Skocz do zawartości
Danielox

<BR#2> Danielox|AKA|Dr.Bright

Rekomendowane odpowiedzi

Danielox   

1 Wiek 15 
2 Email [email protected]
3 Steam ID STEAM_0:0:46426148
4 Czy byłeś kiedyś administratorem:Byłem operatorem na serwerze animetown przez jakieś 3 miesiące teraz obecnie jestem zaufanym na BR#2.
5 Czemu chcesz być administratorem sieci SG:Chciałbym zostać operatorem serwera Breach#2 ,ponieważ
-Posiadając rangę stałego gracza ciężko karać osoby łamiące regulamin plus kiedy staram się coś im wytłumaczyć ignorują mnie ,ponieważ jestem tylko stałym graczem
a report to długa rzecz trwająca czasami nawet kilka godzin .
-Kiedy jestem na serwerze staram się pomagać nowym graczą jak i tym starszym jak mają jakiś problem.
-Lubie sprawdzać reporty(po prostu uważam to za ciekawą i nie monotonną rzecz).
-Administracja mnie zna(wiem ,że to słaby powód ,ale uważam że lepiej się pracuje z osobami które się zna)
6.Znajomość języka angielskiego na poziomie C1+

Grałem pod nickiem Danielox #Otaku i tym nicknamem w tytule

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Od odrzucenia Twojego ostatniego podania minęło 20 dni. 20 dni, to nie 30. Proszę kogoś z administracji o odrzucenie podania.  Przy okazji dałbym temu Panu jakąś nagrodę, ponieważ jest to jego kolejne podanie napisane przed czasem. Dodatkowo proszę graczy o niezaśmiecanie forum i nabijanie sobie postów powtarzając moją wiadomość. 

PS. Ten Pan nawet się nie wysilił i skopiował jedno z poprzednich podań. 

Edytowane przez Pterodaktyl Adam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem to jest jakiś żart... Jak możecie 2 razy pod rząd odrzucać podanie z braku odstępu miesiąca czasu, teraz poczekał 20 dni, od ostatniej próby, a Wy po prostu mu te podanie zamknęliście, kiedy widać, że chłopak się stara... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.