r) 8 godzin na serwerze. Byli również inni operatorzy i admini.

W tej chwili jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

5 godzin temu, XxGhostRiderxX napisał:

-tylko 10h na serwerze breach#3

Napisałem że najwięcej godzin miałem na serwerze #4 a na #3 gram od niedawna ponieważ przeniosłem się na ten serwer dopiero po zamknięciu ww. serwera #4 (na #4 grałem ponad miesiąc).

Co do banów to ten za bugowanie drzwi dostałem jeszcze jak byłem "świerzakiem", a drugi to trochę wydaje mi się dziwny ponieważ kiedy na początku rundy jako 106 schowałem się w łuzowym to wszedł mi tam mtf scu to co miałem zrobić innego niż go zabić. Ja rozumiem jakbym tam zabijał więcej osób naumyślnie, ale to była 1 osoba która tam weszła specjalnie, a jakbym uciekał to by mnie "dojechał" razem z resztą mtf'ów.

Operatorzy są prawie cały czas na serwerze ja np spędziłem wczoraj (18.06.17r) 8 godzin na serwerze. Byli również inni operatorzy i admini.

To że tego 1 dnia wszyscy byli nie znaczy że tak jest zawsze i według mnie ten argument nie ma poparcia gdyż w znacznej części mojej gry nie ma adminów na serwerze.

Co do wieku to jestem doroślejszy emojconalnie niż inni w moim wieku (przynajmniej tak uważam), jestem opanowany po prostu.

Plusy:

-nie znalazłem

Aktywność, zazwyczaj bywam w czasie kiedy nie ma na serwerze operatorów a to że zdażył mi się błąd to rzecz normalna bo każdy błędy popełnia.

Edytowane przez ziemniaczys

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

3 godziny temu, ziemniaczys napisał:

Napisałem że najwięcej godzin miałem na serwerze #4 a na #3 gram od niedawna ponieważ przeniosłem się na ten serwer dopiero po zamknięciu ww. serwera #4 (na #4 grałem ponad miesiąc).

Przepraszam mój błąd, zapomniałem dopisać że nie znam twojej aktywności na #4 i zostawiam to osi'emu albo innemu adminowi który cię zna. Na #4 masz w tej chwili 53 godziny i 31 minut.

Co do banów to ten za bugowanie drzwi dostałem jeszcze jak byłem "świerzakiem", a drugi to trochę wydaje mi się dziwny ponieważ kiedy na początku rundy jako 106 schowałem się w łuzowym to wszedł mi tam mtf scu to co miałem zrobić innego niż go zabić. Ja rozumiem jakbym tam zabijał więcej osób naumyślnie, ale to była 1 osoba która tam weszła specjalnie, a jakbym uciekał to by mnie "dojechał" razem z resztą mtf'ów.

Mogłeś np wejść do randomowego wyjścia, ale tak ps. pomyśl jakbyś się czuł jakbyś był w wymiarze łzowym i ciebie tak 106 zabił.

To że tego 1 dnia wszyscy byli nie znaczy że tak jest zawsze i według mnie ten argument nie ma poparcia gdyż w znacznej części mojej gry nie ma adminów na serwerze.

A może są ale po prostu nie znasz ich nicków. Operatorzy breach#3 - przynajmniej których ja znam - Aditomasz, Jonhy_Naznaczony, Quenty, Iluminatian, Miker i jeszcze Rushja! jako kidop.

Edytowane przez XxGhostRiderxX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamykam i odrzucam, nie znasz dobrze regulaminu sprawdziliśmy to.

Dostałeś ostatnio bana dokładnie( 17.06.2017- sobota) i na drugi dzień piszesz podanie?!

Pograj jeszcze, doucz się regulaminu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.