Skocz do zawartości
Heroes

[Plac Zabaw] Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

Heroes   

1. Wiek (wymagany >= 16) 18
2. Kontakt e-mail [email protected]
3. Steam ID oraz namiary  STEAM_0:1:59721240   http://steamcommunity.com/profiles/76561198079708209/
4. Link do profilu hlstatsx. http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=617718
5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd.

Heroes - Weteran coursów urodzony na mapie mg_adev. Lubie czasem przytryhardować, lecz gram jedynie tylko dla funu i community które spodobało mi się od razu gdy po raz pierwszy przez kompletny przypadek dołączyłem na plac. Posiadałem już funkcje admina wiele razy w cs 1.6 na serwerach PB, GG, Cod mod; w CS GO na serwerze ffa i oczywiście na naszym strefowym murderze, z którym rozstałem się w przykrych warunkach. Po wyciągnięciu wniosków przyszła pora na Plac Zabaw. Jestem dość aktywnym i zarazem pomocnym graczem, który żyje z każdym w zgodzie i stara się unikać konfliktowych sytuacji. Niestety po ostatniej degradacji i odejściu niektórych adminów na serwerze czasami panuje bezprawie, gdyż nie ma żadnego admina, a ja nie lubię uczucia bezsilności, więc postanowiłem złożyć podanie by wspomóc przerzedzone grono administracji w pełnieniu ich funkcji. Ranga admina zobowiązuje do świecenia przykładem, więc trzeba będzie się pożegnać z licznymi trollami w moim wykonaniu :((.  Faktem jest, że przeważnie tylko piszę, a mikrofonu używam jedynie, gdy prowadzę jaila, lecz będę to robił częściej, by powstrzymać pojawiające się konflikty na serwerze, lub przywołując graczy do porządku. Poza tym brakuje bardzo mi kolorka na forum i nie wybaczę sobie, gdy nie dołożę wszelkich starań, by mój nick mienił się na ten piękny i zarazem męski kolor. Może i nie mam 2 psów jak @Just MeRaX, lecz tylko jednego, ale mam nadzieję że nie wpłynie to negatywnie na moją kandydaturę :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może nie mój dział,ale skoro heroes był adminem na murderze to chyba mogę się wypowiedzieć.

Heroes był dość odpowiedzialny,a zarazem potrafił urozmaicić rozgrywke na serwerze będąc adminem murdera.Nie wiem jak tam wygląda sytuacja na PZ,ale patrząc po pozytywnym odzewie administracji i graczy w jego odwołaniu od perma mogę z łatwością stwierdzić,że gracze go szanują i nie powinien mieć problemu z przekonaniem innych do siebie. Jeżeli mój głos się liczy to jestem na.....TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
Napisano (edytowane)

@HeroesTo bardzo sympatyczny, charyzmatyczny, kulturalny, szczery, spokojny, lubiany i pomocny gracz, który gra bardzo często na serwerze i  do tego ma psa, co czyni z Niego jeszcze bardziej znakomitszym kandydatem na administratora serwera. Regulamin serwera ma w małym placu. Często mnie lub innych graczy upomina żebym czegoś nie robił, ponieważ złamię regulamin i będę musiał ponieść konsekwencje. W dodatku jego nick - Heroes - bohater wizualizuje jego bohaterską postawę na tej serwerowni. Żeby już zbędnie nie przedłużać. JESTEM NA TAK!

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
Napisano (edytowane)

Jestem na NIE.

Spoiler

żartuje jestem na TAK.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam.

PLUSY:

+ Wiek

+ Znajomość z bycia adminem

+ Lubiany

+ Znany

+ Stara się przestrzegać regulaminu

MINUSY:

- Mało używa mikra

- Lubi czasem trollować

- Czasem cwaniakuje

@Heroes Mam nadzieje że jak dostaniesz tego admina to te minusy zamienią się w plusy. Jestem na TAK

Pozdrawiam.

MeRaX :)

Edytowane przez Just MeRaX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Heroes, Heroes dziś nam pisze tu podanie,

patrzę, czytam, myślę,

przyda się tu moje zdanie,

Heroes wzór gracza serwera strefowego,

kiedy trzeba pożartuje,

kiedy trzeba przypilnuje,

jako admin świetny będzie,

na tym kończe me orędzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dezyl   

Oczywiście, że na TAK. Spokojny i ogarnięty typ. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
48 minut temu, GOD napisał:

Jestem na NIE.

Ukryj zawartość

żartuje jestem na TAK.

Świetny żart...
Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blodi9   

Heroes niestety jestem na TAK. Jednym słowem nic ująć nic dodać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nethis   

Heroes to spokojny, kulturalny i pomocny gracz. Ma duże doświadczenie w komendach, dodatkowo wykazuje się wysoką aktywnością na serwerze. Na murderze świetnie się spisywał w odpowiedzialnej roli, więc jestem pewien, że nie będzie z nim żadnych problemów na placu. Chociaż słaby jest skillowo w csa to nadrabia movementem i co najważniejsze przestrzega regulamin :). Cieplutkie TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   

TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SpiduR   

Jak pierwszy raz wszedlem na serwer i nie do końca wiedziałem paru rzeczy, czy to z mapami czy z trybami to pierwszym który odpowiedział był Heroes. Na serwerze gra bardzo długo i jest pomocny dla nowych(starych pewnie też) graczy. Jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
oshee   
Napisano (edytowane)

sympatyczny, miły, cichy jestem na TAK

Edytowane przez oshee

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kamiko   
Napisano (edytowane)

NA...

Spoiler

TAK

Edytowane przez kamiko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wypowiem sie troszeczke zwięźlej, więc sprawa wygląda tak [one eternity later] i takim oto sposobem doszedłem do wniosku iż wyżej wymieniony gracz nadaje sie idealnie na administratora naszego jakże zacnego serwera Placu Zabaw :D

Edytowane przez kaziOofficial
Jakoby Nie Zostać Uznanym Za Gorszego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.