Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1.Wiek: 14 lat

2.Adres e-mail: [email protected]

3.Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:187036738. http://steamcommunity.com/profiles/76561198334339205/

4.Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenia jako administrator: nigdy nie byłem adminem ale znam kilka komend

5.Czemu chcesz być Administratorem sieci SG: Ponieważ jestem osobą znającą Regulamin raz, go złamałem jak byłem nowych graczem. Niektórzy gracze mogą mnie kojarzyć bo, gram dosyć często.  W godzinach wczesnych gdzie niema zbytnio administratorów ( Ponieważ duża część administratorów przestała być aktywna i chciałbym wypełnić tą lukę) i dochodzi wtedy do łamania regulaminu np. zabijanie naukowcem, nie uzbrojonej klasy D oraz kampienie MTF NTF i SCP  itp. Jeśli rozpatruje jakąś sprawę, dokładnie ją badam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm co by tu...

PLUSY+

+Dużo gra na serwerze (BR)#2

+Jest przez większość graczy znany i lubiany.

+Jest ogarnięty.

+Podanie wygląda porządnie.

MINUSY-

-Wiek (ale to mały minus).

-Brak doświadczenia.

Coś ode mnie: Znam GracjanaxD ponieważ czasem bywam na serwerze (BR)#2 i widzę jaki on jest.

Zazwyczaj jest ogarnięty i przestrzega regulaminu.Jest on bardzo lubiany przez graczy.

Jestem na TAK

życzę przyjęcia w progi administracji. 

Pozdrawiam: Rainbow.pilch 

:)

Edytowane przez NavySealPL
kolorystyka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podanie powinno być z góry zamknięte. Stylistycznie jest paskudne. Błąd na błędzie. Przecinki stoją w złych miejscach, albo w ogóle ich nie ma. Nikt nie wie dlaczego w środku zdania pisane są wyrazy wielką literą. Błędy ortograficzne. Z racji, że została złamana 3 zasada dot. składania podań - 3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną, proszę o zamknięcie i odrzucenie podania. 

@rainbow.pilch poproszę o podanie fragmentu podania, który pozwala Ci wywnioskować, że jest to porządne podanie. Ja rozumiem, że masz 14 lat i jesteś tylko dzieckiem wychodzącym z założenia, że jak dasz komuś TAK, to on też. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plusy:

- Często Gra Na serwerze,

- Potrafi solidnie wytłumaczyć zasady gdy ktoś je łamie w grze,

- Większość osób na serwerze go lubi, szanuje i nie ma z nim problemu,

- Pojawia się w porach w których zwykle nie ma administratora,

- Przestrzega zasady.

Minusy:

- Jest młody,

- Brak doświadczenia,

- Czasami potrafi być arogancki.

Moje uwagi:

Znam Gracjana gdyż tak jak on bywam na serwerze bardzo często. Zazwyczaj jest ogarnięty i tłumaczy zasady do osób które ich nie przestrzegają. Jest bardzo lubiany i szanowany, dosyć często nawet to widzę. Mimo że czasami jest wredny dla swojej klasy to dobrze sobie radzi. Nadal musi się wiele nauczyć by być dobrym administratorem ale myślę że z wiekiem stanie się bardziej poważny i będzie dochodził do spraw z Przymrużeniem oka a nie od razu zwalać na kogo popadnie.

Jestem na Tak.

Pozdrawiam: Rainy

Edytowane przez Minak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tan_jala   

Zgadzam się z Adamem, wiek jest za niski a kandydat nie posługuje się poprawną polszczyzną. Dla mnie to go z góry skreśla. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Naprawdę rzadko patrzę na te podania breach'a. Ale to jedno... Ludzie litości. Brak poprawnej polszczyzny. Wiek który zazwyczaj sprawia że ludzie chcą władzy i ten błahy powód dla którego wszyscy tak bardzo chcą być adminami.

To jest podanie do typowego natychmiastowego odrzucenia. Zasady podań są i trzymajmy się ich. Inaczej będzie to czystą głupotą gdzie dany punkt jest łamany a osobnik przyjmowany... Jak widziałem niektóre podania zaakceptowane... Zrobiło mi się aż smutno.

Nie liczy się to jak gra. Ale jak postrzega dane zasady serwera, ale i też forum. I jak używa też swojego Ojczystego języka. Z góry mówię że takie podanie jest przykładem do odrzucenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Glace   

Gracjan często mi pomaga informując mnie o tym co się dzieje na serwerze, gdy mnie nie ma. Choć jakość jego podania daje wiele do życzenia, to nadrabia aktywnością i swoim zapałem. Co do wieku, 16 lat jest preferowane, nie wymagane. Sam znam kilka osób, które zostały administratorami w wieku 14 lat. Na serwerze gracze go znają, jest w stanie wyróżniać się z tłumu. Poza tym na BR#2 jest niedobór administracji, kilku administratorów wcale nie wchodzi, niektórzy wchodzą raz na tydzień, a na serwer z ilością graczy 30-50 graczy administracja jest potrzebna. Chciałbym, by Gracjan został przyjęty na okres próbny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

Rzadko kiedy zaglądam do podań Breacha, ale jestem ciekaw kiedy poziom przyjmowanych administratorów wzrośnie. 

