Skocz do zawartości
Barti

Przesiadka na Arma 3

Rekomendowane odpowiedzi

Barti   

Na forach pojawiają się sprzezne infomrmacje. Jedni piszą że A3 ma większe wymagania jak dwójka, inni że chodzi płynniej i to bez modernizacji komputera. 

Mój PC przedstawia się tak:

CPU: Athlon II X3 435  2,9 GHz

GPU: GeForce GTS 450  1 GB GDDR5

RAM: 2 GB DDR2  667 MHz

zasilacz: Cooler Master G450M

Windows 7  32-bit

płyta: GA-MA790X-UD3P

HDD: Western Digital 500 GB SATA 16

Posiadam Arma 2: CO. Gram na średnich ustawieniach z widocznością 900 m. I tu pytanie do armomaniaków czy z taką specyfikacją opłaca mi się inwestować w trójkę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LectuS   

Nie wiem czy to troll, ale jeśli nie to od razu mówię Ci żebyś dał se siana. Ja na moim phenom'ie 1055t, 8gb ram'u i 960 mam ledwo 30 fps z 1500m rysowaniem.

W ogóle co to za granie na 900m rysowania(zależy też od mapy).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

Lectus to nie koniecznie musi byc troll :) moze chlopak ma takiego kompa ze na najnizszych mu pojdzie :) ja tam ma slabeusza i jakos walcze :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LectuS   

No da rade na rozdzielczości 800x600 i z widocznością na 100m i nadal będzie miał 10fps, 2GB ram'u mówi za siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dawre   

Witam

Do komfortowej pracy, ram powinien mieć wartość 2 GB na rdzeń. Chyba, że chcesz robić jakieś skomplikowane rzeczy, to wtedy x2 - np. obróbka grafiki, muzyki, cad, 3d czy gra na wysokich detalach. 2GB ramu to mało, a ram 667 też nie jest wyczynowy. Powinieneś rozważyć rozbudowę ramu.

Dodam jeszcze, że ten CPU to klocek 64 bitowy, więc na w7 w wersji 32 bitowej działa w trybie emulacji - czyli ma więcej pracy, a co za tym idzie pracuje mniej wydajnie. Sugeruję przesiadkę na wersję 64 bitową.

pozdrawiam

dawre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barti   

Nie przewiduje żadnego ulepszenia przez najbliższy rok, a połasiłem się na wyprzedaż na Steamie. Stąd ten temat Lectus.

Także rozgrywki na Altis sobie jednak daruję.

ten CPU to klocek 64 bitowy, więc na w7 w wersji 32 bitowej działa w trybie emulacji - czyli ma więcej pracy, a co za tym idzie pracuje mniej wydajnie

Aha. To już chyba kopanie leżącego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Combos   

arma 3 to 40% Cpu, 30% Ram, 10% Gpu, 10% mistycznej sily ktora mozna osiagnac tylko przez wieloletnia medytacje w gorach tybetu by nie odczuwac fps dropow po tym jak wydales ponad 4000 na same bebechy do pc. ;) 

moim zdaniem polaczenie 10 konsol ps4 dalo by wystarczajaca moc procesow + serwerownia z kilkoma maszynami dla ramu + gtx 970 wystarczy. w 30 tys sie zmiescisz, nie zapomnij o medytacji.

edit

jak zacznie sie zamieszanie na bliskim dystansie z wieloma jedostkami to nawet wsparcie ogniowe od samego Jezusa Chrystusa ci nie pomoze.

opowiadajac nie na multi.  z takim sprzetem problemy na singlu bedziesz mial. mozesz kupic sprobowac a potem refund zrobic.

Edytowane przez Combos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta