bobuu

[PERMGAG/MUTE] Bobuu

7 postów w tym temacie

1. Nick, na którym została nałożona kara: ✪ Bobuu™

2. Steam ID:  STEAM_0:1:148258609

3. Opis sytuacji: dostałem perm muta i perm gaga od admina o nicku: Snetry. Perma dostałem za obraze Snetrego powiedziałem kilka przydkich słów na jego teamat, dlatego że byłem zdenerwowany ponieważ dał bana BonkuByku, o czym też była sprawa na forum, wiem że nie powinienem tego mówić i źle zrobiłem, ale tak jak już mówiłem byłem zdenerwowany. 

4. Coś od siebie: Chciałem cie publicznie przeprosić Snetry i jeśli byłaby możliwość zdjęcia perma. 

Pozdrawiam Bobuu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem ZA daniem ci szansy. :)

PS. Wystarczy 1raz kliknąć wyślij.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy czasmi rzuci mięsem i potem tego żałuję. Jestem za tym żeby zdjąć mu gaga oraz muta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem na NIE. To ze powiedziałeś kilka słów na mój temat, to ze tak powiem kolo d*py mi to lata. Nie za to dostałeś perm-silence tylko za obrazę INNY graczy. Monotonne wyzywanie innych od c**, debili, idiotów ma swoje granice. A ty przez te ostanie kilka tygodni wchodziłeś na serwer i obrażałeś kogo popadnie jeżeli coś ci się nie spodobało.

Jeszcze raz, jestem na NIE

Snetry  

Rzuf lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam bardzo nikogo nie obrazalem od żadnych idiotów i debili... obraziłem tylko cb do czego się przyznaje i mówię że przepraszam bo powiedziałem to gdybyz byłem zdenerwowany. Po drugie niby jak mogłem obrażać graczy w tych ostatnich tygodniach jak to napisałeś skoro w tamten piątek dostałem od cb bana na tydzien na dolsach właśnie za to ze cb obraziłem i łącznie z tym dostałem od cb perma gaga i permanentny muta... wcześniej byłem 10 dni u babci a przed tym byłem tydzień w Austrii na wycieczce szkolnej to jakim cudem mogłem obrażać wtedy graczy... poza tym jak już mówiłem nikogo nie obrazalem. Nie chce się tu kłócic ani nic ale nie rozumiem dlaczego opowiadasz takie kłamstwa na mój temat ? Gdybym kogokolwiek obrazal to już dawno bym dostał muta a muta nigdy jeszcze nie dostałem na tym serwerze prócz tego gdy raz namawialemna głosowanie na mape. Także więc jeszcze raz proszę o zdjęcie perma. 

Bobuu 

Nie cytujemy "posta pod postem". ~Świrex

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:lol:

Dobry wieczór, przepraszam, że śmiechłem na wstępie, ale Twój post Bobuu położył mnie na łopatki. W skrócie - Snetry ma rację. Obraza graczy, wulgaryzmy, obraza administracji i pojedynczych administratorów - historia nie kłamie.
Odrzucam, radzę zgłosić się za jakiś czas, a nie po ledwie kilku dniach od dostania kary.

Pozdrawiam, J.

Rosołek i Snetry lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomość do wszystkich obrońców "pokrzywdzonego" - w poście wyżej wkleiłem link do historii czatu Boba. Kara, którą zatwierdziłem nie jest za jednostkowe zachowanie, a całą radosną twórczość.

Następnym razem zanim zaczniecie kogoś bronić, radzę dokładniej przestudiować dowody.

Zażalenie oddałam, pozdrawiam, J.

Rzuf lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.