Kandydat tutaj jest młody - 14 lat to mało, ma jeszcze nasrane w głowie i nie próbuj się wypierać, bo każdy taki był. Z momentem gdy dostaniesz władze fakt - będziesz się starał, ale z czasem będzie pojawiało się ryzyko nadużyć. Brak Ci pokory, jesteś prawdopodobnie narwany i średnio opanowany, o czym może świadczyć reason bana "Nieskończony rage". Do tego umiejętność poprawnego wypowiadania jest ważna - masz świecić przykładem, a to raczej słaby wzór do naśladowania...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Radke napisał:

Rzadko kiedy zaglądam do podań Breacha, ale jestem ciekaw kiedy poziom przyjmowanych administratorów wzrośnie. 

Kandydat tutaj jest młody - 14 lat to mało, ma jeszcze nasrane w głowie i nie próbuj się wypierać, bo każdy taki był. Z momentem gdy dostaniesz władze fakt - będziesz się starał, ale z czasem będzie pojawiało się ryzyko nadużyć. Brak Ci pokory, jesteś prawdopodobnie narwany i średnio opanowany, o czym może świadczyć reason bana "Nieskończony rage". Do tego umiejętność poprawnego wypowiadania jest ważna - masz świecić przykładem, a to raczej słaby wzór do naśladowania...

Co do tego bana, dostałem go jak miałem 1 lvl i nie wiedziałem jak go odbugować, pobiegłem do administratora i mi odpowiedział "ucieknij a ja ci powiem co masz zrobić" i wtedy dostałem bana.Tak jestem młody, ale do tego ryzyka nadużycia jest raczej minimalna szansa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sadysta   

Skoro kera mnie zablokował na spamboksie to musze sie wtrącić .

Godzinę temu, GracjanxD napisał:

Tak jestem młody, ale do tego ryzyka nadużycia jest raczej minimalna szansa.

Tu sie myslisz kolego. Przykłady nadużywania : serwer murder oraz zs, kiedy jeszcze działały dobrze. Szansa nadużycia jest D U Ż A ze względu na twoje 14 L A T .

Godzinę temu, GracjanxD napisał:

Co do tego bana, dostałem go jak miałem 1 lvl i nie wiedziałem jak go odbugować, pobiegłem do administratora i mi odpowiedział "ucieknij a ja ci powiem co masz zrobić" i wtedy dostałem bana.Tak jestem młody, ale do tego ryzyka nadużycia jest raczej minimalna szansa.

Nie mam pojęcia czy dobrze to opisałeś, ale jeżeli tak to dziękuje za potwierdzenie że administracja Breach jest niedoświadczona.

Dnia 11.08.2017 o 16:50, Glace napisał:

Poza tym na BR#2 jest niedobór administracji, kilku administratorów wcale nie wchodzi, niektórzy wchodzą raz na tydzień, a na serwer z ilością graczy 30-50 graczy administracja jest potrzebna. Chciałbym, by Gracjan został przyjęty na okres próbny.

Jak sie rozdaje dzieciom administracje bo gracze ich lubjo, to nie dziwie się że użytkownicy formu tak hejtują ten tryb.

Dnia 11.08.2017 o 13:22, rainybainy207 napisał:

Nadal musi się wiele nauczyć by być dobrym administratorem ale myślę że z wiekiem stanie się bardziej poważny i będzie dochodził do spraw z Przymrużeniem oka a nie od razu zwalać na kogo popadnie.

Od skarg macie "osobę" [ kera wie o kogo chodzi ]  . Od pilnowania porządku jest administracja, oraz gracze.

Dnia 10.08.2017 o 15:52, Pterodaktyl Adam napisał:

Podanie powinno być z góry zamknięte. Stylistycznie jest paskudne.

Użytkownik ma 2 posty, czyli ktoś z moderacji/administracj zatwierdził.

Co do polszczyzny to sie nie wtrącam, bo sam lubie pisać z błędami.

Dnia 11.08.2017 o 13:22, rainybainy207 napisał:

Pojawia się w porach w których zwykle nie ma administratora,

Dziwne że mamy wakacje, a osobnik ma 14 lat przez co nie moze podjąć cięższej pracy,więc spędza czas przy komputerze.

Edytowane przez Sadysta
tu i tam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.